Karalama Tahtası

• Gelecek gelecek bu sene bu kadar rahat olduğumu hatırlamıyorum gelirse hepimize gelmezse8omodundayim modeller bizi ne hale getirdi yav😵😁

• Bu sistemin hakkı 23-24 Şubat 27-28 Şubat bileşkesi şeklinde olmalı Ecmwf ilk kez bugün bunu verdi. Bakalım modeller bu şekle girecek mi yeni hafta da yoksa bağımsız Mart efsanesi olan Beast From The East mi verecek heyecan dolu güncelleme takipleri başlıyor:hfyeni (29):

Bir gönüllünün yüreğinden daha güçlü bir yürek yoktur.

• 5 cm kar için mi bu tüm uğraşların? sabah yağıp öğleden sonra eriyen şey o kıyılar adına bizzat istanbulda yaşadım.İç kesimde değilsen sıcak cephenin ömrü çok az

Pardon da bu nasıl bir soru ? Ben şahsen Bitlis, Bingöl, Muş'ta yaşıyor olsam bu mesaja karşılık 30-40 cm için mi bütün bu uğraşlarınız ? Derdim. Oralardaki adama göre de 30-40 cm uğraşılacak bir şey değil.

Evet 5 cm için bütün bu uğraşlarımız. Hatta 5'i geçtim havada kar için. Havada görsek de mutlu olup yetinebiliyoruz. Bazıları gibi 8 cm yağınca niye 10 cm olmadı diye ağlamıyoruz. İsteyen üstüne alınsın mesajımı. Uzatıyor gibi olucam ama gerçekten şunu görüp yazmasam içimde kalacaktı.

• Forumdaşlarım,

rahat olun ve kasmadan arkanıza yaslanıp olabilecekleri izleyin. İleride bu sistemle(rle) anlatacağınız bir çok anınız olacak.

Kral akşama düzelecek. Terbiyeci ENES GÜLEÇ ve Berkay34 kardeşlerimize söyleriz onlarda ECMWF'nin anne şefkatiyle kulaklarını biraz çekerler.

Dün de dediğim gibi krala onun bir reis olduğunu arada bir hatırlatmak gerekiyor, o bundan hoşlanıyor.

MESUT Hocam'da sistemin yola çıktığını söyledi.

Rahat olun ümitsiz olupta şeytana peşin satan tüccar rahatlığını yaşatmayın.