Güneydoğu Anadolu Bölgesi Genel Tahmin ve Raporlar -2-

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Yok abi yok. Yagmur izlemek isteyen yok sanirsam

Hemşerim az kaldı inş. ...bunu laf olsun söylemiyorum bi beklentimiz olduğu için söylüyorum artık bekleyip sonuçu inş. nasipse görüceğizz ben 2 saat sonra burdayım inş. ALLAHA EMANET OLUN görüşmek üzere.....

• Gaziantep AZ kaldı inş. ....9 dan sonra ve öz. gece 12 den sonra camda OLMASInızı tavsiye ederimmmm :)

abi çatır çatır yağmur yağıyor yanılmanı hiç istemezdim ama maalesef öyle olacak sanki hava şuan 4 derece kapalı kapalı havalardaysa sıcaklık zor düşüyor geceleri arkadaş meydan olur at olmaz at olur meydan olmaz soğuk girer yağış kesilir yağış girer soğuk olmaz 20 gün önce soğuk girdi yağış kesildi kıl payı kaybettik şimdide yağış var soğuk yok dünyanın yağmuru yağdı saat 4 ten beri onlar kar olarak düşseydi şimdi en az 15 cm kar vardı antepte sabaha kadar 30 cm olurdu belkide ama yok bu saatten sonra yağsa bile zaten heryer alleben deresi gibi nereye tutacak kar hepsi su olur gider zaten yağsa bile muhtemelen 0 derecede yağmaz 2 derecede yağar oda çatır çatır sulukar olur bu sene hiç şansımız yok arkadaş ya gerçi 2012 saymazsak 7 senedir şansımız hiç olmadı kardan yana zaten

• İlerleyen saatlerde ve gece Gaziantep'te merkez ve özellikle yüksek semtlerde Yoğun kar görülecek.
    Çünkü 0 çizgisi geçmiş saatlerde bize o kadar uzaktayken organizeye kar yağdırdı buna bakarsak 0 çizgisi bu gece ve yarın sabah öğleye kadar Antep'in yanı başında ve yağış özellikle bu gece süper.....sonucu siz düşünün artık. :)

Einmal editiert, zuletzt von UmuTCaN ()

• İlerleyen saatlerde ve gece Gaziantep'te merkez ve özellikle yüksek semtlerde Yoğun kar görülecek.
    Çünkü 0 çizgisi geçmiş saatlerde bize o kadar uzaktayken organizeye kar yağdırdı buna bakarsak 0 çizgisi bu gece ve yarın sabah öğleye kadar Antep'in yanı başında ve yağış özellikle bu gece süper.....sonucu siz düşünün artık. :)

kardeşim inşaallah dediğin gibi olur sıcaklık şöyle 2-3 derece daha düşse çok müthiş olacak inşaallah düşer hatta daha çok düşer yağışla birleşirde şöyle 15-20 cm bi kar olur sabaha kadar merkezde temennimiz o ama çok büyük temenniler içerisindeyiz sanırım geçen seneki gibi olsaydı o zaman mükemmeldi herşey c.tesi gün boyu sıcaklık 0 üstüne bile çıkamamıştı ve direk kar olarak akşam 8-9 gibi de başlayıp pazar 13 e kadar devam etmişti süper kar olmuştu ama bu sefer öyle değil malesef sabah hava 7-8 dereceyi gördü ve yağış yağmur olarak başladı şartlar geçen senekiyle aynı olmalıydıki umutlarda yüksek olurdu o vakit