Dizi, Film, Tv Program Sohbet [Genel Konu]

• Çok abartı geldi, çok çok abartı hemde. IMDB'de çakılacağını düşünüyorum, zaten geneli aşırı yüksekte değilde. Tadında bırakmak lazım bazen, zorlama film yapıyorlar.

Tokyo filmi efsaneydi.

There was a time when more meant better. When everything meant everything. Times change...

• Son sahneye heyecanlanmadım diyemem onun dışında pek sarmadı.

Sırf bu mesaj için izledim uzun fragmanı. Evet valla son sahne sardı beni. Ama bunu keşke fragmana koymasalarmış.

İfade özgürlüğünü, yasalar tek başına garanti edemez. Herkesin kendi düşüncesini, cezalandırma olmaksızın açıklayabilmesi için toplumda hoşgörü mevcut olmalıdır.
    Albert Einstein

• Sırf bu mesaj için izledim uzun fragmanı. Evet valla son sahne sardı beni. Ama bunu keşke fragmana koymasalarmış.

Bende büyük beklentiyle izledim ama hayal kırklığı belli olmaz böyle uzun serili filmlerde çok sahne saklanır umarım çok daha heyecan verici şeyleri filmde görürüz.

• Bende büyük beklentiyle izledim ama hayal kırklığı belli olmaz böyle uzun serili filmlerde çok sahne saklanır umarım çok daha heyecan verici şeyleri filmde görürüz.

İnşallah görürüz. Ama Paul Walker olmadan çekiliyor artık bu seri. Ve standart çizgisi dışında ilerlemeye başladı. Bunun üstünede Dwayne Johnson ile Vin Diesel aynı filmlerde rol almıyorlar. Bu durum değişirse diye bekliyoruz ama sanırım zor gözüküyor.

İfade özgürlüğünü, yasalar tek başına garanti edemez. Herkesin kendi düşüncesini, cezalandırma olmaksızın açıklayabilmesi için toplumda hoşgörü mevcut olmalıdır.
    Albert Einstein

• İnşallah görürüz. Ama Paul Walker olmadan çekiliyor artık bu seri. Ve standart çizgisi dışında ilerlemeye başladı. Bunun üstünede Dwayne Johnson ile Vin Diesel aynı filmlerde rol almıyorlar. Bu durum değişirse diye bekliyoruz ama sanırım zor gözüküyor.

Onun sebebi neymiş neden böyle bir şey var.

• Onun sebebi neymiş neden böyle bir şey var.

Vin Diesel çekimlere hep geç geliyor. Bazen saatlerce bekliyorlarmış onu diye okumuştum. Ondan dolayı sette bir ara kavga çıkmış. Bunun üstünede Tyrese Gibson (Roman Pearce) instagramdan Dwayne için paylaşımlar yaptı. Sen olmadanda iyiydik diye.

Albert Einstein

• Vin Diesel çekimlere hep geç geliyor. Bazen saatlerce bekliyorlarmış onu diye okumuştum. Ondan dolayı sette bir ara kavga çıkmış. Bunun üstünede Tyrese Gibson (Roman Pearce) instagramdan Dwayne için paylaşımlar yaptı. Sen olmadanda iyiydik diye.

Bunu bilmiyordum kötü olmuş.

• 1 sene olmuş çıkalı fakat ben yeni izleyebildim.Netflixte bir belgesel serisi.Our Planet.Ayrı olarak içinde insanların dolaylı veya dolaysız doğaya olan etkisini yeterli şekilde anlatıyor.Hfcilerin seveceğini düşünüyorum hava, doğa ve coğrafya manyakları olarak:)