Genel Tartışma & Yorum Sayfası - 1 (Kilitli)

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • @"Effective Snow (Oğuz03)" ;

Gördüm ve kayıtsız kalmayayım dedim, KarTutkusu03 ben. http://haber.stargazete.com/gu…e-yarali-var/haber-956707 . Daha dün bizim köydeydim, bizim köyde dar ve uçurumlu bir yol var orada kaza olmuş :( . Annem şu an orda onunla konuştum, evden kaza gözüküyormuş. Ambulanslar, jandarmalar dolmuş olay yerine.

Dertlerimiz kum tanesi kadar küçük olsun...

• Selamunaleyküm arkadaşlar, ben KarTutkusu03 . Hakkımda yapılan yorumlamaları merak edip bakayım dedim, bu hesabın sahibinin haberi var bizzat kendisi söyledi benimkine girip hakkında söylenenlere yorum yapabilirsin diye. Şimdi bu son yorumum olsun. Meriç, inatçıyım sözümden dönmem demişsin, ilk kavgamıza bizzat barışma teklifini sen yapmıştın ? Sen forumda ÖM yoluyla bana küfür etti dedin ya, yanlış anlatma bu insanlara bunlar sanıyor ki kavgadan sonra ciddi ciddi sövdüm sanıyorlar. Hayır, o dost iken yazıştığımız mesajlardı, tarihini söyler misin rica etsem ? Ben hakkımı helâl ediyorum demişsin, ben de ediyordum taa ki yalan söyleyene kadar. Forumda yaptığın tartışmadan ötürü banlasaydın en doğal hakkındı, ötmezdim, fakat küfür yüzünden ban atmışın, neden küfürü ettiğim tarihte bann atmadın da öküz öldüğü vakit ban attın. Yaptığım küfürlere gâyet mantıklı, dostça ve olumlu yanıtlar vermiştin, uyardığını hatırlamıyorum ? Sanki her şeyi planlamışsın gibi geldi bana. Son olarak da dosta küfür edilmez demişsin, beni güldürme. WhatsApp vb. özeller ile ikimizin de (esprisine) yapmadığımız küfür kalmamıştı :) . Bu forumda bana " Moderator Yalakası " gibi tabirlerde bulunan; " O kim oluyor da bizleri uyarıyor " diyenler varmış. Yüzüme gülüp arkamdan konuşanlar kendileri. Buradan ben söyledim diye desinler artık, çünkü forumda değilim ve bannlıyım, hiçbir sözüm de geçmez. Zaten benden rahatsız olanlar yüzünden foruma veda ettim, yoksa senin gereçkçesi eski olan attığın ban ile alakası bile yok

Banım eski bir gerekçeye dayalı olduğu için açılacaktı, fakat ben belirttiğim üzere forumda rahatsızlık oluşturduğum insanlar varmış, haklarına girmemek için veda ettim. Herkese Byee arkadaşlar :hfyeni (25): !!!

sen bu hesaptan foruma girmeye devam et ;)

• Selamunaleyküm arkadaşlar, ben KarTutkusu03 . Hakkımda yapılan yorumlamaları merak edip bakayım dedim, bu hesabın sahibinin haberi var bizzat kendisi söyledi benimkine girip hakkında söylenenlere yorum yapabilirsin diye. Şimdi bu son yorumum olsun. Meriç, inatçıyım sözümden dönmem demişsin, ilk kavgamıza bizzat barışma teklifini sen yapmıştın ? Sen forumda ÖM yoluyla bana küfür etti dedin ya, yanlış anlatma bu insanlara bunlar sanıyor ki kavgadan sonra ciddi ciddi sövdüm sanıyorlar. Hayır, o dost iken yazıştığımız mesajlardı, tarihini söyler misin rica etsem ? Ben hakkımı helâl ediyorum demişsin, ben de ediyordum taa ki yalan söyleyene kadar. Forumda yaptığın tartışmadan ötürü banlasaydın en doğal hakkındı, ötmezdim, fakat küfür yüzünden ban atmışın, neden küfürü ettiğim tarihte bann atmadın da öküz öldüğü vakit ban attın. Yaptığım küfürlere gâyet mantıklı, dostça ve olumlu yanıtlar vermiştin, uyardığını hatırlamıyorum ? Sanki her şeyi planlamışsın gibi geldi bana. Son olarak da dosta küfür edilmez demişsin, beni güldürme. WhatsApp vb. özeller ile ikimizin de (esprisine) yapmadığımız küfür kalmamıştı :) . Bu forumda bana " Moderator Yalakası " gibi tabirlerde bulunan; " O kim oluyor da bizleri uyarıyor " diyenler varmış. Yüzüme gülüp arkamdan konuşanlar kendileri. Buradan ben söyledim diye desinler artık, çünkü forumda değilim ve bannlıyım, hiçbir sözüm de geçmez. Zaten benden rahatsız olanlar yüzünden foruma veda ettim, yoksa senin gereçkçesi eski olan attığın ban ile alakası bile yok

Banım eski bir gerekçeye dayalı olduğu için açılacaktı, fakat ben belirttiğim üzere forumda rahatsızlık oluşturduğum insanlar varmış, haklarına girmemek için veda ettim. Herkese Byee arkadaşlar :hfyeni (25): !!!

Planlanarak banlatmak ? İşim gücüm yok seni banlamak için plan mı kuracağım ? Yav ne komik insansınız arkadaş ya :hfyeni (18)::hfyeni (18):. Forumda küfür etmenin yasak olduğunu söyledim, ÖM'den espiri yoluylada ciddi yollada. Forumda her hali yasak. Ayrıca tarihleride 2 hafta ve bu hafta içinde, 2-3 günlük olanlar var beyler, söyle demiş söylüyorum. Ayrıca banlanmanda '' Bağnaz '' kelimesininde etkisi var. Ayrıca, Samet abi ve ben ilgilendim bu konuyla. Samet abiye sordum, banının açılacağı felan yokmuş, yalan söyleme. Yalancılık yapma. Samet . Kerem, bir senin hayal ettiklerin var (plan kurmak, banının açılacak olması) birde gerçekler. Onları ayırt etmen lazım. @[font=Verdana, Arial, sans-serif]Salonçenuri53 [/font]
    arkadaş banımı sınırsız ya da 6 ay yapın dedi. Sınırsız yaptık. Geri gelmeyecek eğer kesin cezası (2ay) bittikten sonra '' çevir kazı dönmesin '' hesabı sözünden dönmezse.[hr]

Selamunaleyküm arkadaşlar, ben KarTutkusu03 . Hakkımda yapılan yorumlamaları merak edip bakayım dedim, bu hesabın sahibinin haberi var bizzat kendisi söyledi benimkine girip hakkında söylenenlere yorum yapabilirsin diye. Şimdi bu son yorumum olsun. Meriç, inatçıyım sözümden dönmem demişsin, ilk kavgamıza bizzat barışma teklifini sen yapmıştın ? Sen forumda ÖM yoluyla bana küfür etti dedin ya, yanlış anlatma bu insanlara bunlar sanıyor ki kavgadan sonra ciddi ciddi sövdüm sanıyorlar. Hayır, o dost iken yazıştığımız mesajlardı, tarihini söyler misin rica etsem ? Ben hakkımı helâl ediyorum demişsin, ben de ediyordum taa ki yalan söyleyene kadar. Forumda yaptığın tartışmadan ötürü banlasaydın en doğal hakkındı, ötmezdim, fakat küfür yüzünden ban atmışın, neden küfürü ettiğim tarihte bann atmadın da öküz öldüğü vakit ban attın. Yaptığım küfürlere gâyet mantıklı, dostça ve olumlu yanıtlar vermiştin, uyardığını hatırlamıyorum ? Sanki her şeyi planlamışsın gibi geldi bana. Son olarak da dosta küfür edilmez demişsin, beni güldürme. WhatsApp vb. özeller ile ikimizin de (esprisine) yapmadığımız küfür kalmamıştı :) . Bu forumda bana " Moderator Yalakası " gibi tabirlerde bulunan; " O kim oluyor da bizleri uyarıyor " diyenler varmış. Yüzüme gülüp arkamdan konuşanlar kendileri. Buradan ben söyledim diye desinler artık, çünkü forumda değilim ve bannlıyım, hiçbir sözüm de geçmez. Zaten benden rahatsız olanlar yüzünden foruma veda ettim, yoksa senin gereçkçesi eski olan attığın ban ile alakası bile yok

Hesabını kimseye verme Rıdvan. Çift hesap, birden fazla hesaptan ceza yersin. Ayrıca, onun ban cezası forumdan uzaklaşması için. Sen niye hesabını veriyorsun girebilsin diye ?

• Bilmesi gereken diğer yöneticiler ki onlar (hepsi) gördü. Gerek yok paylaşmaya.

O zaman kimse bilmeden atıp tutmasın kar tutkusu haklı yada meriç haklı diye biliyorsanız söyleyin bilmiyosanız fazla dalmayın bazılarımız meriçi bazılarımız keremi suçluyor yöneticiler görüp suçlu bulmuşsa kimse daha bişey yapamaz yöneticiler dışında

• O zaman kimse bilmeden atıp tutmasın kar tutkusu haklı yada meriç haklı diye biliyorsanız söyleyin bilmiyosanız fazla dalmayın bazılarımız meriçi bazılarımız keremi suçluyor yöneticiler görüp suçlu bulmuşsa kimse daha bişey yapamaz yöneticiler dışında

Hadi ben keyfe keder banladım, diğerleri banını açar. O kadar yönetici var hepsi bana hak veriyorsa (vermiyorum haksızsın diyen yok, varsa çekinmesin söylesin) demek ki yanlış bir şey yapmadım diyorum. Ayrıca Samet abiyle de konuştum, banının açılacağı yok. Hayal kuruyor resmen kendi çapında. Neyse uzatmak anlamsız.

• @"Estimator Legend" Kimsenin aklında bir şey kalacağı yok bazı şeyler oldu ve bitti ne yazık ki istemeyeceğim şeyler oldu.Ben hiç bir şekilde böyle şeylerin olmasını istemem KarTurkusu03 kendi isteği ile gelmeyeceğini bana söyledi buradan da duyurdu.Artık bu konunun burada kapanmasını istiyorum.Genel tartışma konusu ama bizi gerçekten yormaya başladı.Zaman içinde belki bir şeyler olabilir o zaman gelince konu hakkında bir şeyler yapılır.Herkese iyi geceler.

• Benim kartutkusuna karşı çıkmamın tek sebebi @"Carl2" nin 2 ay ceza verip cezasını çekeceğine sınırsız ceza istemesi ve siniri ve öfkesini dile getirmesi 2 ay uzak dursan ne olur böyle çekip gitmelere gerek yok

• @"Estimator Legend" Kendisine söyledim ama dediğiniz gibi yanlış anlaşılmasın genç arkadaşlarımızda duygusallık biraz fazla bunun sonucu bunlar ne yazık ki.

• Saatler yine geriye alındı.Karşı olduğum birşey burada 16:30 da akşam olacak.Hiç doğru değil inşallah bu son olur.

Ben gerçi seviyorum ne zaman saatler geriye alınsa kışın geldiğini daha iyi anlıyorum özlemim gidiyor hava erken kararınca hoşuma gidiyor ancak bunun elektrik tasarrufuyla uzakdan bile alakası yokdur tam tersine daha çok elektrik harcamamız için yapılmış :D:D

• Ben gerçi seviyorum ne zaman saatler geriye alınsa kışın geldiğini daha iyi anlıyorum özlemim gidiyor hava erken kararınca hoşuma gidiyor ancak bunun elektrik tasarrufuyla uzakdan bile alakası yokdur tam tersine daha çok elektrik harcamamız için yapılmış :D:D

Elektrik tasarrufu ile alakası yok bence de eğlence gibi bir şey yani saatleri bir saat geri alınca ne yapıyorsun gündüzleri filan mı kısaltmış veya uzatmış oluyorsun.