Futbola Dair Her şey [Futbol Genel Konu]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)

• Dünya Çapında bir forvetimiz var geçen senenin gol kralı da bizde Dünya çapında kanat oyuncumuz var ama gol yok gol atamıoruz 3 golle kazandığımız maç yok bune rezillik ya

Hoca faktörünün önemi işte. Takım hocayı sevmediği için oynamıyor olabilir (Prandelli gittikten sonra şahlanan GS buna iyi bir örnek), ya da hocanın antrenman sistemi olsun, stratejileri olsun bu oyunculara uygun olmayabilir.

• Hoca faktörünün önemi işte. Takım hocayı sevmediği için oynamıyor olabilir (Prandelli gittikten sonra şahlanan GS buna iyi bir örnek), ya da hocanın antrenman sistemi olsun, stratejileri olsun bu oyunculara uygun olmayabilir.

Ersun Yanal diye bir hocamız vardı 10 kişiyken ezeli rakibine kök söktüren futbol oynatıyordu he işte biz o adamı gönderdik yazık yazık

• Dursun Özbek tabiki daha iyi. Kimsenin rehin almasını falan emretmiyor, kadınları aşağılamıyor, cinsiyetçilik yapmıyor. Gayet medeni bir insan.
    Burak'ın kafa golü ofsayt mı sizce? Bana ilk bakışta öyle geldi. Tekrar izlemedim. Penaltı bence doğru. Bu arada Bilal transferiyle çok dalga geçildi ama işini iyi yaptığını düşünüyorum.

Utanmaz adam, sen kimsin de hakemi çıkartmıyorsun? Ben şimdi gördüm açıklamaları ve şok oldum, böyle rezillik olur mu? Sen kimsin ulan? Devletimizi göreve çağırıyorum, ne gerekiyorsa yapın. Türk futbolu böyle sahte kabadayılardan temizlensin.

Einmal editiert, zuletzt von HvFrm(Hf) ()

• engin verel kimdir?sözüne güvnilir mi? Sizce

Dediklerini ben de gördüm. Adını ilk defa duydum. Şuan en yaygın iddalar Pereira'nın başkanı arayıp istifaya hazır olduğunu söylemesi ancak başkanın bu istifayı kabul etmediği yönünde. Yarın görüşeceklermiş. Ayrıca Ersun hoca kulüpte görev almaya hazırmış ancak yönetimin böyle bir fikri yokmuş.

SM-G360H cihazımdan Hava Forum kullanılarak gönderildi

• Dursun Özbek tabiki daha iyi. Kimsenin rehin almasını falan emretmiyor, kadınları aşağılamıyor, cinsiyetçilik yapmıyor. Gayet medeni bir insan.
    Burak'ın kafa golü ofsayt mı sizce? Bana ilk bakışta öyle geldi. Tekrar izlemedim. Penaltı bence doğru. Bu arada Bilal transferiyle çok dalga geçildi ama işini iyi yaptığını düşünüyorum.

1,5 cm ofsayt demiş Piero galiba :D Ben değil diyorum tabide önemide yok zaten.

İfade özgürlüğünü, yasalar tek başına garanti edemez. Herkesin kendi düşüncesini, cezalandırma olmaksızın açıklayabilmesi için toplumda hoşgörü mevcut olmalıdır.
    Albert Einstein

• Ersun Yanal Galatasaray'a daha yakındır yaşananlardan sonra. Siz düşünün artık :D Gelir mi sizce? Bence gelmez. AY'de almaz zaten .

İfade özgürlüğünü, yasalar tek başına garanti edemez. Herkesin kendi düşüncesini, cezalandırma olmaksızın açıklayabilmesi için toplumda hoşgörü mevcut olmalıdır.
    Albert Einstein

• Arkadaşlar,ben burak hatırlarsanız gs fb maçı beraber bitti ama fenerbahçe nin attığı gol sanılan şey ofsayt tı yani belkide Fırat AYDINUS adlı hakem bunu bilerek gol saydı .

• 1,5 cm ofsayt demiş Piero galiba :D Ben değil diyorum tabide önemide yok zaten.

Aynen, yok :D. Bu arada ters köşe yapmayı seven bir camiayız. Geçen sene deseler sana ''RvP, Nani Fener'e gelecek'' diye sen yine ''GS'ye gelme ihtimali daha yakın'' derdin :D. Ben de öyle derdim. Ama bak Fenerbahçe'de. Aziz Yıldırım gitmeden son bir kıyak yaparda, Ersun hocayı getirir umarım. Ersun şart değil, Aykut da olur :D.

• @Carl2
    İyi oyuncular aldıda gereğinden fazla harcadı. Kıyak mı oluyor? Mesela şu rakama inanır mısın? http://www.kap.gov.tr/api/Bildirim.aspx?id=452431

Albert Einstein

Einmal editiert, zuletzt von CrossBench ()

• Primleri vardır tabi, sadece bunla yetinmez :D.

Prim demiyorum ben. Net para bu kadar mıdır diyorum? ;)

Albert Einstein

• Evet. Yani bence evet.

14 Milyon euro net para + yıllık ücret + sponsor gelirleriyle 18-19 alan biri (bonuslarla 22 civarı) 4,9 garantiye mi gelecek :D Diego'nun açıklanmayan imza parası gibi düşün geri kalan garanti ücretini. Telegraph ve Daily Mail'e baktım şimdi ama bulamadım o haberi. Şurada bir link var. http://www.footballinsider247.…ay-cut-to-join-fenerbahce
    140.000£ demiş. Bulamadığım yerlerde +200bin diyordu. Yani 10 milyon üstü rakamdan bahsediyor.

Albert Einstein

Einmal editiert, zuletzt von CrossBench ()