Ocağın Son 10 Günü

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Zitat von hasan4545 pid='82771' dateline='1389463152'

Yanlış anlama moruk ya espri yapıyoruz :D Bizim çatıya inş 20 cm tutar :D

Gülücük işareti felan görmeyince şaşırdım. Sazan oldum bak gene :hfyeni (18)::hfyeni (18):.

• Zitat von Carl2 pid='82767' dateline='1389462627'

Yok daha neler, utanmasan apartmanın adını vereceksin :D. Daha kar var mı yok mu o net değil, sokak için tahmin istiyorsun.

kardeşim naptın sen ya bari hangi evde filan oturuyorsun onuda sor :)

• Zitat von anteptekar pid='82755' dateline='1389459746'

antep kaç cm olur?
    :)

32 CM Olur ayri yetten sizin balkonun etrafı açık olduğu için Semih bey sizin balkonda 45 cm bekliyormuş..

Einmal editiert, zuletzt von ExcuseMe ()

• Zitat von ahmet ihsan pid='83177' dateline='1389532408'

24 sistemi diye bişey yok ocak kapanmistir

12 Ocak gününden Ocağın kalan 19 gününü kapatan bir tahmin yaptınız.Bilimsel bir dayanak rica edebilir miyim?

• Zitat von Kardanadam Ege pid='83182' dateline='1389533158'

Kar yağmayacak diye tahmin yapmak suç mu oldu şimdi? Tanıdık geldi sanki ...

Lütfen suçlamak için yorum yapmayalım.Gördüğün gibi ''DAYANAKSIZ'' tahmin yapmak suç,kar yağmayacak demek suç değil.Buraya gelip haftaya 10 metre kar var diyen kişiye de uyarı cezası veririz.

• Zitat von Heavy Snow S.A. pid='83184' dateline='1389533355'

Lütfen suçlamak için yorum yapmayalım.Gördüğün gibi ''DAYANAKSIZ'' tahmin yapmak suç,kar yağmayacak demek suç değil.Buraya gelip haftaya 10 metre kar var diyen kişiye de uyarı cezası veririz.

arkadaş konumunu girmemiş :@

• Cevaplayan bakın dünden yazıma tanık üzerinde olan siklon kiraya dalış yaptı ve bu 16 18 olayını bitirdi ikinci hususvkuzeydogu amerika ve doğu amerika en az 10 gün hatta daha fazla soğuk dalgaların etkisinde kalacak kutup yükseği amerika ve Asya üzerine çalışıyor azor yok kuzeyde görünen Sibirya değil Sibirya orta aşmaya çalışıyor azor olmadan İskandinav yükseği etkili olmaz e azar yok amerika en az 10 gün soğukta ve devamlı Atlantik te derin siklon üretimi var kar var 30 hPa verileri strategies ani hızlı ısınmaya girdi ve bana kar var diyen 19 gün için nasıl olacağını açıkladı şimdi he yalnız ocağın son günleri belki kar oluşturacak bi sistem oluşur bu sene mevsimsel tahminlerin tersine sıcak taraftaki anlatabildim mi

• Zitat von ahmet pid='83188' dateline='1389533582'

Cevaplayan bakın dünden yazıma tanık üzerinde olan siklon kiraya dalış yaptı ve bu 16 18 olayını bitirdi ikinci hususvkuzeydogu amerika ve doğu amerika en az 10 gün hatta daha fazla soğuk dalgaların etkisinde kalacak kutup yükseği amerika ve Asya üzerine çalışıyor azor yok kuzeyde görünen Sibirya değil Sibirya orta aşmaya çalışıyor azor olmadan İskandinav yükseği etkili olmaz e azar yok amerika en az 10 gün soğukta ve devamlı Atlantik te derin siklon üretimi var kar var 30 hPa verileri strategies ani hızlı ısınmaya girdi ve bana kar var diyen 19 gün için nasıl olacağını açıkladı şimdi he yalnız ocağın son günleri belki kar oluşturacak bi sistem oluşur bu sene mevsimsel tahminlerin tersine sıcak taraftaki anlatabildim mi

Tahminlerinize saygım var fakat katılmıyorum.Dayanak gösterdiğiniz için uyarınız kaldırıldı.