Konu Dışı [Genel Sohbet]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Yaklaşık bir sene önce eksi rep kullandığı için forumumuzdan bir gün uzaklaştırılan @kaangr2'nin raporu doğrultusunda, @kaangr2'ye eksi rep veren FurkanBursalı forumumuzdan bir günlüğüne uzaklaştırılmıştır. 04.09.2015 18.07'de tekrar forumumuza giriş yapabilir. Üyelerimizin bilgisine.

Kaynak :

• Son 6 yildir meteoroloji ile cok ilgileniyorum okulunu olumadim ancak hoşuma gidiyor ozellikle ekstrem olaylar ve kar yağışı kendimden geciriyor beni,2 yil ankara yüksektepe de oturduk rakimim 1200 gibi birşeydi ve ankara merkezde yağmur yagarken bize lapa lapa kar yagiyodu bu beni hep mutlu etmistir 23 nisanda bile gece 7cm kar olmusdu merkezde kky yagmisti bu yuzden ankaraya asiktim ancak yukseltepeye asiktim esas ama bu ay buyuk adaya tasindik rakimim 102 ankaradan gittiğimiz icin asiri uzgunum istanbulu severim ancak benim sevdigim olaylar ankarada daha fazla oluyor buyuk ada ve istanbulda ankarada yasadigim olaylarin 3//1 ini belki anca yaşayacağım o yüzden bulundugunuz yerin degerini bilin bana dokunsalar aglicam resmen ocakta veya subatta ankarada kar yağarken mesala bura 20 Derece olcak belkide. Bana iyi seyler soyleyin lütfen buyukada ankara gibi olur diyin :(

• Avatar'ımı değiştirdim.Artık sonbahar modundayım ben.Bu Basra'da bile 25'i zorla geçiyoruz.MGM 35'i basınca gaza gelmiştim ama 30'a düşürdü o değeri kendileri.Siz yanmaya devam... :D

• Beyler bir hayal kurayım istedim 31 aralık yazarların hepsi kar haberi veriyor tüm türkiye hazır yeni yıla karlı girmeye ama o da ne saat saatler 00.00 ı gösteriyor 1 ocak oluyor ortada kar mar yok herkes sinirli millet buralarda hakaretler felan ediyo ülkede moraller bozuk herkes erkenden yatıor tabi bizim kemik üye tayfası ayakta bekliyoruz işsiziz sonuçta gece 2 de bir fırtına vuruyor her taraf lapa lapa kar olmuş ülke uyumuş karı tek biz gtörüyoruz keyifler 4 köşe sabah insanlar uyanınca buraya özür dilemeye felan geliyor hayalin güzelliğine baksana be arkadaş :)

• Son 6 yildir meteoroloji ile cok ilgileniyorum okulunu olumadim ancak hoşuma gidiyor ozellikle ekstrem olaylar ve kar yağışı kendimden geciriyor beni,2 yil ankara yüksektepe de oturduk rakimim 1200 gibi birşeydi ve ankara merkezde yağmur yagarken bize lapa lapa kar yagiyodu bu beni hep mutlu etmistir 23 nisanda bile gece 7cm kar olmusdu merkezde kky yagmisti bu yuzden ankaraya asiktim ancak yukseltepeye asiktim esas ama bu ay buyuk adaya tasindik rakimim 102 ankaradan gittiğimiz icin asiri uzgunum istanbulu severim ancak benim sevdigim olaylar ankarada daha fazla oluyor buyuk ada ve istanbulda ankarada yasadigim olaylarin 3//1 ini belki anca yaşayacağım o yüzden bulundugunuz yerin degerini bilin bana dokunsalar aglicam resmen ocakta veya subatta ankarada kar yağarken mesala bura 20 Derece olcak belkide. Bana iyi seyler soyleyin lütfen buyukada ankara gibi olur diyin :(

Temp güzel derece girerse şüpen olmasın ya dek ya siklon elbet ikisinden biri vuracaktır.