Konu Dışı [Genel Sohbet]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Her kurala uymaya özen gösteriyorum , genelde de uyuyorum.Model konusunda anlık model yorumu yapılır ve bende onu yaptım ki güncel kar haritasını yorumladım.Sanırsam başka bir şey yazmışım ki yorumum silindi.Amacım burda asla huzursuzluk çıkarmak değil ama yorumlarımın silinmesi beni üzdü.Kendimi boş konuşmuş hissi verdi.İsteğim o sert havayı biraz yumuşatalım , dostluk,kardeşlik en başta da samimilik oluşsun.Atıyorum admin-üye ilişkisi değilde dostluk ilişkisi olsun içimizde.Saygılarımla , iyi akşamlar.

• @AE_Gabel_Berg_10 Kardeşim az önce benimde GFS konusunda bir mesajım silindi ve uyarı aldım sebebini inan bilmiyorum. Oluyor böyle şeyler bazen, iyi niyetten bir şeyler yazıyoruz ancak; Moderatörler ve Adminlerimiz bunları forum kuralları gereği bir çok kişinin burada aktif olması sebebi ile müsamaha etmiyor. Geçenlerde de bunu belirttiler canları sağolsun ama ne bileyim bir yere yazı yazmaktan da artık korkar oldum. Şevkim kırılıyor böyle olunca da hakkımızda hayırlısı neyse o olsun. Bundan sonra da pek aktif olmayı düşünmüyorum arkadaşlar, yerde 10 metre kar da olsa gerektiği anda ve gerektiği kadar yazacağım. saygılar.

• Bazı şeyler de hata olabilir.Bunlar maruz görülebilir yada görülmez.Bir konu hakkında herhangi bir yanlışlık olduğunu düşünen varsa bize geri dönüş yapabilir.Burada her şey katidir diye bir kural yok.Yanlışlık varsa düzeltilir.Bir yere yazı yazmaktan niye korkar oldunuz?Ben mi çok şey kaçırdım?Görmediğim işler mi oluyor forumda?Benim 50 kolum yok her şeye yetişemiyorum ne yazık ki arkadaşlar.Her neyse verilen her karara saygım sonsuzdur.İyi geceler.

• Burada herkez olayın bilincin de.Benim anlatmak istediğim şey bazı ufak şeyler bazenliğine hor görülsün.Kuralları çiğneyelim demiyorum ama anı anında yaşıyalım çoşalım eğlenelim.Model kar vermiş sevinelim konuşalım nereye ne kadar yağacak diye.Bu anlık birşey değilmi hocam ? Anlık model konusuna, anlık modelin , anlık yağış durumundan bahsediyorken yorumun siliniyor ve senin o anlık coşkun sevincin alt üst oluyor.Sonra yazsam mı acaba diyor insan.Eminim ki Emre abimizinde dediği budur.Sevgilerimle

• Bazı şeyler de hata olabilir.Bunlar maruz görülebilir yada görülmez.Bir konu hakkında herhangi bir yanlışlık olduğunu düşünen varsa bize geri dönüş yapabilir.Burada her şey katidir diye bir kural yok.Yanlışlık varsa düzeltilir.Bir yere yazı yazmaktan niye korkar oldunuz?Ben mi çok şey kaçırdım?Görmediğim işler mi oluyor forumda?Benim 50 kolum yok her şeye yetişemiyorum ne yazık ki arkadaşlar.Her neyse verilen her karara saygım sonsuzdur.İyi geceler.

Hocam ben şahsım adına söyledim. Siz dahil hiç bir admin ve Mod arkadaş ve üye arkadaşlarla bugüne kadar bir tartışmam olmadı.Husumetim de yok darılmadım gücenmedim. Ancak biz de bazen demek ki yanlış zamanda yanlış yerde olmanın ceremesini çekiyoruz. Olur böyle hatalar sıkıntı yoktur.Hayırlı geceler.

• Burada herkez olayın bilincin de.Benim anlatmak istediğim şey bazı ufak şeyler bazenliğine hor görülsün.Kuralları çiğneyelim demiyorum ama anı anında yaşıyalım çoşalım eğlenelim.Model kar vermiş sevinelim konuşalım nereye ne kadar yağacak diye.Bu anlık birşey değilmi hocam ? Anlık model konusuna, anlık modelin , anlık yağış durumundan bahsediyorken yorumun siliniyor ve senin o anlık coşkun sevincin alt üst oluyor.Sonra yazsam mı acaba diyor insan.Eminim ki Emre abimizinde dediği budur.Sevgilerimle

Bende diyorum ki.Sanki her zaman her söylenen siliniyormuş gibi bir tepki gördüm ben mesajımda da söyledim yanlış karar olabilir yanlışa karşı bir itirazınız varsa biz geri dönüş yaparız.Yanlış yaptıysak geri dönmesini de biliriz.Ben,m bilmediğim bir şey varsa onu da söyleyebilirsiniz.

• Caner Öztürk ;
    Ay sonu kutuplardan inip adeta balyoz gibi vuracak olan soğuklarla birlikte başta Batı ve İç kesimlerdeki "Kar" ihtimali giderek artıyor. Geçtiğimiz soğuklar bunun yanında çerez sayılır. 12 Kasımda gelen Sinyaller şuan iyice tavan yapmış durumda. Fenerbahçe'm gibi bir gol de biz atalım...

• Caner Öztürk ;
    Ay sonu kutuplardan inip adeta balyoz gibi vuracak olan soğuklarla birlikte başta Batı ve İç kesimlerdeki "Kar" ihtimali giderek artıyor. Geçtiğimiz soğuklar bunun yanında çerez sayılır. 12 Kasımda gelen Sinyaller şuan iyice tavan yapmış durumda. Fenerbahçe'm gibi bir gol de biz atalım...

Batı ve iç kesimler yanlış olmuş.Kuzey kesimler demeliydi şu an ki çıktıya göre.

• form da yeni gozuksemde samet hoca ve ekibini iyi tanidim.fakat bazi konusmalar gercekten cok laubali oluyor hemde gereksiz yerde kimse bence kirilip gucenmesin.
    Form da paylastigim tahminle ilgili bana edilen yada edilmeye calisilan hakaretleri gordum yine de gidip admin yada modlara sikayet etmedim.hep guzel bir dilde anlatmaya calistim.
    Adminler yada modlar olmasa form corba gibi olur argo kelimeler kullanilmaya baslar herkes istedigi yerde istedigi sekilde konusur bu yuzden onlara saygisizlik yada gurur yapmayin mesajiniz silinmis ise vardir elbet kusur.
    Herkese hayirli geceler diliyorum iyi formlar..