Konu Dışı [Genel Sohbet]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Adını vermek İstemeyen Mert, benim atamın dinine veya kültürüme laf kimse edemez. O lafın sonu farklı yerlere gidiyor.

Benim zoruma gidiyor. Sizin gitmiyorsa bilememm.

Daha yazmayacağım yeter.

• Yiyecek de donar ne yesinler:)?

hocam en azından gündüz kuşlar için saman serilebilir ara ara yada ev damlarına buğday dökülebilir geçtiğimiz soğuklarda öyle yapmıştım ... bide ekmek kırılıp bırakılabilir en azından .. ya o değilde sobalı evlerde her oda sıcak olmuyo tuvalete gitse adam soğuk alır 5 dakkada :)

• hocam en azından gündüz kuşlar için saman serilebilir ara ara yada ev damlarına buğday dökülebilir geçtiğimiz soğuklarda öyle yapmıştım ... bide ekmek kırılıp bırakılabilir en azından .. ya o değilde sobalı evlerde her oda sıcak olmuyo tuvalete gitse adam soğuk alır 5 dakkada :)

tükürsen düşmeden donarsa ;tuvalette neler olur sen hesapla :)

• Allah'tan ortalama vücut sıcaklığı diye bişey var :) mide bulandırıcı olmadığı için söylüyorum içerde donduğunu düşünsene :) yada küçük tuvalette yaparken donduğunu :) cem yılmaz AROG misali eserler çıkar

o değil yıllar sonra kaybolan mirasımız diye korumaya alırlar ondan korkarım valla sonra gerçek ortaya çıkarsa ne olur :)

• Allah yar ve yardımcınız olsun 12 ayım diyarbakır dicle de geçti askerlikte ... bizimkisi nöbet sayılmaz sizinkinin yanında tomografi nöbeti benimki ...Allah a emanet ol selametle

sağolasınn kardeşim ,sen 12 ay yapmışsın kurtulmuşsun , bizimkisi öyle değil malesef ....kısacası polislik... , ömür boyu askerlik yani.. hele burada ve böylesine bir durumda ,allah razı olsun ...tüm vatan evlatlarına ve yüreği vatan aşkıyla yanıp tutuşanlara selam olsun ....:(

• sağolasınn kardeşim ,sen 12 ay yapmışsın kurtulmuşsun , bizimkisi öyle değil malesef ....kısacası polislik... , ömür boyu askerlik yani.. hele burada ve böylesine bir durumda ,allah razı olsun ...tüm vatan evlatlarına ve yüreği vatan aşkıyla yanıp tutuşanlara selam olsun ....:(

Şırnak Cizre'de misin abim son durumlar nedir oralar terörist kaynıyor.

• Şırnak Cizre'de misin abim son durumlar nedir oralar terörist kaynıyor.

özelden gel dostum,bunlar , burada anlatılacak şeyler değil bunu bildiğim için mesleğimi pek paylaşmak istemiyordum zaten, konu dışı sohbetteyiz ama bu kadar da konu dışı yapmayalım burada iyi niyetli olanlar var olmayanlar var ok...ve de sıkıntılı olur bu tarz konuşmalar. .....

• Forumun bu sessizliği bazen hoşuma gidiyor :)

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• sağolasınn kardeşim ,sen 12 ay yapmışsın kurtulmuşsun , bizimkisi öyle değil malesef ....kısacası polislik... , ömür boyu askerlik yani.. hele burada ve böylesine bir durumda ,allah razı olsun ...tüm vatan evlatlarına ve yüreği vatan aşkıyla yanıp tutuşanlara selam olsun ....:(

bizde rasyasyonlu ortamda çalışıyoruz radyasyon demek kanser riski=yavaş yavaş ölüm demek ... napcaksın ekmek parası ama sadece ekmek derdiyle yapılcak iş değil sizinki VATAN AŞKI olmadıktan sonra yapılmaz ... TENGRİ BİZ MENEN !