Forumda Sorun Yaşayanlar Bu Başlıktan Yazabilirsiniz

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • merhabalar nickimi değiştirmek istiyorum? öyle bir imkanımız var mı? öyle bir imkanımız varsa ismimi saosyant yapmak istiyorum.

• Merhaba.HF puanları ile ilgili birkaç sorum var.Konu dışı sayfa 72 ve 86'da yazmıştım.Özellikle HF puanları ile ilgili olan kısımları merak ediyorum.Tekrardan yazıp kalabalık etmeyeyim.Yetkili veya bu konu hakkında bilgi sahibi olanlarla mümkünse özelden yazışalım (buradan da olur.) Kışın forumun yoğunluğundan dolayı çok da fazla yazmak istemedim.İnşallah biri geri dönüş yapar.Şimdiden teşekkür ederim. :)

sayfa 72 : RE: Konu Dışı [Genel Sohbet]

sayfa 86:

• Forumda Samet hocadan başka yukarıdaki sorunla ilgilenebilecek yetkili var mı?Sabahtan beri çözülmedi ve sanırım samet hocamız pek müsait değil.Kısaca sorunu söyleyim.Yanlışlıkla hem yıllık hem aylık gold üyelik aldım herhalde.Ama samet hocamızda sadece aylık gold görünüyormuş.Bende her ikisinde "Zaten Bu üyeliktesiniz" yazıyor.Mümkünse HF puanı iadesi istiyorum.Umarım bir yetkili görüp en azından geri dönüş yapar.(ayrıca fotoğraf yükleyemiyorum şu an "sunucu bir sorunla karşılaştı , sonra tekrar deneyiniz" diye hata veriyor ama gitmiş fotoğraflar.

• Forumda Samet hocadan başka yukarıdaki sorunla ilgilenebilecek yetkili var mı?Sabahtan beri çözülmedi ve sanırım samet hocamız pek müsait değil.Kısaca sorunu söyleyim.Yanlışlıkla hem yıllık hem aylık gold üyelik aldım herhalde.Ama samet hocamızda sadece aylık gold görünüyormuş.Bende her ikisinde "Zaten Bu üyeliktesiniz" yazıyor.Mümkünse HF puanı iadesi istiyorum.Umarım bir yetkili görüp en azından geri dönüş yapar.(ayrıca fotoğraf yükleyemiyorum şu an "sunucu bir sorunla karşılaştı , sonra tekrar deneyiniz" diye hata veriyor ama gitmiş fotoğraflar.

Özelden cevap verdim admin panel yetkisinde olduğu için ben Aytac yada UmuTCaN yapabilir başka bir yönetici yapamaz.

• Yarım saat ara ile foruma girişte hata alıyorum.Bana bilinçli yapılıyor gibi geldi.Umarım bir sıkıntı yoktur.Keşke sosyal medya hesaplarından bir bilgi verilse. :/

• Zar zor tekrardan giriş yapabildim malesef. Ben giremediğim vakitler mesaj yazan arkadaşlar olmuş sıkıntı bende mi sadece ?

Yok hocam bende de var.Büyük ihtimalle buçukta tekrar gidecek.19.00'da tekrar gelecek tabi düzelmezse.3-4 kez aynen böyle oldu çünkü.