Konu Dışı [Genel Sohbet]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Bakalım bu yaz Nasıl geçecek Allah herkese sabır versin ve özellikle de bu Ramazan ayında niyetli olacak arkadaşlar tavsiyem Güneş'in olduğu yerlerden uzak durmanız daha çok havanın sıcak ve öğleden sonra 2-4 aralığı zorunlu olmadıkça güneşli ortamdan kaçınılması ve bol bol iftardan sonra su tüketilmesi ve kan şekerini yükseltecek ve düşürecek yiyecek ve içeceklerden sakınılması bizler için daha iyi olacaktır ...

• herkeslere gunaydin,sicak ve guzel bir istanbul sabahi,cayirovadan selamlar:)
    @sistemci5534 katiliyorum,butun ramazan calisacagim ve okula gidis-gelis saatlerimi sabah 7-aksam 7 yapacagim insaallah

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• Efsane - Semih yaz tahminini konusunda yayımladı !

AF-YOK

• gunaydin havaforum,guzel bir gun dilegiyle...

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• Yabancı dilde kimyasal isimlerinin Türkçe'ye çevrilmesinin bir kuralı var mı? Araştırdığım çoğu madde hakkında Türkçe kaynak olmadığından İngilizce'den, az bir kısmını da Almanca'dan Türkçe'ye çeviriyorum fakat kimyasal adlarını çeviremiyorum. Bilen var mı?