Futbola Dair Her şey [Futbol Genel Konu]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)

• Hahaha şikeyi kim sokmuşmuş sanki ithal ettik acaba o yıl cari açığa yansıdı mı çok merak ediyorum :) güldürüyorsunuz sadece ve hala o pozisyona penaltı diyen var dedim ya sadece gülüyorum :)

8-0'ı unutma Mehmet.Resmen Beşiktaş'ın şampiyonluğunu çaldınız.2006'da da bizim şampiyonluğumuzu, 1 milyon Euro nerde he!

• 8-0'ı unutma Mehmet.Resmen Beşiktaş'ın şampiyonluğunu çaldınız.2006'da da bizim şampiyonluğumuzu, 1 milyon Euro nerde he!

o davadan aklandık sizide bekliyoruz her mahkemeden güzelce aldınız cevabı yeniden yargılama da suçsuz çıksanız bile herkes sizi tanıyor rahat ol ;)

• o davadan aklandık sizide bekliyoruz her mahkemeden güzelce aldınız cevabı yeniden yargılama da suçsuz çıksanız bile herkes sizi tanıyor rahat ol ;)

Bizde aklanacağız merak etme, Denizlispor başkanı kendi dedi Çantalı adamlar geziyor diye.

Bu dava şike davası değil bunu unutma, cemaat var bu işin içinde.

• Bazı konularda haklıyken bile 2 kelimeyi zorla bir araya getiren kişiler niye sürekli ısrar edip duruyor? Daha çok batıyorsunuz dediklerinizle...

İfade özgürlüğünü, yasalar tek başına garanti edemez. Herkesin kendi düşüncesini, cezalandırma olmaksızın açıklayabilmesi için toplumda hoşgörü mevcut olmalıdır.
    Albert Einstein

• Aklanma falan yok.
    DAVALAR BİTTİ. Sonuçlar kesin.! 4 MAHKEME 5 KURUM ŞİKE kesin var dedi.

İfade özgürlüğünü, yasalar tek başına garanti edemez. Herkesin kendi düşüncesini, cezalandırma olmaksızın açıklayabilmesi için toplumda hoşgörü mevcut olmalıdır.
    Albert Einstein

Einmal editiert, zuletzt von CrossBench ()

• Ben konudan çekiliyorum gerici bir konu kimse üzülmesin...

Burda birinin kalbini öyle kıracağım ki artık kime denk gelecek bilmiyorum.

3 yıldır boynumuzda iple geziyoruz her türlü damgayı yedik, ebedi dost sandığımız takımlar arkamızdan iş çevirdi ve neler oldu neler.

Aklanacağımız günler yakındır merak etmeyin.Bakalım şikeden sonra neyi ağzınıza sakız yapacaksınız

• Burda birinin kalbini öyle kıracağım ki artık kime denk gelecek bilmiyorum.

3 yıldır boynumuzda iple geziyoruz her türlü damgayı yedik, ebedi dost sandığımız takımlar arkamızdan iş çevirdi ve neler oldu neler.

Aklanacağımız günler yakındır merak etmeyin.Bakalım şikeden sonra neyi ağzınıza sakız yapacaksınız

Vukuat çok.
    Paralı Köpeklerden başlayabiliriz.
    Hakem odasına tehditlerden başlayabiliriz.
    Irkçılıkta olabilir.

Albert Einstein

• Fenerin son dakikadaki ofsayt golü ne biçim pozisyondu ya...

Albert Einstein

• İsmail Kartal'ın arkasında çok durduk ama artık yeter.Koca Fenerbahçe sahasında bu takıma nasıl yenilir.Oyuncular zayıf ayakta duramıyor, futbol kötü herşey kötü ama en önemlisi takıma hükmedemiyor otoritesi yok.İsmail Hoca tekrar yardımcılığa geri dönmeli ve yerine adam gibi bir hoca bulunmalı

Adaylarım ise; Rıdvan Dilmen, Oğuz Çetin, Mustafa Denizli, Yılmaz Vural.Adaylar arttırılabilir ve kesinlikle yerli olmalı

• Aklanma falan yok.
    DAVALAR BİTTİ. Sonuçlar kesin.! 4 MAHKEME 5 KURUM ŞİKE kesin var dedi.

Kupa alınsın, küme düşürelim, iflas edelim (iflas hariç diğer ikisinden biri olsa bile) sana max. ne kadar rep verebilirsem vereceğim.
    Alves-Egemen ikilisini özlemişiz, savunma süperdi. Sağda oynayan Savaş'tı galiba, Kuyt'tan daha iyi şuan. Düşünülebilir :D. Canları sağolsun, diğer maçlar as oynarız muhtemelen. Bu arada Aziz Yıldırım ve İsmail Kartal, en azından İsmail Kartal istifa eder misin canım acaba ? İstifadan kastım görevinden, geri asistan ol sen.

EDİT : Bu arada hakeme '' hocam '' diyen Sow'uda öpüyorum buradan, cidden hayranı olduğum bir oyuncu karakteriyle Moussa Sow :D.

• İsmail Kartal'ın arkasında çok durduk ama artık yeter.Koca Fenerbahçe sahasında bu takıma nasıl yenilir.Oyuncular zayıf ayakta duramıyor, futbol kötü herşey kötü ama en önemlisi takıma hükmedemiyor otoritesi yok.İsmail Hoca tekrar yardımcılığa geri dönmeli ve yerine adam gibi bir hoca bulunmalı

Adaylarım ise; Rıdvan Dilmen, Oğuz Çetin, Mustafa Denizli, Yılmaz Vural.Adaylar arttırılabilir ve kesinlikle yerli olmalı

İşbirlikçi dediğimiz Rıdvan bile Aziz ile çalışmaz. Huzur yok adamla...

Albert Einstein

• Kupa alınsın, küme düşürelim, iflas edelim (iflas hariç diğer ikisinden biri olsa bile) sana max. ne kadar rep verebilirsem vereceğim.
    Alves-Egemen ikilisini özlemişiz, savunma süperdi. Sağda oynayan Savaş'tı galiba, Kuyt'tan daha iyi şuan. Düşünülebilir :D. Canları sağolsun, diğer maçlar as oynarız muhtemelen. Bu arada Aziz Yıldırım ve İsmail Kartal, en azından İsmail Kartal istifa eder misin canım acaba ? İstifadan kastım görevinden, geri asistan ol sen.

EDİT : Bu arada hakeme '' hocam '' diyen Sow'uda öpüyorum buradan, cidden hayranı olduğum bir oyuncu karakteriyle Moussa Sow :D.

Desene repim yükselecek :)

Albert Einstein

Mustafa Denizli ve Rıdvan dilmen iyi Yılmaz Vural rizespora gelsin adamları dövmekden oyuncular en azından dayakdan korkduklarından daha iyi oynarlar :hfyeni (18)::hfyeni (18):