Karalama Tahtası

 • Azor vazgeçemediği aşkı grönlanda tırmanınca bodoslama inen soğuklar ışık hızinda ülkeyi terketti

 • Size tavsiyem 300lü saatlere hiç bakmayın piskolojiniz bozulur ben baktımda ne oldu Aralık Ocakta herşey oratada. Sonra 1 güncellemede niye bozuyor diye kafalar bulanır sizinde benim gibi, zaten son şansımız Şubat son haftası ne koparırsak kar derdindeyim. Şahsen -16'nın gelmiyeceğini biliyorum çünkü. ^^ Dün akşam ortalamayı -5 yapıp sabaha 0a çeken model çöp niteliğindedir. Gefs naefs eps bile değişiyorda olsa en azından o saatlerin ortalamasına bakmak daha iyi.

  Şuanlık -5i bırakın -2 bile yok o tarihlerde.

  graphe_ens3_njh8.png

 • 1979 dan bugune kadar 850 tarihlerine baktim. 22 subattan sonrasina 22 subattan sonra sistem gelen yillar birbirini takip ediyo mesela 2 yil ustuste o tarihlerde sistem veya 2 yil ust uste o tarihler sicak gecmis. Yani bu takip 2 3 yil suruyo. Dogal olrak gecen sene 2018 de sistem almıştık. Bu sene de sistem buyük ihtimal olabilir o tarihlerden sonra.

 • Var oldugumuz surece en cok girilen takip edilen site biz olacagiz. zoruna gidenin borusuna gitsin. cekemeyen anten taksin:)


  Sisteme gelirsek takip edelim bakalim.son sıkımlık mermimiz kaldi.

  Hocam bu seneki tahminleriniz tutmazsa siz aramızda olmıycaksınız galiba. Bu işi bırakıcam demiştiniz. İnşallah tutar mahcup olmazsınız.

 • Bu seneyi hiç unutmuşum. Belki de aklımdan çıkarmak isteyen ama çıkmamak böyle giderse.

  :hfyeni (18)::hfyeni (18)::hfyeni (18):


  ->Everyone you meet is fighting a battle you know nothing about. Be kind. Always.


  ->Karşılaştığın herkes hakkında hiçbir şey bilmediğin bir savaşta savaşıyor. Nazik ol. Her zaman.

 • Semih hocanin dedigi gibi. 2-3 tane sistem varkiii.. bunlar bir tanesi en babasi diye. Digerleride baba ama en babasi 1 tane olucak demisti. Modeller 200. Saatlerde bie tane babayi yolluyor bize en babasida ay sonu olacak buyuk ihtimal. Ahmet hocanin dedigi gibi mart iyidir lafindanda anladigimiz kadariyla martta da sistem ihtimali yuksek.

 • Ay sonunda ülkemizi Kırım üzerinden çok kuvvetli bir soğuk dalgası ziyaret edecek.Kırım bölgesine -24,-28 arasında değerler yerleşecek.Ülkemiz ise kuzeybatısında -17,-19 diğer bölgelerinde ise çoğunlukla -14, -17 arası değerler girecek.Soğukların geliş yönü Kırım olduğundan Kıbrıs civarında bir AB patlayacak gibi duruyor.Bu sistem ile ülkemizin belkide 2 senedir adam akıllı kar alamayan ender yerlerinden olan kuzey sahilleri(İstanbul-Artvin arası) istediği kar yağışına kavuşacak.Kıbrıs'da patlayan AB ise doğu bölgelerde hayatı daha da zorlaştıracak gibi duruyor.


  WhatsApp Image 2019-02-12 at 17.12.58.jpeg