Şubat Sonu Sistemi / 27.02.2012-02.03.2012

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Arkadaslar accuweatherdan samsuna bktim ve ayin 25 indn snra 2haftalik yagsli dnem varw anck genel olarak yagmur ama sicklklr dusuk biraz daha beklmemiz gerekiyor

• Mart çetin geçecek gibi modeller iyi gorunuyo

MODELLERİN DÖNEK OLDUĞUNU(ÖYLE AHIM ŞAHIM KAR OLMAZ İÇ KESİMLER DIŞINDA) HEPİMİZ BİLİYORUZ AMA MART AYININ İLK YARISI KIŞ İKİNCİ YARISINDAN İTİBAREN BAHAR GELİR.

Einmal editiert, zuletzt von Yusuf63 ()

• Herkes martin gelmesiyle bhar gelecek ddi anck martin ilk yarisi yagsli belk yne yaniliriz martin 2. yarisid cetin ama bu sfr bend bhar artik gelecek diyorum 2. yari

• Herkes martin gelmesiyle bhar gelecek ddi anck martin ilk yarisi yagsli belk yne yaniliriz martin 2. yarisid cetin ama bu sfr bend bhar artik gelecek diyorum 2. yari

Kısaltmalar yapmadan düşüncelerimizi yazarsak daha iyi anlaşılır ve okunur bir hâl alır lütfen bu konuya dikkat edelim..

• Bence iç kesimler için kar her zaman ihtimal dahilinde de kıyılar için çok ekstrem bir sistem gelmesi lazım kar yağması için benim görüşüm bu

• Abvi istanbul için her seyı kapatmıstınız nolduda açtınız bana göre istanbul kapandı artık zannetmem kar yagsın ama iç anadolu en şanslıları en şiddetli sogukları o gördü ankara kayseri sivas çankırı nese yinede gelecek dalga burlarda kar yapar diğer yerlerde istanbulda anca karla karışık yagmur gözükür martta aynı bnım için geçerli

• Ben bu konunun başındaki yorumlarımda da İstanbul'un kar alacağını söyledim. Sistemler değişebilir tabi. Ama ben kararlıyım kar olacak. İç ege, iç Anadolu çok rahat kar alacak. Sistemler geliyor. Kar geliyor. 4 marttan sonra daha soğuk bir havayla karşılaşacağız.

[size=small]MODERATOR [/size]
    [size=small]
    [/size]

[size=small]KARDAN EMRAH[/size]

• İzmir için modeller ve bütün yabancı hava durumu siteleri kar verirken siz yağmur demişsiniz. Sizin tahmininiz tutarsa helal olsun derim

Einmal editiert, zuletzt von OnuR ()

• İzmir için modeller ve bütün yabancı hava durumu siteleri kar verirken siz yağmur demişsiniz. Sizin tahmininiz tutarsa helal olsun derim

Karlakarışık yağmur beklentimiz var biraz önce düzelttik tahminlerimizi. İzmir tahminleri yetiştirmek için aceleyle hazırlanmıştı, şimdi daha sağlıklı ele alındı.