Güneydoğu Anadolu Bölgesi Genel Tahmin ve Raporlar -2-

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)

• Güneydoğu Anadolu Bölgesi Hava Tahmini ve Raporlar -2-

Duyuru:Arkadaşlar Mesaj Kirliliği ve Ağır Mesaj Nedeniyle Eski Konu Yerine Açılan ve Bundan Sonra Bölgemizle İlgili Tahminlerinin Siz Değerli Üyelerimiz Tarafından Belirtileceği Konu Bu Konudur.

Duyarlılığınızdan Dolayı Şimdiden Teşekkür Ederim.

Umut Can Oğuz...

Einmal editiert, zuletzt von UmuTCaN ()

• :hfyeni (16): ama eski başlıkta çok anımız var. :hfyeni (16): :hfyeni (16): :hfyeni (16): eski başlığı aç.açmazsan :gun_bandana:

Sen geçmiş yazıları okuyabilirsin :D sadece yenisini yazamazsın :)
    Bu sırada itü 28 inde kış başlar demiş Cemal Hocamız ise sağolsun yine moral bozdu... Cemal Hocaya göre ilk tatil haftası bile ılık geçebilirmişş gerçi bu tahminin çok sağlam olmadığını kendide itiraf ediyoo sürenin uzunluğundan ötürü neyse...

• :hfyeni (16): ama eski başlıkta çok anımız var. :hfyeni (16): :hfyeni (16): :hfyeni (16): eski başlığı aç.açmazsan :gun_bandana:

Eski başlık duruyor sadece kilitlidir, yeni yorumlarınızı bu konu başlığı altından yapacaksınız :)

• EVET bakıyorumda güneydoğu sayfası tenhalaşmış...çok sezsizzz çarşamba akşamı verileri gördüğümüzde burası panayıra şenliğe dönerr :D ahada buraya yazdıM :D :D

• Maalesef uzun süre havalar böyle gidecek gibi. Şubatta inşallah sağlam 4-5 sistem gelir de bu günlerin acısı çıkar.

KRAL hocam ALLAH izin VERİRSE 28 ve sonrası dolu dizginnn geliyorrr. Çarşamba veriler umuyorum ki çoşucak :)....

• KRAL hocam ALLAH izin VERİRSE 28 ve sonrası dolu dizginnn geliyorrr. Çarşamba veriler umuyorum ki çoşucak :)....

Şuan basınçal tablolar 29 akşamından sonra tüm güneydoğuyu YOĞUN KARRRR YAĞIŞLI GÖSTERİYORRRRR....RABBİM izin VERİRSE az kaldı ...hayırlısıyla YOĞUN KARRRRRRRRRRRRRRR geliyorrrrrrrrrrrrrrrr. İNŞ........

• Şuan basınçal tablolar 29 akşamından sonra tüm güneydoğuyu YOĞUN KARRRR YAĞIŞLI GÖSTERİYORRRRR....RABBİM izin VERİRSE az kaldı ...hayırlısıyla YOĞUN KARRRRRRRRRRRRRRR geliyorrrrrrrrrrrrrrrr. İNŞ........

soğuk hataya inermi acaba ? [hr]
    umutcan konu çok mantıklı ben güneydoğulu değilim ama nerdeyse oldum :D teşekkürler :)

• Ayın 30 31'de birşeyler var gibi ancak ben asıl soğumayı şubat 5'ten sonra bekliyorum önümüzdeki 1 haftayı atlattıktan sonra yine heyecan dolu günler bizi bekliyor....şu an avrupayı kara gömen soğuklar mutlaka bize uğrayacaktır çünkü azor bu sene dalgalı seyir izliyor.....şubat iyi geliyor arkadaşlar!!!!!!!!

• ...Çok şükür şuan tahminlerime yaklaştı oluşumlarr yinede çarşamba akşamını bekleyelim derim ..Bu sırada Antakyalı hemşerilerim sizde yarın akşamı bekleyin .. akşam görüşmek üzere sağlıcakla kalın...

• ...Çok şükür şuan tahminlerime yaklaştı oluşumlarr yinede çarşamba akşamını bekleyelim derim ..Bu sırada Antakyalı hemşerilerim sizde yarın akşamı bekleyin .. akşam görüşmek üzere sağlıcakla kalın...

hemşerim mgm'nin tahminleri de seninkini doğrular nitelikte..26 gece trakyadan giriyor sistem 27 sinde orta kısımlara ulaşıyor sonrasında da inşallah bizlere..Rabbim hayırlısını versin..

• hemşerim mgm'nin tahminleri de seninkini doğrular nitelikte..26 gece trakyadan giriyor sistem 27 sinde orta kısımlara ulaşıyor sonrasında da inşallah bizlere..Rabbim hayırlısını versin.a

arkadaşlar ay sonu için çok bişey beklemeyin bölgemize soğuk yetişene kadar bu sefer yağış kesiliyor......öyle aham şaham bir soğuk dalgası değil.....

• arkadaşlar ay sonu için çok bişey beklemeyin bölgemize soğuk yetişene kadar bu sefer yağış kesiliyor......öyle aham şaham bir soğuk dalgası değil.....

Tüm GÜNEYDOĞULU HEMŞERİLERİM yarın akşamı bekleyin lütfenn şuan ocakta kar yok diyemyizz...akşam modelleriyle beraber görüşmek üzere ... [hr]

Ocakta kar zor.bu sistem balkan sistemi ve de kuvvetli değil :(

HEMŞERİM SİSTEMİN ÇEKİRDEĞİ - 10LARLA KAFKAFLARIN KUZEYİ YANİsi en azından görünen güneybatıya bükülüp balkanlardan marmaraya iniyo görünümlü direk orta karadenizdende giriş yapabilir bu sistem neyse kaçtım byeee...

• Ben gelecek sistemin ilk dalgasının güneydoğuyu pek fazla etkileyeceğini sanmıyorum. ondan sonra gelecek oluşmlarsa güneydoğu kuvvetli ihtimal kar bırakacağını düşünüyorum ancak artık antakyanın kar alabileceğine inanamıyorum. modeller sürekli teğet geçiyor antakyayı.