Efsane 26 Şubat'ta Geliyor !

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)

• Modeldeki garipliği çözene benden 50 hp puanı hadi bakalım bu model niçin gerçekleşmez 216'dan sonra? bilin bakalım.

Yani hale ümit var tekrardan canlandım :) Bu arada o garipliği çok geçmeden söyleyebilir misin ? Baya heycanlandım da :hfyeni (18): :D :) :P

MARMARA BÖLGESİ İSTANBUL

Einmal editiert, zuletzt von furkan217 ()

• Modelci ler yıne başlamışlar neyse kımseye bısey anlatmaya gerek yok gunu geldıgınde konusurz tabı kı ecmwf ve ustad ın acıklamaları onem arz edıyor ustad ın dedıgı tarıhe daha 10 gun var herkes bişeyleri bitirme cabasında :)

Umut iyi birşeydir belkide en iyisi.Ve iyi şeyler asla Ölmez!.

• Anam vay babam tramvay Batı AVrupaya yazı getirmiş beaaa ama yağış bol Türkiye için hele Fransa İngiltere kopar. :D :D Modeller saçma karyagsıst. :hfyeni (18): :hfyeni (18): Nedeni ise içmişler sarhoş sarhoş güncellemişler o yüzden. :hfyeni (18): :hfyeni (18):

• Antep'e hak veriyorum . İklim değiştirme makinesi felan olduğunu düşünmüyorum şahsen . He bide şu var gerçekten neden ekonomik zarara girsinler ?

• Dünyanın başkenti olan new york donarsa abd mini kriz bile yaşar :)

Kardeşim sizin gibiler yüzünden bu ülke geri kalıyor. Ulen düz adam git bak bakayım Bünyamin Sürmeli'nin tweetine adam geçen haftaki kar fırtınasından sonra resim paylaşmış altınada şöyle yazmış, bizde 10 cm karda ana arterler kapanir adam 50 cm karda kaldırımları açık tutmayı başarıyor. Bu mu kriz? Adam'a katrina vurmuş 2 ayda toparlanmış, kıytırık 1 metre kardan mi muzdarip olacak? Orası amerika kardeşim Türk aklıyla düşünme. Türk aklınla yaşarsan, herkesi kendin gibi görürsün :) :) :)

• Kardeşim sizin gibiler yüzünden bu ülke geri kalıyor. Ulen düz adam git bak bakayım Bünyamin Sürmeli'nin tweetine adam geçen haftaki kar fırtınasından sonra resim paylaşmış altınada şöyle yazmış, bizde 10 cm karda ana arterler kapanir adam 50 cm karda kaldırımları açık tutmayı başarıyor. Bu mu kriz? Adam'a katrina vurmuş 2 ayda toparlanmış, kıytırık 1 metre kardan mi muzdarip olacak? Orası amerika kardeşim Türk aklıyla düşünme. Türk aklınla yaşarsan, herkesi kendin gibi görürsün :) :) :)

Doğru amerika iklimsel krizlerden çabuk kurtulan kendini toparlayabilen ülke.Bizim belediye ise 20cm karda yolu açamıyor :D

[size=large]Hava Forum[/size]
    [size=large]Metehan[/size]

• Kardeşim sizin gibiler yüzünden bu ülke geri kalıyor. Ulen düz adam git bak bakayım Bünyamin Sürmeli'nin tweetine adam geçen haftaki kar fırtınasından sonra resim paylaşmış altınada şöyle yazmış, bizde 10 cm karda ana arterler kapanir adam 50 cm karda kaldırımları açık tutmayı başarıyor. Bu mu kriz? Adam'a katrina vurmuş 2 ayda toparlanmış, kıytırık 1 metre kardan mi muzdarip olacak? Orası amerika kardeşim Türk aklıyla düşünme. Türk aklınla yaşarsan, herkesi kendin gibi görürsün :) :) :)

Belediye iyi çalışıyormuş kaldırımlar açık olduğuna göre :hfyeni (18): :hfyeni (18):