Futbola Dair Her şey [Futbol Genel Konu]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Kesin olmamakla birlikte gazetecilere saldıranlar Fenerbahçe korumaları...

İfade özgürlüğünü, yasalar tek başına garanti edemez. Herkesin kendi düşüncesini, cezalandırma olmaksızın açıklayabilmesi için toplumda hoşgörü mevcut olmalıdır.
    Albert Einstein

• Dayak yiyen muhabir: "Sen tanınan bir futbolcusun. Amacın basın mensuplarını korumalarına dövdürmekse yapmayacaksın bu işi."[hr]Spor Büro, Korumaları koruma altına aldı.
    Gazeteciler hedef gözetilmiş gibi...

İfade özgürlüğünü, yasalar tek başına garanti edemez. Herkesin kendi düşüncesini, cezalandırma olmaksızın açıklayabilmesi için toplumda hoşgörü mevcut olmalıdır.
    Albert Einstein

• SON DAKİKA | Fenerbahçe'nin korumaları talimat ile Volkan'ın "seni evinde aldırırım" dediği Vedat Danacı ve basın mensuplarına saldırdı.

Albert Einstein

• Türk futbolu böyle bir kaotik bir ortama sokularak FIFA'dan gelebilecek toplu men için zemin hazırlanıyor.

Albert Einstein

• ya birader fenere nerden vuracağını şaşırdın.Şansınada güzel malzemeler çıkıyor:) Ben fb taraftarı olarak bu volkan ve emreden bizimde, Türk futbolununda kurtulması lazım,buadamların yarardan çok zararı olmaya başladı..

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• @baybarsky
    Yukarıda Allah var bunların hepsi şanssa kendi şansım için hiçbir şey diyemeyeceğim.
    Tabi herşey bizim düşündüğümüz gibi olmayabilir ama bu nedir yahu?

Albert Einstein

Einmal editiert, zuletzt von CrossBench ()

• Yahu bak fenerbahçeli olmak bir başka yana,ama burda emre,volkan gibi futbolcular hakkında ne dersen üstüne bende eklerim..Hatta birçok konuda Aziz yıldırım içinde dediklerine katılırım. olayı tam bilmemekle beraber basın mensuplarının tartaklanması çok kötü bir olay,üstelik bunların arkasında volkanın talimatıyla dövdürüldü iddaları gerçekten üzücü,zaten olay sıcak yakında çıkar foyası ama olabileceği kanaatindeyim

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• Yahu bak fenerbahçeli olmak bir başka yana,ama burda emre,volkan gibi futbolcular hakkında ne dersen üstüne bende eklerim..Hatta birçok konuda Aziz yıldırım içinde dediklerine katılırım. olayı tam bilmemekle beraber basın mensuplarının tartaklanması çok kötü bir olay,üstelik bunların arkasında volkanın talimatıyla dövdürüldü iddaları gerçekten üzücü,zaten olay sıcak yakında çıkar foyası ama olabileceği kanaatindeyim

Ben şuan Beyaz TV'nin gazına gelerek yazdım ama bugün sanki doğru haberler yaptılar. Vedat Danacı'da dayak yiyenler arasındaymış, üstelikte Fenerbahçe korumaları atmış... Bilemiyorum ve şunu tekrar ediyorum;
    Türk futbolu böyle kaotik bir ortama sokularak FIFA'dan gelebilecek toplu men için zemin hazırlanıyor.

Albert Einstein

Einmal editiert, zuletzt von CrossBench ()

• Ben şuan Beyaz TV'nin gazına gelerek yazdım ama bugün sanki doğru haberler yaptılar. Vedat Danacı'da dayak yiyenler arasındaymış, üstelikte Fenerbahçe korumaları atmış... Bilemiyorum ve şunu tekrar ediyorum;
    Türk futbolu böyle kaotik bir ortama sokularak FIFA'dan gelebilecek toplu men için zemin hazırlanıyor.

Türk futbolu zaten karışmış be güzel kardeşim,farkındamısın herkes başına buyruk hareket ediyor kimse serserilik yapana dur demiyor,terbiyesizlik almış başını gidiyor..tekrar ettiğin iddian için yorumum yok,biraz fazla iddalı gibi geldi.

• @"baybarsky" kesinlikle... Tiksiniyorum artık. Ayrıca ben olabilecek en kötü ihtimali yazdım. Fazla iddialı gelmesi normaldir. :)

Albert Einstein

• @"CrossBench" ya bir maç izleme zevkimiz var yemin ediyorum insanları bezdirdiler..Büyük takım yöneticilerinden federasyon birimlerinin tamamına kadar değişmesi lazım,yoksa bizden adam olmaz,bu olaylarda asla bitmez bugün volkan yarın başkası olay olur. Bizde millitakım diye bir kavram yokki..ne taraftarı var ne ruhu var ne stadı var nede inancı var..

• @"CrossBench" ya bir maç izleme zevkimiz var yemin ediyorum insanları bezdirdiler..Büyük takım yöneticilerinden federasyon birimlerinin tamamına kadar değişmesi lazım,yoksa bizden adam olmaz,bu olaylarda asla bitmez bugün volkan yarın başkası olay olur. Bizde millitakım diye bir kavram yokki..ne taraftarı var ne ruhu var ne stadı var nede inancı var..

Ben milli takımı değil sadece Galatasaray'ı tutuyorum. Milli Takımın rakipleri benim desteğimi her zaman alacaktir bu düzen bozulmadıkça. En hayırlısı bu gibi.

Albert Einstein

• Ben milli takımı değil sadece Galatasaray'ı tutuyorum. Milli Takımın rakipleri benim desteğimi her zaman alacaktir bu düzen bozulmadıkça. En hayırlısı bu gibi.

burada ayrılıyoruz çünkü milli takım bizim takımımız bu şekilde yaparsak milli takım ve yönetimi böyle kalmaya devam eder ve emin ol bundan Türkiye zarar gördüğü gibi Galatasarayda görür Fenerbahçede,Beşiktaşta diğerleride..Sahip çıkıp esas insanların görevlere gelmesini teşvik etmek basının,vatandaşın,hükümetin ve gerekli herkesin görevidir sanırım. Sen muhalefetliğini yap ben yapim takımlar basın vs yapsınki bu düzen değişsin yoksa değişmez..

• Ben mevcut düzenin bu şekilde yapılarak en büyük zararla ve çabucak son bulmasını istediğimden böyleyim. Ne kadar uzun sürerse milli değerlerimiz daha çok zedelenecek. @"baybarsky"

Mehmet Baransu'nun yazdığını çoğu kişi bilmeyebilir. Ben buradan açıklamayım. Çünkü yeri mi bilemiyorum.

Albert Einstein

• Ben mevcut düzenin bu şekilde yapılarak en büyük zararla ve çabucak son bulmasını istediğimden böyleyim. Ne kadar uzun sürerse milli değerlerimiz daha çok zedelenecek. @"baybarsky"

Mehmet Baransu'nun yazdığını çoğu kişi bilmeyebilir. Ben buradan açıklamayım. Çünkü yeri mi bilemiyorum.

ya bak herşeyi söylede paralelci Mehmet Baransu deme,o adam tamamen ortalık karıştırıcı ve pensilvanyanın Türkiye ayaklarından bitanesi,boşver baransuyu filan,üstelik tamamen Fenerbahçe düşmanı bir insandan bahsediyorsun.Söyledikleri konuştukları tamamen yanlıdır ve asıl kaotik ortam yaratmaya çalışan o ve onun pensilvanyadaki efendisidir.Neyse siyasete girmeyelim.Görüşüne saygı duyarım ama milli değerlerimiz bu takımı tutmayarak düzelmez,eleştirerek gerekli yerlere gerekli akıllı düzgün insanları yetiştirip getirmekle olur. Bu ülkede uzun yıllardır hiçbirşey düzgün gitmiyor,ne zaman düzgün yönetildi Türk futbolu? artık iyicene dibe vurdu,zaten dibe vurunca herşey değişir.Bu saatten sonra ben kendi adıma milli takımı tutmuyorum başındakiler gitsin demem diyemem,zaten önce milli takım değil 3-4 büyükler dediğimiz spor kulüplerinin kendine çekidüzen vermesi lazım..

• ya bak herşeyi söylede paralelci Mehmet Baransu deme,o adam tamamen ortalık karıştırıcı ve pensilvanyanın Türkiye ayaklarından bitanesi,boşver baransuyu filan,üstelik tamamen Fenerbahçe düşmanı bir insandan bahsediyorsun.Söyledikleri konuştukları tamamen yanlıdır ve asıl kaotik ortam yaratmaya çalışan o ve onun pensilvanyadaki efendisidir.Neyse siyasete girmeyelim.Görüşüne saygı duyarım ama milli değerlerimiz bu takımı tutmayarak düzelmez,eleştirerek gerekli yerlere gerekli akıllı düzgün insanları yetiştirip getirmekle olur. Bu ülkede uzun yıllardır hiçbirşey düzgün gitmiyor,ne zaman düzgün yönetildi Türk futbolu? artık iyicene dibe vurdu,zaten dibe vurunca herşey değişir.Bu saatten sonra ben kendi adıma milli takımı tutmuyorum başındakiler gitsin demem diyemem,zaten önce milli takım değil 3-4 büyükler dediğimiz spor kulüplerinin kendine çekidüzen vermesi lazım..

Mehmet Baransu'nun dediği çok başka > "Çocuğuna sahip çıkamayıp başkasının nüfusuna geçiren haysiyet yoksunları futbolu yönetirse olacağı bu."
    O cümle ile ilgili haberde bu > http://ohaber.com/sosyeteyi-sa…ek-skandali-h-310635.html
    Baransu'yu savunmam etmem. Sevmemde. Yazdığı ağır cümlenin ne olduğunu bilin istedim. Doğrudur yanlıştır orasına yorum yapmayalım.

Haluk Ulusoy dönemi bile yanlışlarla doluyken en başarılı dönemimiz onun zamanında olmuş. Demirören şu koltuktan KALDIRILMADIĞI sürece gitmez. > http://img.hurriyet.com.tr/_np/3993/26723993.jpg
    Zaten resimde de Türk futbolunun hali yüzlere yansımış sanki. Değil mi?

Albert Einstein

• Kendi milletinin oyuncularını, kendi milletinin çocuklarını desteklemeyip de, rakiplerine destek veren milli ruh yoksunları futbol izleyip futbola karıştıkça düzen daha da sapa saracak, daha da çıkılmaz bir yere varacak asıl. Bir de düzen değişsin diyeymiş. Milli takımını yuhlamaya devam edenler de futbola zarar vererek, dolaylı yoldan bu berbat düzenin bir parçası oluyor, haberleri yok. Zorluklarla omuz omuza savaşacağına, saçma bir çivi çiviyi söker taktiği uyguluyor halkımız, futbolcular da aynı şekilde cevap veriyor. Yapılanların ne kadar yanlış olduğu yakında anlaşılacak ama çoğu kişinin yine pişman olmayacağından eminim

Einmal editiert, zuletzt von FRMHFHF ()

• hani biz övünürüzya çok milliyetçiyiz diye onun gerçek olmadığnğn kanıtları iyice su yüzüne çıktı gerçi görenler için yıllardır su yüzündeydiya neyse

• @"Gray Cities" ve @"Samet_113" saat 06.30'da kalkıyorum, cevaplamaktan kaçtığım yada cevaplayamadağım bir şey yok. Bilginiz olmadan, net konuşmayın size tavsiyem.

Sizin GFB'ci dediğiniz Amasya'lı arkadaş, bunu açıklayabilir mi ?

Sağlıklı olup olmadığını bilmiyorum ancak şu kesin ki, hiçte devam et felan demiyor. Bir, devam et dese neden Volkan sus işareti yapıpta stadı terk etsin ? Hadi sus yaptıda neden terk etsin ? Bunun mantıklı bir açıklaması yok. Ayrıca Amasya'lının yüz ifadelerine bakarsak, neden bu kadar hırçın-hırslı bir şekilde '' devam et '' (!) diyor o da merak konusu.

AS Gazetesi : Volkan Demirel'e Irkçı Saldırı !

Volkan ve Emre'nin emri ile korumalarının gazetecilere saldırması, basın özgürlüğünü kısıtlamaktır. Karaktersizliktir. Kınanacak bir davranıştır.