Marmara ve Batı Karadeniz Bölgesi Genel Tahmin Ve Uyarılar

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • ölüyoruö uykusuzluktan sınavlar vardı yorgunluktan uyuyamıyorum dün gece 3ten beri uyumadım . . . ecm mi kara gömdü bizi ?valla bi uyusam başka bişey istemiyorum

ecm Gfs ukmo 96h de 3ün de de ab var Karadeniz de sahil sıkıntı olur birtek iç kesimler olarak biz kurtarırız

• Arkadaşlar, kaç sistemdir Türkiye'nin farklı şehirlerinin kara gömülüşünü ibretle ve kıskanarak seyrediyorum. :( O nedenle sizden Sakarya merkez için güzel güzel haberler rica ediyorum. :D 29'undan itibaren hayırlısıyla kara gömüyor muyuz Sakarya merkezi, yorumunuz nedir? Bıktım model takip etmekten. Yok 850 hpa, yok -4, -8 derece, yok yağmur çamur derken kara hasret kaldık. Sevindirin artık şu kardeşinizi... :D

• Arkadaşlar, kaç sistemdir Türkiye'nin farklı şehirlerinin kara gömülüşünü ibretle ve kıskanarak seyrediyorum. :( O nedenle sizden Sakarya merkez için güzel güzel haberler rica ediyorum. :D 29'undan itibaren hayırlısıyla kara gömüyor muyuz Sakarya merkezi, yorumunuz nedir? Bıktım model takip etmekten. Yok 850 hpa, yok -4, -8 derece, yok yağmur çamur derken kara hasret kaldık. Sevindirin artık şu kardeşinizi... :D

model takip etmekten bıkılır mı ya. İşin heyecanı orada zaten.

Ulu önderimiz, ebedi ve ezeli liderimiz, alemlerin sultanı Hz.Muhammed Mustafa (SAV)'ya salat ve selam olsun.

• model takip etmekten bıkılır mı ya. İşin heyecanı orada zaten. Kaç senedir kar görmedim dediğin geçen sene 30 cm yağdı mübarek hemşerim daha ne yağsın :D Allah bereket versin :D

Geçen sene yağdı Allah için sevgili kardeşim yalan yok :D kaç sene görmedim demedim de yani bu sene insanlar sevinç içinde 60 cm kar görüntüsü paylaşırken, insan da istiyor bi 15 - 20 cm de olsa içinde yuvarlanacak kadar olsun :D

• bu karasu-sakarya da kim yağmur duasına çıktı lan :) memleketi kutuplara taşısak yine yağmur alacaz. Nasıl dua ettin dayı Allah aşkına yazın yap o duayı kışın ortasında bile yağmur alıyoruz :D

@manasbalasy Sıkıntı yok kardeşim düzelecek hepsi yola gelicek,Sakaryada,Kocaelide.Yalovada,Bursada,Bilecikte,Balıkesirde (kıyıları dahi) Batı Karadeniz genelide kıyıları dahi bu sistemden fazlasıyla etkilenecektir benim Tahminlerimi okumak istemeyenler işkembeden sallıyormuşum verisiz konuşuyormuşum bu iş mantık işi artık ögrenemediler bi türlü 50 cm diyor ben diyorum 20-50 cm arası adam 50 cm anlıyor :) elbet zamanı geldiginde vay haklıymışsın diyecekler bazıları onlar kendilerini biliyor diyaloga girmek istemiyorum biraz daha sabır Kardeşim..

• @emre246 mesajını yanlış okudum toprağım benim. Kaç sistemi kaç senedir diye okudum kusura bakma. Daha dünyalar var be ya yağar elbet. Her sene bize yağacak değil ya bırak başkaları da sevinsin. Yağar bize de dert etme.

Ulu önderimiz, ebedi ve ezeli liderimiz, alemlerin sultanı Hz.Muhammed Mustafa (SAV)'ya salat ve selam olsun.

• yanlisim varsa duzeltin kiyi kesimler haric trakya-guney marmara icin oldukca guzel bir guncelleme degil mi?

Güney Marmara için o kadarda güzel değil.O yağışların çoğu karla karışık yağmur olur bu şekilde olursa.ECMWF gibi çıkması lazım bizim için.

• @emre246 mesajını yanlış okudum toprağım benim. Kaç sistemi kaç senedir diye okudum kusura bakma. Daha dünyalar var be ya yağar elbet. Her sene bize yağacak değil ya bırak başkaları da sevinsin. Yağar bize de dert etme.

Canın sağolsun sorun değil toprağım ;) yani gönül istiyor ki herkes nasiplensin bu yağışlardan. Ama napayım, elimde değil. İçten içe de kıskanıyorum millet 1 metre karın içinde resim atınca :D

• burnumuzun dibinde Kartepe var hem de 1,5 metre kar var :D git bi haftasonu imkanın varsa