Futbola Dair Her Şey [2019/20]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Fenerbahçeli olarak Beşiktaşlı arkadaşlarımı, abilerimi tebrik ederim. Çok iyi top oynadılar hak edilen bir galibiyet oldu. Kendi takımım hakkında birşey demek istemiyorum. Çok üzgünüm böyle bir oyun beklemiyordum :(

• Başta merkez hakem kurulunun başındaki şahıs olmak üzere eyyamcilar bu ligden gitmeli.Gelsin işte yabancı hakem.Neyi istiyorsunuz.Daha kaç takımın canı yanacak.Besiktasin oyununa çok büyük saygım var.Golden sonra mükemmel baskı altina aldılar.Zaten golleride buldular.Bizimde gölümüz ofsaytti.Penaltida verilmedi Q7.Ancak Valbuena'ya yapılan insanlık dışı faule nasıl sarı kart verilir ya.Gerçekten anlamasi güç.Valbuena yapılan hareket öncesi topu kaptırdığı için sinirleniyo.Klâsik Quaresma hazımsızlığı.Eyyamcida gördüğü halde bise yapmiyor.Geçen sene Fenerbahçe maçı öncesi derbide oynasın diye yine Q7 sarı göstermemişti.Bu oyuncaya karşı hakemlerin bi zaafı mi var anlamadım.

Einmal editiert, zuletzt von Akif~ ()

• Başta merkez hakem kurulunun başındaki şahıs olmak üzere eyyamcilar bu ligden gitmeli.Gelsin işte yabancı hakem.Neyi istiyorsunuz.Daha kaç takımın canı yanacak.Besiktasin oyununa çok büyük saygım var.Golden sonra mükemmel baskı altina aldılar.Zaten golleride buldular.Bizimde gölümüz ofsaytti.Penaltida verilmedi Q7.Ancak Valbuena'ya yapılan insanlık dışı faule nasıl sarı kart verilir ya.Gerçekten anlamasi güç.Valbuena yapılan hareket öncesi topu kaptırdığı için sinirleniyo.Klâsik Quaresma hazımsızlığı.Eyyamcida gördüğü halde bise yapmiyor.Geçen sene Fenerbahçe maçı öncesi derbide oynasın diye yine Q7 sarı göstermemişti.Bu oyuncaya karşı hakemlerin bi zaafı mi anlamadım.

kesinlikle katiliyorum. Q7 koruma altında sürekli

• beşiktaşı tebrik ederim. net galibiyet aldı. Fenerbahçeli oyuncuları da güzel oyun ve mücadele için tebrik ederim. tartışmalı pozisyonlar maçı tekrar ettirmeyeceği için olan oldu düşüncesinde girmeyeceğim. bizde geri kalan maçlarımıza odaklanacağız Fenerbahçe de geri kalan maçlarına odaklanacak. iyi oynayıp hak eden şampiyon olsun.

• beşiktaşı tebrik ederim. net galibiyet aldı. Fenerbahçeli oyuncuları da güzel oyun ve mücadele için tebrik ederim. tartışmalı pozisyonlar maçı tekrar ettirmeyeceği için olan oldu düşüncesinde girmeyeceğim. bizde geri kalan maçlarımıza odaklanacağız Fenerbahçe de geri kalan maçlarına odaklanacak. iyi oynayıp hak eden şampiyon olsun.

beşiktaş yenılseydı olan oldu dıyecegını hiç sanmıyorum ama sende haklısın yendınız hakkınızla :D q7 ye parmak basmanı beklerdım ama

• @MuratGuzel yok hocam alakası yok. ben hiçbir maçın tartışmalı pozisyonlarına bakmam. yensekte yenilsekte ben sonucu kabullenirim. yok fenerin golu ofsayt olabilirmiş yok queresmanın hareketi kırmızı karttı yok beşiktaşın penaltısı verilmemiş yok yan batmış yok çamura batmış. işim olmaz.

• quaresma özellikle büyük maçlarda bunu sürekli yapıyor. Çok yetenekli biri kaliteli futbolcu ama karakterin ''K'' sı yok. kendi düşündüğünün aksi bir karar olduğu zaman top ayağında olan rakibine gidip arkadan kasap gibi biçme dalıyor. Ve korkak hakemlerimiz bunu çok ağır haraket olsa bile sarı kartla geçiştiriyor ellerinde gelse hiç vermeyecekler.

• Fenerbahçeli olarak Beşiktaşlı arkadaşlarımı, abilerimi tebrik ederim. Çok iyi top oynadılar hak edilen bir galibiyet oldu. Kendi takımım hakkında birşey demek istemiyorum. Çok üzgünüm böyle bir oyun beklemiyordum :(

seni tebrik ederim güzel kardeşim/abim, herkes senin gibi olsa.

Kolaylaştırınız, güçleştirmeyiniz; sevindiriniz, nefret ettirmeyiniz. Hz. Muhammed (S.A.V)

• tzk.png

Yarın akşam 20:30 Akhisar Bld - Galatasaray Türkiye kupası ilk maçı.

Her zaman ki gibi tahmin yarışmamız olacaktır. Skoru doğru tahmin edene 500 Havaforum Puanı gönderilecektir. Son tahmin zamanı 27-02-2018 Salı günü Saat: 20:00 dır.

Arkadaşlar bu tahmin yarışmalarını, forum içerisinde canlılık olsun üyeler birbirini tanısın diye yapıyoruz. Yönetimle bir bağlantısı yok. Maksadımız eğlence olsun muhabbet olsun forum canlı olsun dostluk arkadaşlık olsun. Saygılar sunuyorum herkese.

Haydi bakalım tahmin ustaları sahne sizin !!! :D

Ulu önderimiz, ebedi ve ezeli liderimiz, alemlerin sultanı Hz.Muhammed Mustafa (SAV)'ya salat ve selam olsun.

• Bu mantıkla geçmişinde büyük takımlarda oynayan futbolcu teknik adamlar hep şaibeli durumda mı olacak.Biraz emeğe saygılı olalım lütfen...

soru-isareti(1).jpgBir ihtimal daha var...

• Beşiktaşlı kardeşlerimi gönülden tebrik ediyorum... çok net bir futbol ile hak ederek kazandılar.. kimse hakeme filan bahane aramasın.. sen çıkmışsın maça, hakemin ikramıyla ofsat golü kararı ile öne geçme nimeti kazanıyorsun, sonra yan gelip yatıyorsun,.. maçı kaybedincede ona buna çamur atıyorsun... yakışmadı Aykuta.!!

• arkadaşlar ikili tartışmaya girmeyelim lütfen sıkıntı oluyor sonra. Maç ile ilgili tahminlerinizi yazın eğlencemize bakalım. Kırmayalım bir birimizi lütfen

Ulu önderimiz, ebedi ve ezeli liderimiz, alemlerin sultanı Hz.Muhammed Mustafa (SAV)'ya salat ve selam olsun.

• Bu akşam ki maç bana göre Başakşehir açısından göründüğü kadar kolay bir maç olacağını sanmıyorum zira Gençlerbirliği son zamanlarda çok formda ve belli bir sistem ile oynuyorlar kontra atakları da bir o kadar iyi akşam güzel bir maç bizi bekliyor olacak............

• Ulu önderimiz, ebedi ve ezeli liderimiz, alemlerin sultanı Hz.Muhammed Mustafa (SAV)'ya salat ve selam olsun.

• Akhisar 2-1 gs yada akhisar 2-2 gs ; iki skor arasında kaldım.

Son kararım: 2-2 :)

Kolaylaştırınız, güçleştirmeyiniz; sevindiriniz, nefret ettirmeyiniz. Hz. Muhammed (S.A.V)