Aralık ayı ortası tahmin

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
    • Aralık ayı ortası tahminimdir. marmara,iç anandolu,iç ege,doğu anadolu ve karadeniz bölgelerinin karlı olacağını tahmin ediyorum akdenizde yağmur olması tahmin ediyorum g.doğuda karlakarışık yağmur olacağını düşünüyorum saygılarımla

• Görkem hata yapmışın Afyon'a güneşli de bi de 30 derece de Hiç bir şey yok burda.:(

Hava durumuna isyan etme bence günah . Ayrıca şuan ve bugün yurdun nerdeyse hiç bir yerinde yağış olmadı . Ayrıca bugün güneşli olması her gün her zaman güneşli olacağı anlamına gelmez umutsuz ve sitemkar halin insanı sinir ediyor . :biggrin:

• Hava durumuna isyan etme bence günah . Ayrıca şuan ve bugün yurdun nerdeyse hiç bir yerinde yağış olmadı . Ayrıca bugün güneşli olması her gün her zaman güneşli olacağı anlamına gelmez umutsuz ve sitemkar halin insanı sinir ediyor . :biggrin:

Tövbe ediyorum şu mutlu olacağımız günler gelse keşke..

• Anlamıyorum bunları.sonuçta her kış iç bölgeler çok soğuk ve karlı günler gçiriyor.yanı bu kış kesin kar alacak.neyin sitemini yapıyorsun?[hr]
    şu anda bile ufak bir sistemde afyon kar alabilir.

Einmal editiert, zuletzt von anteptekar ()

• Anlamıyorum bunları.sonuçta her kış iç bölgeler çok soğuk ve karlı günler gçiriyor.yanı bu kış kesin kar alacak.neyin sitemini yapıyorsun?[hr]
    şu anda bile ufak bir sistemde afyon kar alabilir.

Benim canımı sıkan bu hep aynı olan günler.Sinir oluyorum.Biraz ekşın istiyorum fırtına yağmur ve ardından yoğun kar..
    Güney doğuyada nasip olsun inş.:D

[hr]
    Antepte kar Sahi mi kanka??:D
    Bakalım Hele bi ocağı bekliyorum o bi gelse..

• Arkadaşlar biraz daha sabır az kaldı bu haritanın gerçekleşmesine.....

Aralıkta en az 1 kez bu haritasının aynısı ortaya çıkacak.

Ocak ve Şubat daha sert geçecek.