Karalama Tahtası

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • GFS Trakya kar yağışı verdi Trakya da kar yağışı yoktu 3-4 gün önce yağışlar değişkenlik gösterir dediğimiz bu ama bu gfs haritasının kar tahmini öteki modeller ne olur belli değil

Yağni burdan sonuç çıkaracağımız yağışlarla değişiryor yağışlarla fazla takılmamak gerek önemle olan soğuk havayı alabilmek

Neden Trakya bölgesi derseniz Trakya bölgesine kar vermemişti 1 hafta öncesi ve gün yaklaştıkça yeni yeni kar geldi

Bu benim tahminim dir

Saygılar

• 6-9 Ocak Godzilla diye belirtmiştim burda. Şuanda hocalarımız da yavaş yavaş 6 Ocak diye açıyorlar.

• Salı sabahı erken saatleri geçirdikten sonra İstanbul'un batısında ki karasal ilçelerde yağışın kara dönmesini bekliyorum.Zamanla bu kar yağışları Avrupa Yakası'nın tamamını kapsayacak öğle saatlerine doğru.Anadolu Yakasın'da öğle saatlerinde yağışlar yüksek kesimlerden başlayarak kara dönecek ve il genelinde 16:00-17:00'den itibaren yoğun kar yağışı etkili olacaktır iş çıkışı kaos ortamı yaratabilir trafikte.Çarşamba'ya geçişte ortalama 5 cm kar birikimi öngörüyorum.Çarşamba Deniz etkisi kar yağışları zaman zaman kar sağanaklarına dönüşecek kentin orta,kuzey ve doğu kesimlerinde.Hayırlı olsun bakalım güzel bir sistem daha yakaladık.

Bir gönüllünün yüreğinden daha güçlü bir yürek yoktur.

• Paf takım kadro adayım

1- 4 Şubat , 11/13 ve 31/2 sistemindeki olası yenilgi onu A takımdan buraya itti 😊

2- Vintersaga İstanbul sayfasındaki üstün başarısı ile A takımına yükselmesi an meselesi

3- Cold.EFso top geçer adam geçmez , teknik direktör ile yaşadığı kavga sonucu Paf takıma gönderildi ve uyarıldı

4- Narsil , kaptanlık pazubandı ile A takımının yolunu gözlüyor

5- Chronic53 , A takımda yüksek bonservis sorunları nedeniyle Sinoptik yorumlarını paf’ta yapacak

6- berkay_tuku , sinerjisi ile Paf’a girmeye hak kazandı

7- @ bastardı usta , Bu yılki berbat Mjo analizleri sonucu paf takıma Demir attı

8- ExcuseMe , sinerjisi takip yeteneği ile paf kadroda yer buldu

9- Enes Güleç(17) , A takıma yükselmesi an meselesi tecrübesiz yeteneğin 😀

10- tahminci aralıktaki berbat nao beklentisinden paf takımına seçilmesi bile mucize oldu 😂

11- Ilker Gunebakan hocam da genç sinerjisi ile takımda yer buldu

Sinerjisi ve yorumu zenginlik katan herkes kadroya girebilir

Sayı 11 olduğu için bu kadar olabildi

d229c5c9786aa788e56.jpg

• her gelen sistem için artık beklentiye girmek yerine en iyisi hiç beklentiye girmemek en mantıklısı artık hiç bişey eskisi gibi değil kendi adıma kar bile yağmıor hiç bişeyin tadı tuzu yok iyice canım sıkıldı hayattan zevk alamıyoruz ya bi kar zevkimiz oda ha geldi ha geliyor ondan sora hüsran

• Cold.EFso Allah iyiliginizi versin hocam, iyi güldüm. :) Bu takım bomba gibi.. :hfyeni (29)::hfyeni (29):

Bastardi hocada formunu kaybeden eski yıldızlar gibi oldu.. :)

aynen, bastardı isminin hakkını veremiyor , bizi hep ılık gösteren sinoptikleri paylaştı , sayfamda hep çürüttüm tezlerini , bu gidişle jübile yapacak 😀

• Sayın Hocam, kendimi kadro da görünce gençliğimi hatırladım :)

Teşekkür ederim, her tür sinerji,enerji ve bilumum moral katkı benden takıma :)

Saha şartlarını uygun hale getiririz EvelAllah :)

• Paf takım bundan sonra rakip yavaş yavaş Silvio idman spor olacak galiba

Örneğin Juventus İnter Milan gibi takımlar

Edward bu aralar iyice çaptan düştü ama özelikle Yılbaşı ve devamı için Silvio’ya centilmence fauller yapmak gerekecek :))