11 Aralık'ta Yoğun Kar Geliyor!..

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • AKOM Şimdiden hazırlıklara başlamış şu an sarı alarımda fakat cuma gecesi kırmızı alarma geçicekmiş..

• Gecen seneki 20 aralik sisteminden sonra yagmur yagsa dahi sari alarma geciyolar :D 20 aralik sisteminde tipi geliyo diye cok kisiyi kurtardim :)yola cikmaktan vazgectiler.

• Millet burda tartışyor modeller olsun sistemler olsun takip edip konuşmasak en azından bole heycanlı olmayız bu işler boledir sistemler erirde efsane olurda bunları tartışmaya gerek yok bence bu üstahatlar var onlara güvenerek takip ediyoruz nolmus alttarafı tahmin yapıyorlar yanılmada olur efsanede olur her bir TAHMİNİN SSONUNDA ALLAH İZİN VERİRSE DİYİN DUA EDİN yter

• Gecen seneki 20 aralik sisteminden sonra yagmur yagsa dahi sari alarma geciyolar :D 20 aralik sisteminde tipi geliyo diye cok kisiyi kurtardim :)yola cikmaktan vazgectiler.

Buda 20 Aralık gibi sürpriz yapar umarım abi :D. O zamanlar diğer sitedeydin, ben pek (hiç) girmem oraya o yüzden örtü beklemiyordum, ne şaşırmıştım o gün :D.

Bir ortak yön var semih abi pazar günü İstanbul'da kky değilde ciddi ciddi Kar yağması muhtemeldir ki ben Aralık ayında DMİ ve İTÜ'nün kolay kolay kar ikonu koyacağını hiç zannetmiyodum geçen seneki 20 aralık sisteminden anlamışlardır mutemelen. O zaman staj görüyodum saat 6 da paydos olunca dışarı çıktığımda karın o kadar tutacağını hiç tahmin etmemiştim bu sende öyle olacak anlaşılan :D

• böyle bir düşünceyle ilk kez karşilaşiyorum ve suan çok şasirdim semih abi konulari kapatin kimse konusmasin sistemleri yoksa eriyecek :(

ya gerçekten aslında bende inanmıyorum ama nedense geçen kasım sonu sisteminide böyle herkes söyledi söyledi ve sistem kayboldu benim burada bunu deme amacım insanlar sistemin gelişine hiç şükür etmiyolar hep isyan hep isyan böyle olursa Allah kar verirmi böyle gösterip gösterip bizi sevindirir sonrada bozar işte bir kişide şurada çıksın sistem kayboldu olsun bunada şükür desin niye kimse demiyor bana söylermisin.

• İçiniz rahat olsun Allahın izniyle sistemler öyle yada böyle gelicek ne erimesi içinizi rahat tutun özellikle İstanbul rahat olsun ve kuşkunuz dahi olmasın :) Akşam modelleri değil yarın ki modeller noktayı koyacak İnşallah..

• Arkadaşlar burda din işleriyle bilimsel işleri karıştırmayuın birbirine yahu...herşeyin allahın izniyle olur tabiki ama biz öyle konusunca modelelr bozuluyor falan filan diye ucube düşüncelerinizi yamayın buraya...ne alaka yani...hiç bir sebep bulamadınızda bunlar mı başladı şimdi...

• Arkadaşlar burda din işleriyle bilimsel işleri karıştırmayuın birbirine yahu...herşeyin allahın izniyle olur tabiki ama biz öyle konusunca modelelr bozuluyor falan filan diye ucube düşüncelerinizi yamayın buraya...ne alaka yani...hiç bir sebep bulamadınızda bunlar mı başladı şimdi...

Kafayı bozmaya başladık,sistemler patlayınca :D

• Kafayı bozmaya değecek ortada hiç bir şey yok...burası moskova değil...olabilir böyle şeyler...aralık başındayız unutmayalım..kış içerisindede bu tür durumlar yaşayabiliriz...lakin bu işleri din işleriyle karıştırmayın burda...saçmalamış olursunuz...