Forumdaki Üyeleri Tanıtın

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Berkay34 hava sevdalısı ve her konuda pozitif çok sempatik birisi. Enes Güleç(17) Çanakkale deyince aklıma hemen o gelir son zamanlarda oraj fotograflari diyince de geliyor. Vintersaga İstanbul adami esprili ayni zamanda bilge biri. ataberkgnay İzmir konusunun en eskilerinden bu forumdaki en yakin dostum olabilir çok iyi anlaştığım birisi. Hava_Forum bu foruma gelme sebebim 2017 kışının heyecanini burada geciremesemde. Şimdilik bu kadar..;)

• Boş kalmasın gördüğüm bi kaç kişiyi yazım buraya :)

Justice Her konuda çok heycanlı bi dost. Kış liginde dereceye girmeni çok istiyorum koyu fenerli :P

Samet cümleler yetermi bilmiyorum forum için gece gündüz çalışan çok yorduğumuz var odasından dışarı cıkamayan can adminimiz :D

Endless Herkese saygılı sevdiğim bi dostum kardeşim :)--

karasah sen adamsın abi :)--

• Düşüncelerimiz karşılıklı. Kar yağsın pelican da görüşürüz.

• Farklı olsun kendimi tanıtayım biraz...

Adım Yusuf A.

Yaş 32

Memleket Sakarya

Takım Trabzonspor :)

Kırgızistan Türkiye Manas üniversitesi iletişim fakültesi mezunu bir arkadaşınız olarak 2014 yılından beri Sakarya Otogar da Vib Turizm de yardırmaya devam ediyorum. 2016 dan beri forumda üyeyim. Modellerden hiç anlamam. Verilerden hiç anlamam. Öyle buralarda takılıyorum işte. Sülale de herkes bana sıyrık diyor. Sebep? Hava olaylarına olan merakım yüzünden.

Bekarım :))))))))))

Ulu önderimiz, ebedi ve ezeli liderimiz, alemlerin sultanı Hz.Muhammed Mustafa (SAV)'ya salat ve selam olsun.

• Hepsini anladık güzel de bekarım ne:)

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• yarışmacı arkadaşlara da başarılar dile tam olsun:D

Hahahahahhahahqhq.... Narsil Hoca ile HF izdivaç

Hafta içi her gün HF TV de :)

Ulu önderimiz, ebedi ve ezeli liderimiz, alemlerin sultanı Hz.Muhammed Mustafa (SAV)'ya salat ve selam olsun.

• Hahahahahhahahqhq.... Narsil Hoca ile HF izdivaç

Hafta içi her gün HF TV de :)

ben ve izdivaç imkansız bilime ters:D

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• Hafize anaya söyleyelim de sana bir kız bulsun durumun hiç iyi değil :)

Yok yok ben böyle iyiyim :) medeni halim bilinsin yeterli

• ben ve izdivaç imkansız bilime ters:D

Ya abi bilim bilim nereye kadar ama ya... Arada sevap da kazanman lazım

• Hıc masrafi yok şoyle 40-50 bin tl cik falan yeter :)

İşler kesat bu ara para kazanamıyoruz. O kadar parayı gömemem :)