Konu Dışı [Genel Sohbet]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • abi polisimizin şehit olma videosunu izledim ya vallahi böyle bir kahramanlık böyle bir ne bileyim delikanlılık adamlık ne derseniz diyin ya. Tek başına kafasından vurdu huur çocuğunu ama kendisi de şehit oldu maalesef. Vallahi hakkı ödenmez o polisimizin. Allah Peygamberimize komşu eylesin inşallah :(

Ulu önderimiz, ebedi ve ezeli liderimiz, alemlerin sultanı Hz.Muhammed Mustafa (SAV)'ya salat ve selam olsun.

• abi polisimizin şehit olma videosunu izledim ya vallahi böyle bir kahramanlık böyle bir ne bileyim delikanlılık adamlık ne derseniz diyin ya. Tek başına kafasından vurdu huur çocuğunu ama kendisi de şehit oldu maalesef. Vallahi hakkı ödenmez o polisimizin. Allah Peygamberimize komşu eylesin inşallah :(

hocam ö.m yoluyla linkini atarmısını ?

• Kahramanlık örneğı gösteren sehit polisimizin mekanını cennet eyle YaRabbi !
    Biz sana iman ettik ülke olarak millet olarak müslüman yetimlere sahip çıktık suriyede ırakta savaştan kaçan yetim çoluk çocuğa sahip çıktık gör bizi yeter bu terör dursun ülkemiz üzerinde oynanan kirli oyunlar dursun YaRabbi !!!

• @Samet_113 abi müsadenle bir teklifim var. Forumda ki arkadaşlar eğer katılırlarsa profil resimlerimizi Türk bayrağı yapabilir miyiz ?

Ulu önderimiz, ebedi ve ezeli liderimiz, alemlerin sultanı Hz.Muhammed Mustafa (SAV)'ya salat ve selam olsun.

• tam kar yagacak atmosfer tum guzelligini yer yüzüne birakacak diyorum bu huur cocuklari gunduzumuzu geceye cevirip ocak yakiyorlar. Bi bitmediler bitmeyecekler. Bazen oyle seyler diyorum ki Allah bunların olduğu yere bi zelzele bi doga olayi yapsada artik canlar yanmasa.

• Bu şerefsizlerin sonu yakındır. Türkiye Cumhuriyeti ne zorluklarla kuruldu. Bu şerefsizlerin zoruyla mı yıkılacak ? 1 polisimiz, 1 adliye çalışanımız şehit. Allah rahmet eylesin. Milletimizin başı sağolsun. Yaralılarımıza Allah şifa versin.

• Arkadaşlar şu bölgecilik konusuna iki kelam edeceğim. Bu foruma yeni katılan birisiyim. Kasım ayında üye oldum. Allah kulunu tanımazdım burada. 2 ay gibi kısa sürede bir kaç kişi tanıdım. Genelde fazla yorum yapmadan yapılan yorumları takip ediyordum. Bu sayfanın/formun yöneticileri adminleri bölge sorumluları moderatörleri kısaca yetkili kişileri ; benim forma üye olmamdan sonra bir defa bile bölgecilik yapmamışlardır. Ben görmedim açıkçası. Eğer ki mesela model de 72 h de Marmaraya yoğun kar vermişse adam çıkıp demesin mi bunu yazmasın mı ? Yazacak doğal olarak. Geçen sistem de Konya Karaman Afyon yoğun kar yağışı aldı bu arkadaşlar bunu yazmayacaklar mı ? Abi takılmayın bunlara gözünüzü seveyim ya. Ben burada sabah paylaşımını yapmak için bile -ki o saatte forumda aktif üye sayısı az- yöneticilerden izin istiyorum. Neden yapıyorum bunu neden izin istiyorum. Aksi bir durum olmadığı sürece izin verecekler biliyorum ama yöneticiler de saksı değiller arkadaşlar adamlar binlerce kişi ile uğraşıyorlar burada. Biz yataklarımızda uyurken gece yarısı forumda işlem yapıyorlar. Lütfen arkadaşlar daha sakin daha anlayışlı olalım. Bölgecilik nedir ya bu kadar çirkin bir tabir duymadım vallahi ha. Yöneticilerden de istirhamım olsun ''bölgecilik'' kelimesi yasaklı kelime olsun. Kullanılmasın abi forumda. Neyse Çay karadeniz de yetişir @sistemci5534ün ocağında içilir. Hadi herkese iyi forumlar.

TÜRK VATANI BÖLÜNMEZ BİR BÜTÜNDÜR,PARÇALANAMAZ...
    M.KEMAL ATATÜRK

• İzmir'deki olası faciayı engelleyen kahraman trafik polisimiz mekanı cennet olsun Samsunlu Fethi Sekin burda!forum.havaforum.com/attachment/19542/

Beylik tabancası ile uzun namlulu silahlara karşı koyup; canını ortaya koyana son mermisine kadar çatışana Türk Polisi denir.

• Adamasın manasbalasy..

• Konum bilgilerini girmeyen üyelerimiz lütfen konum bilgilerinizi giriniz aksi takdirde belli konulara giremez uyarılmanız halinde ceza puanı alırsınız. Lütfen bu uyarıyı dikkate alınız

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN