Forumda Sorun Yaşayanlar Bu Başlıktan Yazabilirsiniz

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Ben burada yeniyim. Bir konuyu ifade etmek isterim. Model sayfasında, '' 3.dalgayı doğuya kaptırmayalım. '' şeklinde bir yorum gördüm. Bu bölgecilik denilen durum değil mi? Herkes kendi bölgesiyle ilgili düşüncesini orada ifade etmeli diye düşünüyorum. Site yöneticilerinin de duyarlı olması gerek. Ayrıca sevincimiz de duygumuz da bu ülkenin her yeri için eşit olmalı. İnancımız o dur ki tüm ülkemiz kar hasretini bu yıl hakkıyla gidersin inşallah. Saygılar...

• Ben burada yeniyim. Bir konuyu ifade etmek isterim. Model sayfasında, '' 3.dalgayı doğuya kaptırmayalım. '' şeklinde bir yorum gördüm. Bu bölgecilik denilen durum değil mi? Herkes kendi bölgesiyle ilgili düşüncesini orada ifade etmeli diye düşünüyorum. Site yöneticilerinin de duyarlı olması gerek. Ayrıca sevincimiz de duygumuz da bu ülkenin her yeri için eşit olmalı. İnancımız o dur ki tüm ülkemiz kar hasretini bu yıl hakkıyla gidersin inşallah. Saygılar...

Peki o yorum silinmedi mi?Silindi.Daha önce defalarca söyledim.Konuda mesaj aıklamak yerine bir şeyler kapmaya çalışırsanız ne depresif ruh haline girersiniz ne de her gördüğünüz sizi rahatsız eder.Şimdi dönüyorum bakıyorum mesaj ayıklamalar mesaj takip etmeler tam gaz devam sonra konu istanbul konusu devam böyle devam.

• Hocam sistem tarihine doğru sunucuyu 1-2 haftalığına güçlendirmelisiniz sanırım, aksi takdirde kar manzarası resimlerini bile yükleyemeyeceğiz gibi duruyor.

Daha sistem gelmeden bu durum yaşanıyor, sistem gelince dışarıda kar gören doğrudan siteye girecektir diye düşünüyorum.

• Samet 113, gayet güzel bir şekilde durumu izah ettim. Ricamız duruma el koymuş olduğunuzu görmek içindi. Tartışmak için değil bu ifadeler. Depresif olmanıza gerek yok. Sakince, üsluba dikkat ederek düşüncemizi paylaşıyoruz. Kaldı ki bizler okullarda öğrencilerimizi önce dinleyip sonra çözüm önerilerini sıralıyoruz. İlginizden dolayı müteşekkiriz.

• Rekor ziyaretçi,üye sayısından olsa gerek gerçekten çok yavaşladı forum.Ortalama 7-8 dakikada bir girebiliyorum sonra atıyor.Umarım acilen buna bir çare bulur yönetim.

• Tek sorun hız. Onuda çözerseniz tadından yenmez. Bu keyifli ortam için hepinize teşekkür ederim.

Kolaylaştırınız, güçleştirmeyiniz; sevindiriniz, nefret ettirmeyiniz. Hz. Muhammed (S.A.V)