Hoşgeldin 11 Ayın Sultanı Ramazan

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Tüm İslam Aleminin 11 ayın sultanı olan ramazan ayı mübarek ve hayırlara vesile olsun.
    Rabbim kalktığımız sahurları, tuttuğumuz oruçları, kıldığımız teravihleri kabul etsin ve bir sonra ki ramazana da eriştirmeyi nasip etsin.

Bu kış kar beklerken ettiğimiz sabrı Allah oruç tutarken de versin inşallah

Hayırlı Ramazanlar Hava Forum...

• Ramazan ayımız memleketimiz ve tüm insanlık alemi için hayırlara vesile olur inşallah.
    Huzur Mutluluk Bereket eksik olmasın tüm arkadaşlarımızın hanelerinden.

• Ramazan ayı tüm islam alemine huzur bereket ve Cenab-ı Allah’tan rahmet’le olur inşallah başta Filistin’li kardeşlerimiz olmak üzere tüm islam coğrafyasındaki kardeşlerimizin ALLAH yar ve yardımcımız olsun

• @Seaeffect orası şüphesiz tabiki.Benim kastettiğim indiriliş sırasına göre de bir kez okuyun ya da dinleyin.Birçok kişiden duymuşumdur başladım ama sonu gelmedi yarıda bıraktım diye.Tavsiye ettiğim kişiler de teşekkür ettiler indiriliş sırasına göre daha kolay ve anlaşılır olduğu konusunda...

soru-isareti(1).jpgBir ihtimal daha var...

• hoşgeldi gerçekten . . . özlemişiz yaşayınca daha iyi anlıyoruz . bu akşam yumurtalı pide için 1 saat bekledim ama değdi beklediğime :) sırada beklerken gülümsedim açlığımı bile unuttum insanların iftar telaşını seyrederken :) teravih sonrası cami önünde oturanları seyrettim uzaktan . gıybet yoktu dillerinde hep hal hatır hep iyilik sağlık hamdolsun :) Ramazan ayı gerçekten günahlardan arınma ayı kötü huyları kötü davranışları geride bırakma ayı - anlayabilene tabi . . . yoksa gündüz oruç tutup akşam kahvede kumar oynayan bi kesimde var . . . neyse arkadaşlar cümleten hayırlı sahurlar :)

• hayirli sahurlar HF

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• Evet bugün 3.gün hızlı geçiyor zaman.Bu mübarek ayda diğerleri gibi geçicek ve ne çabuk bitti diycez.Birçok kişide bu aydan nasiplenemiyor.Hemde kendi isteğiyle ömrü boyunca.Hayırlı günler herkeze.Allah ibadetlerimizi kabul etsin..

• Hayırlı iftarlar değerli Hava Forum ailesi.
    Yüce Allah, oruçlarımızı, ibadetlerimizi ve salih amellerimizi kabul etsin.

• 3.günüde bitirdik insanın hiç bitmesin istiyor..

Daha önceleri bu konuda dini paylaşımlar yapabiliriz demiştim. Arada aklıma geldikçe paylaşacağım.İlki Gavs-ı Azam Abdulkadir Geylani Hz.lerinden..

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• Sahur vakti geldide çattı. Sahura kadar oturup sonra yatmayı özlemişim resmen. Hafta içi çalışırken bu pek mümkün olmuyor ama haftasonu tam fırsatı:)

Herkese hayırlı sahurlar..