Mart Kapıdan Baktırır Kazma Kürek Yaktırır. (M.K.B.K.K.Y.)

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Biraz gerçekçi konuşun dediğimizde sallıyodunuz bize ılıkçı diye noldu şimdi hüsrana uğradınız

• Bu bir döngüdür bu yıl ızlanda kişi idi ama gelecek yıl büyük olasılıkla sibirya kişi olabilir bu bahara değinecek olursak mayısa kadar normal ve hafif üstü yaz ise normaler altı geçebilir bekleyelim görelim .

• Bu MART kazma kürek yaktırıcak gerçekten de çünkü Ntv 2 gündür 18 MART'ı KAR YAĞIŞLI gösteriyor bu son sistemden nasıl etkilenir İSTANBUL hissedilen -1 derece ve kar yağışlı alın bakın Soğuk hava ciddi ciddi giriyor inşallah son sistem EFSANE olur.. bakın linke:http://www.ntvhava.com/konum/istanbul/15-gunluk-hava-tahmini

<3 <3 <3 EN BÜYÜK AŞK FENERBAHÇE [size=x-small] I LOVE YOU FENERBAHÇE <3 <3 <3[/size]

• Mart Kapıdan Baktırır Kazma Kürek Yaktırır...

Erzurum il genelinde ilk ve orta dereceli okullar yoğun kar yağışı nedeniyle 1 gün süreyle bugün tatil edilmiştir.

İlde kar kalınlığı yüksek semtlerden olan Palandöken'de 70 cm'i bulmuştur. Dadaşkent gibi alçak semtlerde ise 40 cm olarak ölçülmüştür.

• Ana çalıstırma olarak bılldıgımız sabah guncellemesınde sıstemın kuvvetını artırdıgını gormek cok guzel 12 sı gıbı yıne bı soğuk gırısı var marmara ya (ozellıkle trakya) ancak ne derece etkılı olur kar sevıyesıne ınermı sıcaklıklar beklıyıcegz takıbe devam..

Umut iyi birşeydir belkide en iyisi.Ve iyi şeyler asla Ölmez!.

• Ana çalıstırma olarak bılldıgımız sabah guncellemesınde sıstemın kuvvetını artırdıgını gormek cok guzel 12 sı gıbı yıne bı soğuk gırısı var marmara ya (ozellıkle trakya) ancak ne derece etkılı olur kar sevıyesıne ınermı sıcaklıklar beklıyıcegz takıbe devam..

Muhtemel sistemin 12'si yada 15-16'sı gibi gelmesini bekliyorum.Ancak takibe devam her an herşey olabiliyor. ;)

• Muhtemel sistemin 12'si yada 15-16'sı gibi gelmesini bekliyorum.Ancak takibe devam her an herşey olabiliyor. ;)

Ne garip dimi dün sistem kayboluyor dedi Semih Bey bugün Efsane mi geliyor diyor. Sonunda yine üzülen bizler olmayalım da tek dileğim o cümleleri iyi seçmekte fayda var!

Bir gönüllünün yüreğinden daha güçlü bir yürek yoktur.

• Semih bey önceden tahminini yapıyor verdiği tarihe kadar günlük güncellemeleri yorumluyor iyi veya kötü ama sistemi bitirmiyor tabi bundan öncekilerde hep hüsrana uğradık ama inşallah bu sefer gelecek!!!!!!!!!

• Ne garip dimi dün sistem kayboluyor dedi Semih Bey bugün Efsane mi geliyor diyor. Sonunda yine üzülen bizler olmayalım da tek dileğim o cümleleri iyi seçmekte fayda var!

sıstem kayboluyor dedıgını hatırlamıyorm sadece zora gırdı dedı azor bu sene okdadar kararsız ve ızlanda okdar aktıfkı degıl semıh ustad herkes yanıldı(yınede sıstemın bıze gelıs yolu uzerındekı bolgelerın dıyagramları soğuk senaryo sunarken ben kısı bıtırmem dıyende o) modellerde gorunupte bu saatten sonra gelmeycek olan sıstem cok fazla uzmez bızı en azından benı gelırse basımzla beraber gelmzse canımz sagolsn ne dıyelm

• sıstem kayboluyor dedıgını hatırlamıyorm sadece zora gırdı dedı azor bu sene okdadar kararsız ve ızlanda okdar aktıfkı degıl semıh ustad herkes yanıldı(yınede sıstemın bıze gelıs yolu uzerındekı bolgelerın dıyagramları soğuk senaryo sunarken ben kısı bıtırmem dıyende o) modellerde gorunupte bu saatten sonra gelmeycek olan sıstem cok fazla uzmez bızı en azından benı gelırse basımzla beraber gelmzse canımz sagolsn ne dıyelm

Hayırlısı diyelim.

Bir gönüllünün yüreğinden daha güçlü bir yürek yoktur.

• Konuyu açtığımda da söyledim kış Nisan'a kadar uzar.Ne zamanki moskova ve archangelsk diyagramlarında soğuma biter ozaman kışta biter.Takibe devam.

• Konuyu açtığımda da söyledim kış Nisan'a kadar uzar.Ne zamanki moskova ve archangelsk diyagramlarında soğuma biter ozaman kışta biter.Takibe devam.

suanda ıst, dıyagramlarında 20 sınden ıtıbaren tekrar dusus var ustad ben nısan bası bıle havada kar gorursek sasırmam bu sene kıs gelmedı degıl ama gec kaldı dıyebılırız hep o ızlanda sıklonları ve azor yuzunden neyse gec olsun guc olmasın demısler :)