Forumda Sorun Yaşayanlar Bu Başlıktan Yazabilirsiniz

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Mesela ne görünmüyor ? İstanbul konusu gözükmüyor diye mesaj atıyorsun ama istanbul konusuna diyagram felan atıyorsun çözemedim ben.

İstanbul konusu dışında bölgesel tahminlerde başka hiçbir konu görünmüyor. Onu demek istiyordum.

Merhabalar, ben Yiğit. Bugün 19 yaşındayım ve uzun zamandır hava olaylarına merak saran birisiyim. Şu an Beykent Üniversitende İktisat 2. sınıf Türkçe bölümü okumaktayım. Bu forumda amacım özellikle kış mevsiminde güncel veriler hakkında amatör tahminlerde bulunmak kar hevesini diğer üyelerle yaşamaktır :)

"Bütün ümidim gençliktedir." - Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk

(1881-193∞)

• Tekrar kontrol eder misiniz?

Çok teşekkür ederim düzeldi.

Merhabalar, ben Yiğit. Bugün 19 yaşındayım ve uzun zamandır hava olaylarına merak saran birisiyim. Şu an Beykent Üniversitende İktisat 2. sınıf Türkçe bölümü okumaktayım. Bu forumda amacım özellikle kış mevsiminde güncel veriler hakkında amatör tahminlerde bulunmak kar hevesini diğer üyelerle yaşamaktır :)

(1881-193∞)

• Hafta boyunca gündüz 13:00-15:00 saatleri arası, akşam ise 21:00-23:00 saatleri arasında sadece mobil değil pc ile siteye girmek zulüm oluyor. Çözümü bu saatler aralığında yoğun olmamak kaydıyla forumu kullanmayarak buluyorum. Çerez temizliği - veri temizliği her şeyi denedim. Sanırım bu saatler arası forum serverinde yoğunluk olduğu için oluyor ama haftaya bu yoğunluğa bir de av mevsimi yani yılbaşı için günlük çekilişler eklenecek.

İnşallah bir çözümü vardır.

Forum yönetimi olarak yardımlarınızı rica ederim. Saygılarımla...

• Yardımcı olabilecek varmı? Bazı forum başlıkları bende gözükmüyor mesela İstanbul Özel yorumlar. Bu forum başlıklarını bulmak için insanların profillerine girip onların son hareketlerinden buluyorum.

• Forumda inanılmaz yavaşlama var. Bu bazen gün içinde sık sık oluyor :(

(1881-193∞)

• Forum bu hız sıkıntısı ne zaman düzelicek 2 hafta oldu belkide geçti 2 haftadır bu sıkıntıyı yaşıyoruz forumda, internet hızım kaynaklı olması mümkün değil internet hızım 850 mbps, diğer söylediğiniz bütün yöntemleride yaptım yok düzelmiyor, foruma zar zor giriyorum

• ben de bazen çok zorlanıyorum. acaba internetimde mi bir sıkıntı var diye bakıyorum ama diğer sitelere girdiğimde hızla akıyor. forumda sadece bazen sıkıntı yaşıyorum.

BORN IN WINTER

• Bence Türkiye'nin en çok tık alan sitelerinden birisi olan Hava Forum'un teması tamamen Türkçe diline çevrilirse güzel olur.

(1881-193∞)

• Offizieller Beitrag

Forum bu hız sıkıntısı ne zaman düzelicek 2 hafta oldu belkide geçti 2 haftadır bu sıkıntıyı yaşıyoruz forumda, internet hızım kaynaklı olması mümkün değil internet hızım 850 mbps, diğer söylediğiniz bütün yöntemleride yaptım yok düzelmiyor, foruma zar zor giriyorum

Dünden bugüne var mı değişiklik hocam

• Genel olarak bugünün büyük bölümünü sitede geçirdim hız olarak gayet iyi göründü sizlerde durum nasıldı arkadaşlar?

Samet kardeşim merhaba ,

Gün içinde site hızı ile ilgili sorun yaşamadım

Diğer günlere göre, sorun yok denecek düzeydedi

Emeği geçenlerin eline sağlık