Süpriz Yılbaşı !

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • [font=Verdana, Arial, sans-serif]Değerli Arkadaşlarım.09.12.2014 tarihli Yapmış olduğum tahminimde Bu ay sonu 19-23 Aralık ve sonrası Artık İzlanda Aktifliğini yitirecek Demiştim.Hareketlenmeler başladı .AO-NAO Dengesi'de Yerleşimini Yapmış gözükmekte.29-30-31 Aralık tarihinde [/font][font=Verdana, Arial, sans-serif] Gelmesi olası Kırım-Sibirya Polar ataklarını Kar seviyelerinde Ocak-Şubat hatta Mart aylarında bile Görebileceğiz .Değişimler olmaz ise Bu Yılı İyi bir şekilde Batı Bölgeler Kapatacaktır.Son Tahminim budur.Saygılarımla. [/font]

• [font=Verdana, Arial, sans-serif]Değerli Arkadaşlarım.09.12.2014 tarihli Yapmış olduğum tahminimde Bu ay sonu 19-23 Aralık ve sonrası Artık İzlanda Aktifliğini yitirecek Demiştim.Hareketlenmeler başladı .AO-NAO Dengesi'de Yerleşimini Yapmış gözükmekte.29-30-31 Aralık tarihinde [/font][font=Verdana, Arial, sans-serif] Gelmesi olası Kırım-Sibirya Polar ataklarını Kar seviyelerinde Ocak-Şubat hatta Mart aylarında bile Görebileceğiz .Değişimler olmaz ise Bu Yılı İyi bir şekilde Batı Bölgeler Kapatacaktır.Son Tahminim budur.Saygılarımla. [/font]

saolun hocam kar geliyor diyorsunuz;):D

• Tekrar tekrar altını çiziyorum yine de fazla beklenti de bulunmayalım bu kış,sonra ne oluyor hepimiz görüyoruz.

Kardeşim bak sonra da diyorsun ki üstüme çok geliyorsunuz beni ezmeye çalışıyorsunuz.Herkesin fikri kendine burada insanları bir şeye yönlendirmeye kalkarsan burada hakaret de yersin ezilirsinde.Konuya saygın yok ki semih hocamız konu açmış hemen peşinden çok fazla ümitlenmeyin diyorsun.Her kesin belli bir kapasitesi var düşünmek için doğru olduğuna inanan bu tahmine inanır inanmayan ise senin gibi yapmamalı köşesine çekilip beklemeli.Kusura bakma ama sen kaşınıyorsun.Sana karşı olan bakış açımı değiştirmem gerekecek galiba.Senin üstüne çok gelindiğini düşünüyordum ama yanılmışım.Her konuda aynı şeyi yazıp duruyorsun.Lütfen düşüncelerini kendine sakla fazla göze batıyorsun sıkıntı yaşarsın.

• Kardeşim bak sonra da diyorsun ki üstüme çok geliyorsunuz beni ezmeye çalışıyorsunuz.Herkesin fikri kendine burada insanları bir şeye yönlendirmeye kalkarsan burada hakaret de yersin ezilirsinde.Konuya saygın yok ki semih hocamız konu açmış hemen peşinden çok fazla ümitlenmeyin diyorsun.Her kesin belli bir kapasitesi var düşünmek için doğru olduğuna inanan bu tahmine inanır inanmayan ise senin gibi yapmamalı köşesine çekilip beklemeli.Kusura bakma ama sen kaşınıyorsun.Sana karşı olan bakış açımı değiştirmem gerekecek galiba.Senin üstüne çok gelindiğini düşünüyordum ama yanılmışım.Her konuda aynı şeyi yazıp duruyorsun.Lütfen düşüncelerini kendine sakla fazla göze batıyorsun sıkıntı yaşarsın.

Tamam son defa söylüyorum.Ben kötü amaçla söylemiyorum sistem gelmezse herkes hayal kırıklığı yaşıyıcak üzülücek forum cenaze töreni gibi olucak bu durum yaşansın istemiyorum.O yüzden beklentiyi yüksek tutmayın diyorum geçen yıl eski hesabımda (Şevket Gök) kışı erkenden bitirdim ve ne yazık ki haklı çıktım umarım bu sene yanılırım.

• Tamam son defa söylüyorum.Ben kötü amaçla söylemiyorum sistem gelmezse herkes hayal kırıklığı yaşıyıcak üzülücek forum cenaze töreni gibi olucak bu durum yaşansın istemiyorum.O yüzden beklentiyi yüksek tutmayın diyorum geçen yıl eski hesabımda (Şevket Gök) kışı erkenden bitirdim ve ne yazık ki haklı çıktım umarım bu sene yanılırım.

Kışı erkenmi bitirdin yoksa salladınmı mgm uzun tahminci değil kısa tahminlerinde %90 tahmin tutarlılıı var mevsimlik tahminleri %20%30 diyebiliriz he ama sen şunu takip etmiyosun kaç haftadır bize sistem giriyor ve ocak başını iple çekiyoruz bari bu sistem gelmesse bu kışı bitir

• Sabır diyerek 27 Aralık tarihini bekleyelim..Tv'ler bas bas bağırırsa ne mutlu bize..DMİ İkonlarınıda değiştirirse Ne mutlu bize..Sistem yolunda geliyor..Sapma olursa Engel basra olursa.Üzüntüyü yaşarız belki ama Şunu bilelim ki Kış 22 Aralık'ta başlar 22 Mart'ta Biter Batı Bölgelerde.

• Sabır diyerek 27 Aralık tarihini bekleyelim..Tv'ler bas bas bağırırsa ne mutlu bize..DMİ İkonlarınıda değiştirirse Ne mutlu bize..Sistem yolunda geliyor..Sapma olursa Engel basra olursa.Üzüntüyü yaşarız belki ama Şunu bilelim ki Kış 22 Aralık'ta başlar 22 Mart'ta Biter Batı Bölgelerde.

Ağzınıza sağlık

• Seninde Wildleo 1907 Tahminlerine sağlık kardeşim..Ocak 10 dediğinde ..Yönetici uyuyormu reklamları devreye girecektir...Bir zamanların meşhur Reklamı idi..Kışın Çıkardı.87 kışını Bilakis İstanbul-Yeşilköy'de yaşadım.Kamyonlar Yoldan Geçerken yanlara Karları kürüdükleri için gözükmüyordu.

Hocam bir kar başlangıcını,siftahını yapsak devamı gelecek ama başlangıcı bir türlü yapamadı batı şehirler :D

• Seninde Wildleo 1907 Tahminlerine sağlık kardeşim..Ocak 10 dediğinde ..Yönetici uyuyormu reklamları devreye girecektir...Bir zamanların meşhur Reklamı idi..Kışın Çıkardı.87 kışını Bilakis İstanbul-Yeşilköy'de yaşadım.Kamyonlar Yoldan Geçerken yanlara Karları kürüdükleri için gözükmüyordu.

Aynı yıllarda Bakırköy'de oturuyordum, tren seferlerinin durduğunu biliriz biz hey gidi günler heyy :)

Hocam ağzınızdan bal damlıyor :D