New York Canlı Kamera Görüntüleri

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Chicago
    http://webcamzone.net/webcam.asp?wid=9973
    http://www.earthcam.com/usa/illinois/chicago/wrigleyfield/

Indiana
    http://webcamzone.net/webcam.asp?wid=1078

Rochester şehri New York eyaletinde bir yer. Asıl bilinen New York'a 7-8 saat uzaklıkta.

Zitat von Siberianist pid='79781' dateline='1388695423'

Müthiş kar var demekle olmuyor, benim gibi mobildekileri düşünün :D Foto atın :D (Foto atın diyorum ama abartmayın :D )
    Crossbench attı bile :) Sağol Cross :)

Önemli değil. :)

İfade özgürlüğünü, yasalar tek başına garanti edemez. Herkesin kendi düşüncesini, cezalandırma olmaksızın açıklayabilmesi için toplumda hoşgörü mevcut olmalıdır.
    Albert Einstein

Einmal editiert, zuletzt von CrossBench ()

• New York'tansa, Chicago çok daha güzel görünüyor gözüme benim. Amerika'dan en çok hoşlandığım yer Chicago. Soğuğu bol, yağışı bol, orajı bol, dolusu bol, gökdelenleri ayrı bi şahane :D

• Zitat von Siberianist pid='79790' dateline='1388696956'

New York'tansa, Chicago çok daha güzel görünüyor gözüme benim. Amerika'dan en çok hoşlandığım yer Chicago. Soğuğu bol, yağışı bol, orajı bol, dolusu bol, gökdelenleri ayrı bi şahane :D

biz burdan para toplayalım yine havalar böyle olduğunda doğu amerika gezisi yapalım

MARMARA BÖLGESİ İSTANBUL

• Zitat von furkan217 pid='79791' dateline='1388697088'

biz burdan para toplayalım yine havalar böyle olduğunda doğu amerika gezisi yapalım

Aklımdan geçiyordu benimde..Admine diyelim Uludağ'a gidilirken Amerika'yada uğrayalım. :hfyeni (18)::hfyeni (18):

İfade özgürlüğünü, yasalar tek başına garanti edemez. Herkesin kendi düşüncesini, cezalandırma olmaksızın açıklayabilmesi için toplumda hoşgörü mevcut olmalıdır.
    Albert Einstein

• Yok yahu, biz bahtsızız. Modellerin doğu Amerika'ya kar gösterdiği tarihte gitsek, son gün değişirler kar felan yağmaz :D Ya da biz oraya gideriz, Türkiye efsane yaşar :D

Einmal editiert, zuletzt von FRMHFHF ()

• Zitat von Siberianist pid='79794' dateline='1388697625'

Yok yahu, biz bahtsızız. Modellerin doğu Amerika'ya kar gösterdiği tarihte gitsek, son gün değişirler kar felan yağmaz :D Ya da biz oraya gideriz, Türkiye efsane yaşar :D

Oda Doğru. :) 2-3 gün sürecek herhalde bu yağış. Amerikadaki bir Türk öyle diyor...

Albert Einstein

• Zitat von CrossBench pid='79797' dateline='1388698077'

Oda Doğru. :) 2-3 gün sürecek herhalde bu yağış. Amerikadaki bir Türk öyle diyor...

Nereye gitsek orayı kuruturuz biz :D :D

• Zitat von @dmin pid='79798' dateline='1388698160'

Nereye gitsek orayı kuruturuz biz :D :D

ahaha :hfyeni (18)::hfyeni (18): benim en büyük korkum şuan 25 inde istanbula gidecegim 2 hafta kalicagim ben yokken karadenize kesin efsane gelir izlerim bende istanbuldan :S:hfyeni (18):

• Zitat von ezgitalu pid='79829' dateline='1388752062'

Alakasız olcak ama özür dileyerekten sizden yardım istiyorum arkadaşlar :)) paylaşmayı seven arkadaşlaaaar özellikle :) yeni bi kitap takas sitesi buldum. adı kitapodam.. site de ilk kitap takasımı da yaptım. sizde benimle kitap takası yapmak isterseniz profilim http://www.kitapodam.com/index.php/p/ezzy91 :))

Topluma faydalı yorumların paylaşılmasında sorun yoktur ;)

• Zitat von @dmin pid='79833' dateline='1388754536'

Topluma faydalı yorumların paylaşılmasında sorun yoktur ;)

admin bu moderatörlerin hepsi ceza vermeye çok meraklı.en ufak şeyde ceza veririm falan diyorlar. bir uyarıda bulunsan iyi olur.

Einmal editiert, zuletzt von anteptekar ()

• Ne yaptığımızı söylersen seviniriz.Konu New York Canlı Kameralar adam gelmiş ne paylaşıyo şimdi napalım biz .Ama cevabımızı aldık 'Topluma faydalı yorumların paylaşılmasında sorun yoktur' bunlara bir şey demiyeceğiz demiyoruz ama konu dışı bir şey yapmayın aksi halde kurallar gereğiyle cezayı alırsınız yapacağımız bir şey yok.

gorilofficial