⛅ ❄ Anlık Raporlar, şahsi istasyonlar...

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • İstanbul'da sıcaklık 12-13 civarlarında 18-20 derecelerdeydi.Şuanda 12 derece rüzgar kuzeyden 30 km bu düşüş çok ani biz yarın bekliyorduk kademeli olarak düşüşü.Yoksa bir sürpriz mi var ?

Bir gönüllünün yüreğinden daha güçlü bir yürek yoktur.

• Az ónce Samsun' un iç kesiminde kalan Samsun' un gûneyinde bulunan Kavak ilçesinden geldim tam bahar havasi var, orta siddette lodos vardi hava sicakligi 14 dereceydi. Samsun' da ise hava sisli, rûzgar dogudan esiyor, sicaklik 7 derece iste bu Karadeniz farki 50 km gûneyde bahar varken burada kis-sonbahar karisimi bir hava var :D

EKLEME:Karadeniz kiyilarinda her sene geleneksel olarak bu hadise yasanir. Bu hadisd baharin habercisidir. Normalde mart ayinin 20' lerinden sonra górûlûr, bu sene 1 ay önceden yasandi. Ben bu sis olaylarindan sonra hiç kar yagdigina sahit olmadim :(

• ıst. camlıcada tuhaf bır hava orta kuvvet sayılabılecek bir rüzgar ve kuzeyden inen sis bulutları rüzgarın yönüde mis gibi kuzey :)

Umut iyi birşeydir belkide en iyisi.Ve iyi şeyler asla Ölmez!.

• Kartal bugün 18 dereceydi fakat akşam sinemaya gitmiştik bir çıktık ki o ne ? sıcaklık 7 dereceye kadar düşmüş tişört var üstümüz de donarak eve geldik. İnanılmaz bir rüzgar var poyraz.

[size=xx-large]8 Aralıktan itibaren 2004 Kışına geri dönüş zamanı[/size]
    [size=xx-large]2004-2014[/size]

• Samsun-Kavak sıcaklık 13 derece lodos var tam bahar havası
    ARADAKİ FARK:
    Samsun-İlkadım(merkez) sıcaklık 6 derece hava sisli arada çise atıyor kış var diyebiliriz.

• İstanbul an itibariyle 10 derece rüzgar 13-15 km hızla kuzey/doğu yönlerden. Dün saat 13 ten sonraki süratli düşüşten sonra bugün beklenen değerleri göremeyecek gibi İstanbul.Perşembe için kar ümidim artıyor.

Bir gönüllünün yüreğinden daha güçlü bir yürek yoktur.

• Afyon'da ağaçalar çiçek açacak nerdeyse bahargeldi bundan sonra kış gelmesi biraz hata olur bol yağmur diliyorum ilk bahar ve yaz için ve yazın ılık geçmesi :) Rabbim inşallah dualarımızı geri çevirmez. :)