Karadeniz Bölgesi Genel Tahmin ve Raporlar

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • millet marmaraya yağmasın karadenize yağmasın inşallah demeye başlamış böyle giderse bende hiçbir yere yağmaz inşallah diye dua edicem attığınız mesajların seviyesi ne berbat çocukmusunuz oraya yağmasın buraya yağmasın diyorsunuz biz bu kavgaları ilkokulda yapıyorduk

• içimden bir ses doğu karadenizdeki ab doğuya kayacak sistem yeniden bize yaklaşıcak birde şunu söyleyeyim gfs haftasonu güncellemelerinin tutarlılığı hafta içine göre az heleki ara güncelleme ise zaten güvensiz bir anda bu kadar oynaklık yapan model akşamda yapar diye düşünüyorum ........

• Bazıları sabahtan beri buraya gelip SİZE" YAGMAYACAK Bİ KEREE" demekten başka bişi bilmiyo işiniz gücünüz yokmu kardeşim sizin yağarsa yağar yagmazsa yağmaz

• içimden bir ses doğu karadenizdeki ab doğuya kayacak sistem yeniden bize yaklaşıcak birde şunu söyleyeyim gfs haftasonu güncellemelerinin tutarlılığı hafta içine göre az heleki ara güncelleme ise zaten güvensiz bir anda bu kadar oynaklık yapan model akşamda yapar diye düşünüyorum ........

bakın kardeş sadece gfs dönmedi diğer modellere bak hepsi döndü marmaraya kaydırdı çoğu ecm de biraz daha kaydırırsa marmaraya şaşırmayın derim bu benim düşüncem herşeye hazırlıklı olun

• salonçe kardeş kusura bakma sen 10 şubat sistemindende çok emindin noldu hava gazı aldın bu sistemdede havı gazı alcak sahil kesiminiz kar görmek için yükseklere çıkarsınız efsane semih bile dedi batı karadeniz ve marmara sistemi diye gelipte bana niye suç buluyosun anlamadım sistemi benmi yok ettim doğu karadenizde yapacak bişey

• Akşam güncellemelerine kadar konuşsunlar bırakın ben bizi tatmin edecek kadar kar yağacağını düşünüyorum ilk başlarda gözüken kadar fazla olmasa da yeterli kar olur

• salonçe kardeş kusura bakma sen 10 şubat sistemindende çok emindin noldu hava gazı aldın bu sistemdede havı gazı alcak sahil kesiminiz kar görmek için yükseklere çıkarsınız efsane semih bile dedi batı karadeniz ve marmara sistemi diye gelipte bana niye suç buluyosun anlamadım sistemi benmi yok ettim doğu karadenizde yapacak bişey

2 dk kaybol git allah aşkına sabahtan beri susmadin tamam yagmayacak karadenizde tamam

sadece o bölgeler için şanslı dedi efsane semih doğu karadeniz için kötü veya benzeri herhangi birşey söylemedi vede biraz terbiyeli ol

Arkadaş özünü belli etti hava gazı sensin arkadaşım ;)

Lan bu konuya bir daha yaz bu olayla ilgili adminlere şikayet edecem

Kardeşim ya kötü çıksın önemi yokda çok boş konuşuyorsun. İnadına yapıyorsun bunları biliyorum da hadi klavyeyi sen biraz bırak. Afallıyorsun.

• Lazım zaten sabahtan beri yağmayacak diye tutturmus bir günde buradaki mesaj sayımdan fazla mesajı olmuştur adam inat etti yağmasın diye yuh artık ya bu konuda bir kural getirmezpnizi rica ediyorum adamlar karadenizle paranoyak olmuşlar