Hava Forum 2014 Teması Beta yayındadır.

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Zitat von Efsane-Semih pid='78543' dateline='1388146749'

Tünelin ucunda ışık göründü.Yeni konumu birazdan açıcam.

Hayırlı olsun :D

• Zitat von Efsane-Semih pid='78545' dateline='1388147041'

Admin msj atmışsın attığın msjada cevap yazamıyorum.Cevap yazacağım yer aktif değil.

yeni konu aç dediğimde ekran aynı kalıyor..

Tekrar dener misin, eklenti denemeleri yapıyorum. Arada bir gidebilir o yüzden :D

• Farklı tarayıcılarda denediniz mi? Bende sıkıntı yok

İfade özgürlüğünü, yasalar tek başına garanti edemez. Herkesin kendi düşüncesini, cezalandırma olmaksızın açıklayabilmesi için toplumda hoşgörü mevcut olmalıdır.
    Albert Einstein

• Zitat von Efsane-Semih pid='78547' dateline='1388147184'

bloğuma gir orada kayma var görürsün.üye isimleri yeni konu aç bölümünün üzerine gelmiş.yıldızlar yukarı kaymış

ilginç bir sorun ilgileniyorum. Fakat senin cookilerle ilgili de olabilir . Detaylı bilgiyi özelden veriyorum.

• Zitat von kardelisi pid='78568' dateline='1388152271'

mobil için uygulanmayacak mı bu tema ?

Mobilde aynısı olmaz ama bu renk tonlarını deneyeceğiz.

• Zitat von @dmin pid='78494' dateline='1388106100'

Üzerinde uzun süredir çalıştığımız Hava Forum 2014 temasını bitirdik. Şu an genel kullanıma açılmıştır. Tema bir hafta boyunca Beta sürüm olarak yayında kalacaktır. Bu süreçte eksikler, hatalar tamamlanacaktır. Sizlerde tema ile ilgili aldığınız hataları, görüntü bozukluklarını bu konudan bizlere bildirirseniz daha hızlı şekilde bu süreci bitirmiş oluruz :)

En baştaki Ana Sayfa ya tıklayınca gelen sayfadaki Forum'a tıklayınca
    forvetbet800.com diye bir pencere açılıyor.Bir tek bende mi oluyor bilbiyorum.Ama forum sayfasına geçiyor.
    Birde anasayfa için güzel bir düzenleme yapmalısınız.

• Zitat von @dmin pid='78570' dateline='1388152356'

Mobilde aynısı olmaz ama bu renk tonlarını deneyeceğiz.

Mobilde tonları tutturmak zor olabilir.

İfade özgürlüğünü, yasalar tek başına garanti edemez. Herkesin kendi düşüncesini, cezalandırma olmaksızın açıklayabilmesi için toplumda hoşgörü mevcut olmalıdır.
    Albert Einstein

• Zitat von eumetsat_delisi pid='78578' dateline='1388154172'

En baştaki Ana Sayfa ya tıklayınca gelen sayfadaki Forum'a tıklayınca
    forvetbet800.com diye bir pencere açılıyor.Bir tek bende mi oluyor bilbiyorum.Ama forum sayfasına geçiyor.
    Birde anasayfa için güzel bir düzenleme yapmalısınız.

Anasayfamız (Forum dışı sayfalarımız) daha sonra yenilenecektir. Şimdilik forum yenilikleri :)

• Admin abi arka plan güzel.Kış mevsimindeyiz kar manzarası var.Bahar aylarında yağmur manzarası ya da şimşek yıldırım v.b. manzaralar koyabiliriz.Yazın güzel bir güneşli yerin manzarasını koyabiliriz ne dersin abi??:)

• Zitat von @dmin pid='78598' dateline='1388157112'

Anasayfamız (Forum dışı sayfalarımız) daha sonra yenilenecektir. Şimdilik forum yenilikleri :)

Hearder'deki resim gayet güzel. Ama o resmin 3-4 alternatifi olsa ve her sayfayı yenilemede değişse.Yada belli süreler zamanında değişse. Dahada canlandırır siteyi.

Albert Einstein

Einmal editiert, zuletzt von CrossBench ()