İstanbul için Acil Uyarı

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Arkadaşlar bu olumsuz yorum yapanlara karşı tepki göstermeyin herkesin kendi düşüncesi kimse karışamaz tabiki adam olumsuz düşüncelerinide yazcakki ona göre bi düzenleme yapar insan kendinde mesela yağacak demez yağabilir der yani herşey olumlu olmaz olsumsuzunu bilmen gerekir

• Burda kar yine başladı ama çok cılız artık buda yağar gider zaten biz 22 ocak sistemine bakalım .her yerde yoğun miktarda kar erimesi söz konusu istanbulda

• Efsane oldu tam bir Kestane.
    Günlerdir geliyor geliyor dedikleri böyle bir kestaneymiş demek. Güney marmara sistemi dendi son dakikaya kadar. Megerse güney marmara kestanesiymiş. Tabiki herşeyi yaradan bilir.Ama bu işte bizden iyi kişilerin yardıra yardıra geliyor diyerek bizlere ümit vermesine bir anlam veremedi. Demekki havayı daha iyi tahmin yapan yerlerden fikir almamız gerekiyormuş. 22-23-24 ocak hava durumu tahminini okumaya dahi gerek duymuyorum.
    Bana göre tam bir Kestane...

Birinci sistem için kimse efsane olacak demedi. Beklenti 15 ile 20 cm arası ki, akşam sabaha kadar yağacak olan kar ile bir çok bölge o kar yagisina ulaşacak . Balıkesir için durum nasıl olur bilgim yok ama 22 sistemi gelirse efsane olacak diye bir beklenti var..

• Arkadaşlar bu olumsuz yorum yapanlara karşı tepki göstermeyin herkesin kendi düşüncesi kimse karışamaz tabiki adam olumsuz düşüncelerinide yazcakki ona göre bi düzenleme yapar insan kendinde mesela yağacak demez yağabilir der yani herşey olumlu olmaz olsumsuzunu bilmen gerekir

tam buldun burda her sistemde karaaaa göümülcezzzz yeahhh diye yazıcan anca ozaman gözdesin...olumsuz yorum yapanların msjları bile yayınlanmıyor...

Günlerdir geliyor geliyor dedikleri böyle bir kestaneymiş demek. Güney marmara sistemi dendi son dakikaya kadar. Megerse güney marmara kestanesiymiş. Tabiki herşeyi yaradan bilir.Ama bu işte bizden iyi kişilerin yardıra yardıra geliyor diyerek bizlere ümit vermesine bir anlam veremedi. Demekki havayı daha iyi tahmin yapan yerlerden fikir almamız gerekiyormuş. 22-23-24 ocak hava durumu tahminini okumaya dahi gerek duymuyorum.

Adminler yorumlari okumak istemeyen su arkadasin isini kolaylastirsalar...

Aksama gorucen kestaneyi