Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi 2013-2014 Sezonu (BASKETBOL)

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Erkek basketbol için konuşacağım. Bundan 1,5-2 ay önce Galatasaray ve Fenerbahçe takımları arasındaki farkın ne olduğu söylüyordum burada ve BANA KARŞI çıkanlar "ŞU ANDA" NE DÜŞÜNÜYOR? :) Merak ettim :)

İfade özgürlüğünü, yasalar tek başına garanti edemez. Herkesin kendi düşüncesini, cezalandırma olmaksızın açıklayabilmesi için toplumda hoşgörü mevcut olmalıdır.
    Albert Einstein

Einmal editiert, zuletzt von CrossBench ()

• Zitat von CrossBench pid='82791' dateline='1389464581'

Erkek basketbol için konuşacağım. Bundan 1,5-2 ay önce Galatasaray ve Fenerbahçe takımları arasındaki farkın ne olduğu söylüyordum burada ve BANA KARŞI çıkanlar "ŞU ANDA" NE DÜŞÜNÜYOR? :) Merak ettim :)

Daha iyi oynayabilirsiniz şu sıralar lakin ben hala Fenerbahçenin kadro kalitesi daha yüksek diyorum. Değişen bir şey yok. Celtic'de Barçayı yenmişti ancak Barça daha iyi değil mi ? Buda onun gibi ;). Bu arada tebrikler Galatasaray.

• Zitat von Carl2 pid='82795' dateline='1389464703'

Daha iyi oynayabilirsiniz şu sıralar lakin ben hala Fenerbahçenin kadro kalitesi daha yüksek diyorum. Değişen bir şey yok. Celtic'de Barçayı yenmişti ancak Barça daha iyi değil mi ? Buda onun gibi ;). Bu arada tebrikler Galatasaray.

Kadroya laf diyen yok canım. :) Galatasaray'ın peşini şansızlıklar bi bırakmadı sezon başından beri. Ağır sakatlıklar ve kalp rahatsızlığı çıkan oyuncular yavaşlattı Galatasaray'ın önünü. Ama bütün bunlar olmasaydı Galatasaray ligte 3 değilde 2 kez yenilirdi veyahutta dün Real Madrid maçındaki gibi şansızlıklar yaşamazdı.

İfade özgürlüğünü, yasalar tek başına garanti edemez. Herkesin kendi düşüncesini, cezalandırma olmaksızın açıklayabilmesi için toplumda hoşgörü mevcut olmalıdır.
    Albert Einstein

• Galatasaray ve fenerbahçe final four a kaldı final inşallah Galatasaray ve Fenerbahçe arasında olur :D

Liberta Per Gli ultrAs ! A C A B

Faşizme Karşı Omuz Omuza !

• İlk yarı sonunda...

Albert Einstein

• Euroleague şampiyonu Galatasaray oluyor. Gelenek bozulmadı. Sonuç 69-58. :)

Albert Einstein

• Fenerbahçe bayan basketbol takımımız ilk çeyrekte 26-7 lik farka izin vermeseydi maç farklı olurdu.

Galatasaray' da yedek sıkıntısı vardı baştan sona kadar neredeyse hep aynı oyuncular oynadı belki sonuç dahada farklı olabilirdi.

• Bu akşam Aziz Yıldırım kontrolden çıkabilir.

Albert Einstein

• Zitat von CrossBench pid='94650' dateline='1399044336'

Bu akşam Aziz Yıldırım kontrolden çıkabilir.

:D sanmıyorum fener yine kazanır 2-2 olur.