Son Dakika

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Bahçeşehir, B.çekmece, Çatalca gibi yerler şehirdışı olmasının ve yükseltinin avantajıyla yağış aldı, burada durum çok da kötü değil, Anadolu yakasında pek çok yerle aynı durumdayız (Kartal tuzla hariç :gun_bandana:) ama Avrupanın sahile yakın kesimlerinde örtü bile oluşmadı

Sanırım en fazla kar Kartalda var ama diğer bölgeleri tam bilmiyorum tabi ne kadar kar oldu

[size=xx-large]8 Aralıktan itibaren 2004 Kışına geri dönüş zamanı[/size]
    [size=xx-large]2004-2014[/size]

• İstanbul'da hava sıcaklığı sıfırın altında olduğu sürece devam edecek ( yoğun )

süper sistem fos dediler ama bu civarlar efsane yaşıyor uzun zamandır böyle güzel sistem hatırlamıyorum örtü var kar desen aşırı derecede yopun durmadan yağıyor bu sistem gerçektende bize yaradı çok mutluyum

• videoyu 22 saniye den başlatın kalitesi biraz kötü ama dün gece ne kadar şiddetli yağdığı konusunda fikir alırsınız bu videodan 30 dakika sonra ciddiyim 15 cm oldu balkon daha yeni temizledik sabah yine kar tabakası oldu dün cidden çok şiddetli yağmıştı

• süper sistem fos dediler ama bu civarlar efsane yaşıyor uzun zamandır böyle güzel sistem hatırlamıyorum örtü var kar desen aşırı derecede yopun durmadan yağıyor bu sistem gerçektende bize yaradı çok mutluyum

Çarşamba günü gidecek sistemi perşembe geceye kadar uzattık, inşallah Avrupa bu son günü güzel geçirir

• Arkadaşlar floryada güzel bir yağış başladı yağış çok yoğun değil fakat yere düşen erimiyor. İstanbulun hiçbir semti kadar örtü dahi alamayan florya için birazda olsa sevindirici oldu. Umarım devam eder böyle.

• Uğurmumcu'dan kartal sahilde ki evime indim çok çok güzel bir manzara var hiç bir yer gözükmüyor kardan ahaha :D

• karadeniz maşallah hem avrupaya hemde anadoluya çalışıyor maşallah otoban gibi oldu arkasıda sağlam yaslanın uçuşa geçin cm ler havada uçsun beklentisini karşılamayan arkadaşlara gelsin dünden beri semih üstada taarruza geçmişlerdi alsanlar şimdi görsünler 4gündür okullar kapalı sistemi beğenmeyenlere gelsin inş tebrikler tekrardan semih üstad böyle giderse yarında okullar tatil olur zaten

• Bu İstanbul ne acayip yer, burada 5 cm, Kartal Pendik tarafı zaten çıldırdı :), Avrupa merkezde örtü yok

Anadolu yakası için inanılmaz görüntüler var ve Radar tamamen açık sarıya doğru şahane :D

• Bu İstanbul ne acayip yer, burada 5 cm, Kartal Pendik tarafı zaten çıldırdı :), Avrupa merkezde örtü yok

sabahtan beri güzel kar yağıyor yerler tuttu.ah keşke gece yağsaydı.şu an işyerinde kıraç tayım örtü oluştu.