Futbola Dair Her şey [Futbol Genel Konu]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)

• Şike operasyonunun amacı ile ilgili birden fazla iddia söylendi Fenerbahçeliler tarafından. Özellikle bir dönem başbakan(RTE) suçlandı ama Rıdvan Dilmen ve Mahmut Uslu'nun öyle söylemleri olduki butün o iddialar çürüdü gitti. Süreç ilk patlak verdiği aylarda cemaat dendi. Sonra başbakan, İnfantino, dış güçler(Barca,Real M. vs), UEFA, Lütfi Arıboğan hatta zaman zaman Nato bile dendi. Son 6-7 aydır cemaat deniyor ve son 1-2 aydır çok dile getiriliyor. Hangisine inanalım? Yada soruyu şöyle sorayım: Bir sonraki seçenek ne olacak? Şike sürecinin amacı falan yoktur bana göre. 3 temmuzdan bu yana bu kadar çok laf değiştirilirse ben inanmam... Zaten 6-7 mahkeme/kurum şike sabit dedi.
    Ali İsmail Kormaz Galatasaraylı olsaydı ailesi gelip GS tribünlerini selamlayacaktı belki. Ali İsmail Korkmaz meselesini taraftarlar açısından değilde biraz daha yüksek kesimi ilgilendiren birşey olarak görüyorum ben.
    Fenerbahçe'nin bünyesinde askerler komutanlar bulunduruluyorsa ne yazıkki onları kucağından geçirenler, hoplatanlarda var. http://www.radikal.com.tr/spor…bay_general_gecti-1247812
    Şike sahaya yansımamış olabilir diyorsun. Eyvallah. Zaten Aziz Yıldırım'ın itirafıda var > "Araba çalmaya gittiniz. Anahtarı sokunuz. Vazgeçtiniz. Döndünüz gittiniz. Bu suç mu şimdi?" Birde "Şikeyi yaptıysam Fenerbahçe için yaptım. Kendim için değil."
    Ben neyi bekliyorum biliyor musunuz? UEFA-CAS-FIFA üçlüsünden birisi Aziz Yıldırım ve beraberinde adı geçenlerin ömür boyu men yemesini... Aziz Yıldırım gidince Türk sporu rahatlayacak mı? Tabikide hayır. Geçtiğimiz haftada Galatasaray Divan Kurulu üyesi olmuş olan Acar Yıldırım kulüpteki muhalifleri ile çalışır. Galatasaray'da liseli yetmiyormuş gibi Adnan Polat gillerle Aziz(Acar) Yıldırım yanlıları ortak çalışır. Truvalarda var ne yazıkki. Sonra Yıldırım Demirören ne yazıkki tekrar aday olacağım dedi. Fatih Terim yönetim kabiliyetini yitirdi ne yazıkki. Onu Galatasaray'dan koparan güçler, ardından da kulüp ile arasını bozan güçler bugünlerde onu Galatasaray'a karşı kullanıyor gibi geliyor bana.

Doğru mu bilmiyorum tsk ya hakaret eden zatı muhterem hakkında dava açılmış diye duydum.Cezasını alması dileğiyle.

Kucağından komutanlar geçen o zatı muhteremden hakimde geçebilir.
    İnşallah hak yerini bulur.

İfade özgürlüğünü, yasalar tek başına garanti edemez. Herkesin kendi düşüncesini, cezalandırma olmaksızın açıklayabilmesi için toplumda hoşgörü mevcut olmalıdır.
    Albert Einstein

Einmal editiert, zuletzt von CrossBench ()

• Telles'i Juventus istiyormuş.
    Ben Telles'ten umutlu biriyim. (İtalyan ekolü devam etseydi hemen elden çıkarılsın derdim.)
    En azından sezon sonuna kadar kalıp +15 gibi bir fiyata satılırsa müthiş kâr olur. Juve'de Real Madrid'e satar 25-30'a... Kafayı yeriz :S
    Neyse... 50 milyon verseler dahi devre arasında satılmamalı...

İfade özgürlüğünü, yasalar tek başına garanti edemez. Herkesin kendi düşüncesini, cezalandırma olmaksızın açıklayabilmesi için toplumda hoşgörü mevcut olmalıdır.
    Albert Einstein

• Telles'i Juventus istiyormuş.
    Ben Telles'ten umutlu biriyim. (İtalyan ekolü devam etseydi hemen elden çıkarılsın derdim.)
    En azından sezon sonuna kadar kalıp +15 gibi bir fiyata satılırsa müthiş kâr olur. Juve'de Real Madrid'e satar 25-30'a... Kafayı yeriz :S
    Neyse... 50 milyon verseler dahi devre arasında satılmamalı...

Ribery gibi olmasında ikinci bir ribery vakasını kaldıramaz bu sefer kulüp:)

• Ali İsmail Kormaz,Fenerbahçe Yıkılmaz!
    Aziz Yıldırım: "Şike operasyonu sayın RTE ile aramızı bozmak için yapıldı"

Hala şike operasyonunu RTE (AKP), solcular yada paralelciler yaptı diye geçinenler şu iki cümledeki ironiyi kavrayabilir mi?

Aziz Yıldırım haklı, bu işin içinde paralel yapı var

• Aziz Yıldırım haklı, bu işin içinde paralel yapı var

Bir ara Nato vardı. Ondan öncede başbakan..

Albert Einstein

• FB lilerin hepsi Ali İsmail Kormaz,Fenerbahçe Yıkılmaz demiyor. Bunlara destek veren densiz bir grup bunları diyor. Birde şu videoyu izledikçe tüylerim diken diken oluyor. https://www.facebook.com/video…5169093187&type=2&theater

O densiz grubun videosunu atmışsın, hatta o şovu yapanda senin densiz dediğin grup :). Densiz felan değil, dikta rejimine karşı olanlara densiz denmez, denmemeli. Neyse.

3 Temmuz'da Cemaat ve bir 0001'in payı var, bunu inkar etmek saçmalık, zaten edende ilk defa sizi görüyorum baylar. Ha tabi bazıları abartıyor, NATO'dan, MİT'e kadar sayıyorlar :D. Bazılarının '' Herkes GS düşmanı ! '' cümlesiyle aynı durum hemen hemen, saçma-gerçek dışı ve mantık yoksunu :).

Yarın ki maçtan 1-0 / 2-1 gibi bi skorla galip ayrılırız. Moussa Sow'dan gol-goller bekliyorum. Hem zihinsel hem fiziksel olarak çok hazır durumda.

• O densiz grubun videosunu atmışsın, hatta o şovu yapanda senin densiz dediğin grup :). Densiz felan değil, dikta rejimine karşı olanlara densiz denmez, denmemeli. Neyse.

3 Temmuz'da Cemaat ve bir 0001'in payı var, bunu inkar etmek saçmalık, zaten edende ilk defa sizi görüyorum baylar. Ha tabi bazıları abartıyor, NATO'dan, MİT'e kadar sayıyorlar :D. Bazılarının '' Herkes GS düşmanı ! '' cümlesiyle aynı durum hemen hemen, saçma-gerçek dışı ve mantık yoksunu :).

Yarın ki maçtan 1-0 / 2-1 gibi bi skorla galip ayrılırız. Moussa Sow'dan gol-goller bekliyorum. Hem zihinsel hem fiziksel olarak çok hazır durumda.

Nato'da ciddiyim.

Albert Einstein

• Rize hak etti maçı

Albert Einstein

• Siz bu cemaati bilmiyormusunuz, bu işi cemaat yaptı.Yakında çıkar kokusu

Öğreniriz :)

Albert Einstein