Kuvvetli Soğuklar ve Yoğun Kar Yagışları Geliyor

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • lütfen bi istanbul sayfası aç admin diğer bölgelerdeki arkadaşların gönlü kırılıyor.ayrıca sitede konuların olabildiğince başlık altında degerlendirelim gfs ecm yorumlamalrında istanbul soruluyor.yeni arkadaşlar cok heyecanlı galiba

• Yok yok site harbiden troll saldırısı altında.-16 girmeden sistem bitti diyorlar ya...

Benden size tavsiye forumu kapatın sadece radara bakın.Hadi iyi forumlar size.

Bizim beklediğimiz açıklama da bu zaten. Sistem hala geçerliliğini koruyor mu bunu öğrenmek istiyorduk. Ayrıca -16 ne zaman giriş yapacak?

• Yok yok site harbiden troll saldırısı altında.-16 girmeden sistem bitti diyorlar ya...

Kardeşim bu -16 girip ne kadar süre kalacak? Uzun sürer inşallah.

• Şşşştttt troller size kötü haberlerim var. girmeden bitti dediğiniz sistem başakşehirde arabalrın üstünğ ve yeşillikleri beyazlatmaya başladı kaldıki daha kütle gelmedi:)

tamam arkadaşım hadi biz trollüz sende troll değilsen paylaş haritanı nerden baktığını bizde görelim benim önümde radar açık benim göremediğim ne görüyorsun acaba?

Kabacalı olmak bir ayrıcalıktır.

• Soğuma akşam üstü belirginlesecek.Karadeniz daha kuvvetli Dek gönderebilir.Yarin belirgin daha soğuk bir gün

Aç radarı yorumla gfs yi yorumla kardesim.Haa bilmiyorsanız konuşmayacaksınız yok sistem fos diye.

• öncelikle beni mesajlarımı yanlış anlamayın. ben sisteme sonuna kadar güveniyorum ancak pazar akşamından beri ilerletiliyor olaylar ondan böyle umutsuzluga düştük. umarım yağar kar herkes mutlu olur. :)

• öncelikle beni mesajlarımı yanlış anlamayın. ben sisteme sonuna kadar güveniyorum ancak pazar akşamından beri ilerletiliyor olaylar ondan böyle umutsuzluga düştük. umarım yağar kar herkes mutlu olur. :)

Aynen kardeşim, tamamen katılıyorum

• Troller siteyi doldurmuş maşallah ama Beykoz'un alçak kesimlerine daha kar tanesi bile düşmedi ama sistem bitti demek de harbi sallamasyon oluyor sistem daha başlamadı bile nasıl bitebilir ?

• Soğuma akşam üstü belirginlesecek.Karadeniz daha kuvvetli Dek gönderebilir.Yarin belirgin daha soğuk bir gün

Aç radarı yorumla gfs yi yorumla kardesim.Haa bilmiyorsanız konuşmayacaksınız yok sistem fos diye.

Yağış sıkıntısı çekmeyiz inşallah?

• Herkese selam arkadaşlar, evet dünden beri hemen hemen nöbetlerde şöyle atıştırdı şuraya bu kadar yağdı falan filan diye geldik şu saate !. İşin açıkcası ben tabi Sarıyer- uskumruköy tarafı olarak aralıklarla bir kaç serpinti dışından ve diğer yerleri takip ettiğim kadarıyla daha henüz bir kar yağışı görmedim!!! Yani şu ağna kadar kıyaslamış olursak yılbaşı sistemi bile daha etkin oldu !.. Fakat daha henüz bu iş burda bitmedi. Bu sistemin soğuk olayı çok güçlü bir defa, ve o soğuk daha yeni girecek,kademeli olarak -5 -6 rı göreceğiz yarın öğlene kadar !! O zaman yeri seviyesiyke yukarı ısı farkı nasıl çıkıacak meydana, yani en kötü siklon yağışımız bitsede bitmesede DEK şovumuz o zaman başlayacak !!! :D İnşallah maç bu öğlen ve sonası gibi başlıyor !!! Belki perşembe sabahına kadar bile sürebilir. Hep söyledim bu perşembe uzamasını . Allah büyük !. Bence bizim gecemiz (nöbet ) bu gece olacaktır.. Hava_Forum

Einmal editiert, zuletzt von Murat ()