Doğa ve Balıkçılık

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Bu akşam Çupra avı bakalım:)

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• Bu kanalı da paylaşayım bilmeyenler varsa. İstanbul boğazı içinde videolar çekiyor. Kız kulesi derinlikleri videosu falan da var. Bu video ise fsm köprüsünün hemen altı derinlikleri.

Mustafa Kemal ATATÜRK 1881-19∞

• @4 Şubat hocam adamlar köpekbalığı bile yakalamış daha ne olsun:) buarada gerek benim gerekte sizin paylaştığınız videoda kuzu diye bir balık adı geçiyor, sanırım ege ve akdenize ait bir balık, yemeğini merak ettim:)

sura16 sayende 1.5 saatim adamın boğaz videolarına gitti, yapma birdaha böyle:)

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• Narsil hocam şimdi yakında Yeşilköy'de batık bir gemi varmış onun enkazının olduğu yerde dalış yapacakmış. Yorumlarda kaf izleri var denizin altında çeker misin falan demişte onu görüntülemesi mümkün değildir herhalde. Sevdim kanalı denizin altı bambaşka bir dünya başka bir cennet :)

Mustafa Kemal ATATÜRK 1881-19∞

• Bikeresinde araba ile denizin kıyısından geçiyordum olta larda bagajdaydı sonra kıyıya indim oltaları attım yemde ekmek vardı ekmek attım sonra 10 dk sonra zil yere düştü ve olta çekmeye başladı ama o zil sesi insanı bitiriyor ilgili kişiler bilir :) zor çektim hatta yaz mevsimiydi denize girdim dizlerde kadar neyseki çektim zorlukla 8 kiloluk kefal takılmış çektim kıyıya fotoğraf falan aldım sonra geri saldım o heyecan bana yeter yem galiba Kıbrıs takımı atmıştım diye hatırlıyorum

Herkese rastgele ;)

• Narsil hocam şimdi yakında Yeşilköy'de batık bir gemi varmış onun enkazının olduğu yerde dalış yapacakmış. Yorumlarda kaf izleri var denizin altında çeker misin falan demişte onu görüntülemesi mümkün değildir herhalde. Sevdim kanalı denizin altı bambaşka bir dünya başka bir cennet :)

KAF bölgesi çok derin diye biliyorum tüplü dalış yaparsa görüntüleyebilir, ancak bunun için yüzey kırığı görmesi lazım yada yüzey deformasyonu..

Hep merak etmişimdir boğazın diplerini, keşke anadolu kavağı taraflarını da da çekimi olsa, gayet güzelde balık avlıyor, doğayı da seviyor belli..

• Burası neresiyse her tür büyük balık var arkadaş:)

• El,mden geldiğince her akşam buraya bir video atmaya çalışacağım, şu kötü günlerde bir nebze olsun rahatlatıcı videolar izleyelim..

• Narsil Paylaşımlar için teşekkürler çok güzel videolar. Balıkların da maşallahı var :)

gerçekten güzel balıklar yakalıyorlar bende ağzım açık izliyorum:):) rica ederim hep beraber izliyoruz işte..

• 10 numara palamut avı..