Dizi, Film, Tv Program Sohbet [Genel Konu]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Xenthon Hold the darkta iyidr hocam,ikisini önerme sebebim doğal güzelliği filme iyi yansıtmaları ama hastaysanız üşütebilir:) Geçmiş olsun,iyi geceler.

• Türkiye'de İlk kez böyle bir yapım denendi ve bence fena sayılmaz hatalar olması çok normal 2.sezondan sonra eleştiri yapmak daha uygundur diye düşünüyorum.

Tabiki siz de haklısınız ama beni soğutan ve şaşırtan şey de aşk meşk işi oldu koskoca Netflix dizisinde.Neyse bundan ilerisi spoiler a kaçar daha konuşmayayım

• 76.altın küre ödülleri kazananlar

en iyi film (drama): bohemian rhapsody

en iyi kadın oyuncu (drama): glenn close

en iyi erkek oyuncu (drama): rami malek

en iyi film (komedi/müzikal): green book

en iyi kadın oyuncu (komedi/müzikal) : olivia colman

en iyi erkek oyuncu (komedi/müzikal): christian bale

en iyi yardımcı kadın oyuncu: regina king

en iyi yardımcı erkek oyuncu: mahershala ali

en iyi yönetmen: alfonso cuaron

en iyi senaryo: green book

en iyi animasyon: spider-man: into the spider-verse

en iyi yabancı film: roma

en iyi soundtrack: justin hurwitz (first man)

en iyi şarkı: shallow (a star is born)

tv

en iyi drama dizi: the americans

en iyi kadın oyuncu (drama): sandra oh

en iyi erkek oyuncu (drama): richard madden

en iyi komedi dizisi: the kominsky method

en iyi kadın oyuncu (komedi): rachel brosnahan

en iyi erkek oyuncu (komedi): michael douglas

en iyi tv filmi/mini dizi: assassination of gianni versace

en iyi kadın oyuncu (tv filmi/mini dizi): patricia arquette

en iyi erkek oyuncu (tv filmi/mini dizi): darren criss

en iyi yardımcı kadın oyuncu: patricia clarkson

en iyi yardımcı erkek oyuncu: ben whishaw

• Hasret bitiyor rk23_kgigf-123rk23_kgigf-123rk23_kgigf-123

HBO’dan yapılan açıklamada dizinin 8’inci sezonu olan final sezonunun 14 Nisan’da yayınlanacağı duyuruldu. Dizi 8’inci sezonla birlikte final yaparak ekranlara veda edecek.

soru-isareti(1).jpgBir ihtimal daha var...

• Hasret bitiyor rk23_kgigf-123rk23_kgigf-123rk23_kgigf-123

HBO’dan yapılan açıklamada dizinin 8’inci sezonu olan final sezonunun 14 Nisan’da yayınlanacağı duyuruldu. Dizi 8’inci sezonla birlikte final yaparak ekranlara veda edecek.

Keşke son sezon olmasaydı. Onun gibi saran bir dizi gelmez bir daha. Umarım Blutv finali canlı yayınlar, canlı izleyemezsem 40 yıl aklımda kalır

• Netflix üyeliği olan arkadaşların “Dogs Of Berlin” dizisini izlemesini öneririm cidden çok sağlam gerilim dolu her an insanı heyecanlandıran sağlam bir seri olmuş.

Scientia potentia est

• Netflix üyeliği olan arkadaşların “Dogs Of Berlin” dizisini izlemesini öneririm cidden çok sağlam gerilim dolu her an insanı heyecanlandıran sağlam bir seri olmuş.

3 hafta önce bitirmiştim acaba 2.sezon hakkında bir duyuru var mı? Ben görmedimde ortalıkta.

• Bende Brooklyn Nine-Nine dizisini tavsiye ediyorum Netflix üyeliği olan arkadaşlar için ,polisiye ve komediyi içinde barındıran bir yapım. Ama Geçtiğimiz aylarda çıkan 6.sezonu baya eliştiri aldı nedense.

• Keşke son sezon olmasaydı. Onun gibi saran bir dizi gelmez bir daha. Umarım Blutv finali canlı yayınlar, canlı izleyemezsem 40 yıl aklımda kalır

yanlış bilmiyorsam beinconnect mi birşeydi eş zamanlı yayın yapıyordu .Westworldu yapıyorlardı tahminen GOT u da yapıyor olabilirler

• Bende Brooklyn Nine-Nine dizisini tavsiye ediyorum Netflix üyeliği olan arkadaşlar için ,polisiye ve komediyi içinde barındıran bir yapım. Ama Geçtiğimiz aylarda çıkan 6.sezonu baya eliştiri aldı nedense.

Bakarım hocam

Scientia potentia est

• The Walking Dead 1 ay sonra çıkıyor galiba sezonun ikinci yarısı. Fısıldayanlar hikayeye katılacak. Diziyi bırakanlar tekrar başlasın bence çok sağlam geliyor.