8 Şubat

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Şuan telefondan giriyorum ama dediğin doğrudur. Şubat sonuna kadar sistemlerin gelme ihtimali artıyor. Okyanusal akıntılar değişmeye başladı zaten bunun tetikçisi olabilir. Bu arada misal veriyorum: Avrupanın izmir'i -10 -20'lere gerileyecek. Bu sistem direk etki yapacak KUZEY VE BATI AVRUPAYA.

[size=xx-large]8 Aralıktan itibaren 2004 Kışına geri dönüş zamanı[/size]
    [size=xx-large]2004-2014[/size]

• Hiç bir siteye üye olmadım ne var ki Semih Bey nedeni ile bu siteye üye oldum. Elbette benim de tutkum, sizler gibi kar yağışı.... Ancak Semih Bey dışında herkes hava hakkında ahkam kesiyor. Sizlerden ricam bu kadar çok biliyorsanız kendinize bir web tasarımı yapıp ya da yaptırıp görüşlerinizi o sitede belirtmeniz. Lütfen Semih Bey'in söyleyeceklerini veya söylediklerini anlayabilmem (anlayabilmemiz) için görüşlerinizi bu kadar sıkça ön plana çıkarmayın! (rol çalmaya kalkmayın)

• Hiç bir siteye üye olmadım ne var ki Semih Bey nedeni ile bu siteye üye oldum. Elbette benim de tutkum, sizler gibi kar yağışı.... Ancak Semih Bey dışında herkes hava hakkında ahkam kesiyor. Sizlerden ricam bu kadar çok biliyorsanız kendinize bir web tasarımı yapıp ya da yaptırıp görüşlerinizi o sitede belirtmeniz. Lütfen Semih Bey'in söyleyeceklerini veya söylediklerini anlayabilmem (anlayabilmemiz) için görüşlerinizi bu kadar sıkça ön plana çıkarmayın! (rol çalmaya kalkmayın)

heycanlı yapıya sahip herkes olur böyle şeyler sakin olalım. Ama unutmayalım konunun Kaptanı Semih Beydir :D

Semih abinin çalışma prensiplerine aykırı bir şey yok bu durumda Semih abi istediği zaman açıklamlarını rahatca yapiyor kaldı ki Semih abinin en buyuk hedeflerinden biride yeni tahminciler yetiştirmek. ;)

• Forum platformu burası herkes belirli kurallar çerçevesinde yazabilir, çizebilir. Bu konuda fazla sıkıntı yapmayalım :)

• Forum'da yorum yapsam serbest.Ancak bazı arkadaşların bilgi eksikliği var.Bunları alıntı yaparak düzelticem.Düzelicek bir tarafı yoksa silicem.

• Diyagramlar yine aynı. Bindik bir alamete gidiyoz kıyamete, hadi bakalım ne zaman düzelecekler acaba? Düzeleceklerinden eminim ama ne zaman? Bekleyip görelim....

• şuan için görülen en büyük sistem 12 şubat sistemi onun dışında hep güneş ve yağmur ama belli olmaz inşallah değişir