23 Aralık 2015 Büyük Marmara sistemi Yolda.[4 Aralık Edit]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • ust uste mesaj yazmak yasak ise ust uste attıgım mesajlardan dolayı kusura bakmayın admin kardeslerim.Bundan sonra daha dikkatli olmaya calısırım

• Yav pendikçi ne yapıyorsun he ?

Kendin inanıyormusun 23 üne ?

Belki sistem gelir o tarihe tesadüfen, sonra alemin kralı olursun bu kadar zaman önce bildim diye.

Söyle bakalım nasıl bir sistem bekliyorsun ?

• Pendikçi ne zaman tahmin yapsa bir sıkıntı oluyor forumda. Kar-kış, deniz-güneş fark etmiyor. İnşallah dediğin çıkar diyecem fakat sizler Marmara çoşarken ben Manisa'da donmayayım değil mi? :) İnşallah banada çıkar birşeyler. ;)

İfade özgürlüğünü, yasalar tek başına garanti edemez. Herkesin kendi düşüncesini, cezalandırma olmaksızın açıklayabilmesi için toplumda hoşgörü mevcut olmalıdır.
    Albert Einstein

• kardesim 23 aralık 26 aralık tarihleri arasında bir tarihte gelecek.sistemin hızı konusunda teknoloji ilerlemedi malesef.kendimce hesaplamamda bu tarihleri uygun gordum.1 2 gun sapmalar olabiliyor insanlık hali ama yuzde 80 kesinlesmis halde . 2 3 gun icinde kesin bilgileri aktaracagım

• Pendikçi ne zaman tahmin yapsa bir sıkıntı oluyor forumda. Kar-kış, deniz-güneş fark etmiyor. İnşallah dediğin çıkar diyecem fakat sizler Marmara çoşarken ben Manisa'da donmayayım değil mi? :) İnşallah banada çıkar birşeyler. ;)

yagıs konusunda birazcık erken modellere yansıyacak zaten 10 15 gun icinde.yagıs durumunu ic bogeler icin gorecegiz.istambul bursa kocaeli sakarya sıkıntı olmayacak yagıs konusunda.ama sogugunuz kesin gibi

• Biz aylardır diyoruz takan yok

• Bu arada cidden sistem gelebilir her ne kadar tahminleri sallamasyon desemde ki ben hala sallamasyon diyorum ancak aynı görüşteyim neyse

sallamasyon gozukmesi dogaldır.Ama bu sistem sonrasında bu sistemin nasıl olustugunu 20 gun omceden nasıl bilindigini herkese acıklayacagım

• su ana kadar forumda 6 7 tahmini 10 20 gun once den yaptım. ve hemen hemen hepsı tuttu.sadece biri bazı ilcelerde tutmadı.hepsine sallamasyon denılmeyecegini bu sistemde gorecegiz ;)

• sallamasyon gozukmesi dogaldır.Ama bu sistem sonrasında bu sistemin nasıl olustugunu 20 gun omceden nasıl bilindigini herkese acıklayacagım

Özgüvenini çok yüksek pek inanmasamda insan meraklaniyor

[size=x-large][font=Arial, sans-serif]Güntekin Onay : Gün gelecek FEDA diye dalga geçtiğiniz BEŞİKTAŞ puan kaybetsin diye dua edeceksiniz.[/font][/size]

• ozguvenımi yuksek tutan sallamasyon bir tahmin olabilir mi degerli kardesim

Sallamosyon demedim tahminine saygı duyuyorum ama vade uzun olduğu için inanmıyorum

[size=x-large][font=Arial, sans-serif]Güntekin Onay : Gün gelecek FEDA diye dalga geçtiğiniz BEŞİKTAŞ puan kaybetsin diye dua edeceksiniz.[/font][/size]

• 20 gün sonrasını nasıl gördün acaba? :D Bir hafta sonrası için bir şey belli değilken biraz fazla özgüven dolu bir tahmin olmuş. Pendikçi efsanesi geri döndü, inşallah tutar tahminin.

Allah yardımcın olsun

• 20 gün sonrasını nasıl gördün acaba? :D Bir hafta sonrası için bir şey belli değilken biraz fazla özgüven dolu bir tahmin olmuş. Pendikçi efsanesi geri döndü, inşallah tutar tahminin.

Allah yardımcın olsun

20 gun sonrasını tahmin etmek zahmet oidu ama ogrenılebilecek bir sey oldugunu bu sistem den sonra sizlerle paylasacagım.buyuk emekler sonunda bu tahminleri yapıyorum