Futbola Dair Her şey [Futbol Genel Konu]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • @"Samet_113"

Çok zor maç olacak,dikine ve hızlı oynayan takım arsenal ama önünde çok güzel bir kopya var beşiktaş arsenali baya zorladı,bu galatasaraya örnek olabilir

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• @"Samet_113"

Çok zor maç olacak,dikine ve hızlı oynayan takım arsenal ama önünde çok güzel bir kopya var beşiktaş arsenali baya zorladı,bu galatasaraya örnek olabilir

Olabilirde......
    Takımın özgüveni pamuk ipliği gibi. 89 dk Bayern Münih gibi oynarız, 1 dakikada yerlebir ederiz. O derece...

İfade özgürlüğünü, yasalar tek başına garanti edemez. Herkesin kendi düşüncesini, cezalandırma olmaksızın açıklayabilmesi için toplumda hoşgörü mevcut olmalıdır.
    Albert Einstein

• ne var değil 10-12 .haftadan evvelde tutturmak kolay değildir,üstelik bizim ligteki gibi 11-10 puanla ilk yarıyı lider tamamlayıp şampiyon olamayanlar varken..İşin özü şu İsmail kartalla bizim takım zor şampiyon olur..lig başladığından beri bitane iyi maçımız yok

Daha 3 maç oynadık. Alışır takım. Alışmasada diğer rakiplerimizden üstünüz bence.
    [hr]
    Gökhan Gönül'ün pozisyonu penaltı değil, Olcan'ın ki mi penaltı ? Önce dürüst OLCAN dürüst. Hani her şey ayarlanmış, TFF Fenerbahçe'yi şampiyon yapmıştı ? Geçen hafta, Gökhan'a ve TFF'ye ve hakemlere sövenler bugün neden susuyorlar ? Çünkü sadece kendi lehlerine kararlar verilmesini istiyorlar. Aynı şey rakiplerine olunca, ortalığı ayağa kaldırıp '' Herkes bize düşman ! '' diyorlar... Kaale almamak lazım. Bence iki pozisyonda %100 penaltı değil.

https://vine.co/v/OZOLmhK63nw

Ahahahaha yedireceklermiş :hfyeni (18)::hfyeni (18)::hfyeni (18):

• Meriç bunlar böyle işte,uzatmanın alemi yok 31 Mayıs'ta en güzel cevabı vereceğiz. :D

• Net penaltı. Çok ucuz ama faul varsa ve basitte olsa penaltı.
    Çünkü rakibi geçiyor ve Toraman'da onu hafifçe çekiyor. Penaltı + Sarı kart (ceza sahasında olmasa kart gerektirmez.)
    Ziya'ı konuşanda yok. Sabıkalı Ziya...
    Dünkü hakem için konuşmamamızın sebebi kazanmış olmamız. Boş yere yediğimiz 2 sarı kart ve Ofsayttan yediğimiz golüde konuşan yok. Ah Meriç, Vah Meriç...

İfade özgürlüğünü, yasalar tek başına garanti edemez. Herkesin kendi düşüncesini, cezalandırma olmaksızın açıklayabilmesi için toplumda hoşgörü mevcut olmalıdır.
    Albert Einstein

Einmal editiert, zuletzt von CrossBench ()

• CrossBench , aynı müdahale Gökhan'a yapıldı. Fotoğrafı var. Kolundan çekiyor. O penaltı değil bu mu penaltı ? Yok öyle şey. İkiside aynı pozisyon. Ya hep penaltı ya hiç. Tabii gözlüklerinizi çıkarmadan fark edemezsiniz bunu...

Mimlenmiş itirafçıların safındasın. ;)

Albert Einstein

• Yine Fikret Orman yine yalan.
    İngilizlerde Yüzük Kardeşliği;
    Bizde şike kardeşliği.

Fikret Orman kendini yakıyor. Kulübü değil. Bütün bunları yapmaktan başka çaresi var mı? Bence yok. Elden ne gelir? Değil mi?

@"Carl2"
    Mehmet Demirkol'u severdin değil mi?

Albert Einstein

• @Carl2
    https://static.59saniye.com/th…140926220923-5666-big.jpg
    İkili mücadele değil. Rakibi geçmiş. Önü bomboş. Hatta gol şansı çok yüksek. Arkadan gelen adamada dikkat et. Penaltıyı vermeseydi o adam gelip top alacaktı yada pozisyonu bozacaktı. Ama faul olmasaydı Olcan geçip ya gol atacaktı ya asist yapacaktı yada çok tehlikeli bir pozisyon yaratacaktı. Gökhan Gönül'de bunların hangisi var? Elde var 0... Neyse boşver

Mehmet Demirkol: "Fatih Terim'i Galatasaray'dan kopartan siyasi iradedir. Niye karnımızdan konuşuyoruz. Bunu direkt söyleyelim."

Şu açıklamanın tamamını bul oku. Hani biz diyoruz "Tff bize karşı, devletin yaptıkları kanıtlarıyla ortada vs" diye. İçimizden olmayan çok sevilen, önemli bir kişinin bunu demesi ne demek ?

Albert Einstein

• @"Carl2" Resimler için konuşacağım kişiden kişiye değişir.Ben olsam ikisini de aynısını yazardım.:)Artık olan olmuş fazla üstüne düşmeyin derim ben iki gün sonra buda unutulur.Gerisi yalan....

• @"Carl2"

3 temmuz ile ilgli en küçük birşeyi savunmak demek Aziz Yıldırım'ı savunmak demek.
    ESPN bile "mal bu, niye yatırım yapayım diyor" çünkü biliyor ve artık bize bulaşmıyor.

Albert Einstein

• son paragrafına sonuna kadar katılıyorum,bende takımıma güveniyorum ama geçen seneden kötü durumdayız,inş düzelirler ama bu futbolla zor,bu hafta iyi bir test maçı var bu maçı alabilirsek o zaman ilk dediklerinizde katılacağım.
    Penaltı pozisyonlarına gelince evet oturduğumuz yerden penaltı olmadığını görüyoruz ama dünyanın neresinde olursa olsun bir futbolcu ceza sahası içiersinde kendisine dokunlursa bunu değerlendirmeye çalışır..Bence gereksiz büyütüldü geçen haftaki amaç başkaydı..

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• @baybarsky
    Takımın oyununun iyi/kötü olması falan önemli değil.
    Fenerbahçe Spor Kulübünün daha büyük öncelikleri olmalı ama oldurtmuyorlar.

Bağnaz değilim. Hiç kimse ne tamamen haklıdır ne de tamamen haksızdır. İsim vermiyorum, Türkiye'nin 01 numaralı plakasına sahip kişinin, Fenerbahçe ile ilgili tapesini dinle. Sonra gel. Gör kim kimin düşmanı.

O tapeyi sen bir daha dinle gel. :):)
    MAA için yapılan yoruma bak.
    - "... çok uğraşıyor ..."
    - "... Destek olalım babacığım ..."

Albert Einstein

• Fenerbahçe başkanına söven bir tapeden bahsediyoruz. Fenerbahçe yönetiminin sırf görüşleri için (aynı şeyi düşünmüyoruz yönetimle onuda belirteyim) gönderilmesini istiyor. Bu devlet nasıl Fenerbahçelehine çalışıyor olabilir ? Şahsen MAA - A.Y seçiminde tarafsızdım. İkiside bir halt yapamazdı. MAA saçma sapan vaatler veriyordu, gerçekleşmeyecek. A.Y aynı A.Y...

Adam Fenerbahçe'yi bataklıktan çıkarmaya çalıştı.
    Canlı yayında ağlayarak (ölen oğlu üzerinden laf sokan AY yüzünden) - puan cezası ile bütün süreci kapatabilirdik dedi. Yaptırmadılar dedi. İtiraf etti. Fenerbahçe'yi korumak istediğini söyledi. (Devlet ile aynı safta olduğunu birkaç cümle ile anlattı. Yanlış yapılıyor dedi. [Galatasaraylıların tabiri ile] şemsiyeden kaçamazsınız dedi.) MAA'yı savunamam. Çünkü Örtpas planını açıkladı. Ee? Sonra? ....

Tapeyi yanlış yorumluyorsun. O kadar konuştular birçok tv kanalında...

AY'nin asıl işini biliyorsundur. Devlet ile ilişkilerinide biliyorsundur...
    AY düştüğü çamurdan çıkmaz için devlete tutundu. Devlet destek verdi mi? Aslında net bir cevap veremeyiz. Ülke sınırları içinde korudu, yurt dışında yalnız bıraktı. Nitekim bu mahkeme ve kurumların kararlarından anlaşılıyor. Türkiye'de yargıyı tamamen kontrol altına alamamaları sayesinde Yargıtay'dan bekledikleri kara çıkmadı. (Yeniden yargılama başka. İçeriğini birçok kişi öğrenmeden yorum yapıyor.)
    TFF özerk derler...Ama YD oraya seçilerek gitmedi. Atandı. Hatırlarsanız tek adaydı...

MAA seçilmiş olsaydı mali tablonuz öne çıkacaktı... Bu (destek olmadan) en az 10 yıl bir hiç olmanız demekti.

Albert Einstein

• CrossBench vaatleri saçmaydı ama. - puan süper bir çözümdü tabi her şey, her idda doğruysa. A.Y savaşmayı tercih etti, bakalım..

http://www.milliyet.com.tr/vol…ahce-1946709-skorerhaber/

Sonunda. İnşallah bir gün sakat olmadığınız halde alınmazsınız.

Sadece - puan ile kurtarmak eşi benzeri olmayan bir çözümdü. Ama Juventus, Lazio, Milan, Marsiya, Oly. volou, Rangers ve adını yazamadığım 3 takıma verilen cezaları gördüğümüzde - puanda biraz hayal geliyordu bana. Buna ek olarakta CAS, UEFA'yı suçlu buldu. Az ceza vermişsin diye. Ama artık bunlar önemli değil. Her geçen gün katlanarak geri gelecek. HAKLI/HAKSIZ bütün emekler hiç olacak. Sonrada kimse niye böyle oldu diyemeyecek. Demeye hakkı olmayacak.

Geçen hafta Emre-Emenike olayında Emre'yi haklı buldum. Volkan alınmayabilir ama Emre? Sebebi önemli..

Albert Einstein

• Sadece - puan ile kurtarmak eşi benzeri olmayan bir çözümdü. Ama Juventus, Lazio, Milan, Marsiya, Oly. volou, Rangers ve adını yazamadığım 3 takıma verilen cezaları gördüğümüzde - puanda biraz hayal geliyordu bana. Buna ek olarakta CAS, UEFA'yı suçlu buldu. Az ceza vermişsin diye. Ama artık bunlar önemli değil. Her geçen gün katlanarak geri gelecek. HAKLI/HAKSIZ bütün emekler hiç olacak. Sonrada kimse niye böyle oldu diyemeyecek. Demeye hakkı olmayacak.

Geçen hafta Emre-Emenike olayında Emre'yi haklı buldum. Volkan alınmayabilir ama Emre? Sebebi önemli..

Yalakaların hiçbiri alınmamalı. Emenike Emre olayında neden tartıştılar bilmiyorum ancak ister istemez Emenike'yi haklı buldum. Taraftarda haksızdı orada. Emek veren, koşan ve mücadele eden adam ISLIKLANMAZ.

• @Carl2
    Benim bildiğim Emre, pozisyon gereği onu uyardı.
    Islık konusuna gelince bu ülkede Aysal İstifa dendi 5-6 ay önce... :D Bizde hep var böyle şeyler.

Albert Einstein

• Yalakaların hiçbiri alınmamalı. Emenike Emre olayında neden tartıştılar bilmiyorum ancak ister istemez Emenike'yi haklı buldum. Taraftarda haksızdı orada. Emek veren, koşan ve mücadele eden adam ISLIKLANMAZ.

tartışmadılar emenki 70.dakika civarında takım kötü oynuyor,maç 0-0 taç çizgisi bölgesinde topuk pası yapıyor..emre geldi napıyorsun diye kızdı ona oda cevap verdi aralarında 20-25 sn münasebet geçti taraftar emreyi haklı bulduki bana görede doğruydu, Ersunun yarattığı iyi disiplinin geçen sene bize puan farkıyla şampiyonluk getirdiği belli,adamı futbolcuların niye gönderdiğide belli, böyle laubali hareket edersen zor maçta,65.dakika maç 0-0 ken taraftar tepki gösterir.Hepsini geçtim sana tepki gösterirken ellerini açıp dahada gösterin dersen bu taraftar o elleri hiç unutmaz. Bizim ülkemizde istenen şey bu futbolcular kötü oynayabilir ama asla mücadeleden kaçamazlar koşmayıp artistlik yaparsan bu sadece fb de değil gsdede ki son zamanlarda selçuk burak veysel filanda aynı olaylarla karşılaştılar,her takımda olur burası futbol kültürü olarak farklı bir ülke insanımız futbolu hayat memat meselsi yaptığı için duygusal tepkiler veriyorlar maçlarda..İşin özü bana göre emenike haksızdı ve zaten çıktı özür diledi.Bidahada yapmaz