Forumdaki Üyeleri Tanıtın

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Acaba yazsam mı diyorum,sonra baktım saçmalayacağım vazgeçiyorum.Birkaç yıla ben de yazarım herhalde bu konuya. :D

• Hahaha. Samet Abi ve Hakan Abi, güldürdünüz. Hayatta Mehmet Şükrü Abi de dâhil olmak üzere en fazla size muzip duruyorum. Orjinalinde ciddi biriyimdir, arasıra zıpır dururum tam dururum ama. Sanal alemde, gerçek hayatta yapamadığım cıvıklığı sadece sizlere yapıyorum. Değerlisiniz ;) .

AF-YOK

• Bu konuyu açan arkadaşa teşekkür ediyorum. Birbirimizi tanıyoruz bu konu sayesinde.

Kerem demen yeterliydi be Semih.

Bir önceki mesajıma ekliyorum. Misyonum; size olmadık şeylerle beyin felci yaşatarak güveninizi kazanmak :alucard:. Saçma şeyler olduğunu ben de biliyorum. Sizin şaşırmanıza gülüyorum ben aslında, o anki durumunuza gülüyorum yani.
    Her şey bir yana, iyi ki varsınız ;).

AF-YOK

• Ben normalde çok soğuk biriyim.Benimle arkadaş olmanız çok zor ama arkadaş olursanız daha zor o arkadaşlığımızın bitmesi.
    Başlıca davranışlarım inatçılık,şımarıklıktır.Biraz açık sözlü olduğum da anlaşılıyordur herhalde. :)

• Kerem demen yeterliydi be Semih.

Bir önceki mesajıma ekliyorum. Misyonum; size olmadık şeylerle beyin felci yaşatarak güveninizi kazanmak :alucard:. Saçma şeyler olduğunu ben de biliyorum. Sizin şaşırmanıza gülüyorum ben aslında, o anki durumunuza gülüyorum yani.
    Her şey bir yana, iyi ki varsınız ;).

Bence o beyin felci değil başka bişeyde neyse :) sende iyiki varsın zıpırrr kerem.

• Ben biraz farklı biriyim. Günümüz gençlerine hiç benzemem, daha farklıyım. Soğuk biri değilim ama çok da sıcak değilim. Genelde ciddiyimdir, hemde çok ciddi. Laubali davranışları pek sevmem, bazı arkadaşlar bilir ama bir o kadar da sevecen biriyim. Haksızlığa tahammül edemem, her zaman doğrunun yanında yer alırım.

Hobilerim de yaşıtlarıma göre farklıdır. Boş vakitlerimde oltayı alıp deniz kıyısına giderim, köyde iken dağda bayırda gezerim. Yaşlı insanlarla oturup konuşmayı severim. Kitap okumayı çok severim, ayrıca Tarih'e çok meraklıyımdır. Kendime ait 250 kitaplık kütüphanem vardır, binlerce TL harcadım o kütüphaneye. Ağustos-Ekim arasında bizim yörede atmacacılık yapılır, bende meraklıyımdır. Bende ilgilenirim, onlarca atmaca tutmuşumdur. Doğadan uzak kalmayı hiç sevmem.

• @hkntr o durumu açıklayayımda yanlış anlaşılmayalım. Ben o cezayı CrossBench ve Aytaç abinin bana dönütleriyle azaltacaktım. Sadece cezanın ''ban'' olduğunu görmen için direk banladım. Yoksa 5-7 gün banlamayı planlıyordum ben, 30 gün değil abi. Aytaç abi 7 gün demişti sanırım, sonra 7'ye indirdim, sonra kökten kaldırıldı zaten :).

• uzun zamandır forumda olanlar için güzel bir olay görüşler bilindikçe sorunlar ortadan kalkar,daha iyi ilişkiler kurulabilir..

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• Metehan:Görüş olarak kopyam,kar konusunda zıt olduğumuz ve bu kışın çok kavga edeceğimi düşündüğüm kişi.Aslında pek tanımam kendisini ama anlaşırız herhalde yaa. :D

• Bir kişi de beni yazar sanki yeni üyeyiz sjsjshsjsj

Forumun Podolski'si :). Eski üyelerden... Geçen günlerde zıt düşmüştük seninle ama sonradan muhabbetimiz oldu seninle. Görüşlerimiz uyuyor, sevdim seni. Sadece bazı şeylere çok kaptırıyorsun kendini.

AF-YOK

• Metehan Avcu : Forumumuzun Tekirdağ'lısı. Sistem zamanı veya sistem öncesi baya sorular soran, öğrenme isteği ve potansiyeli bence çok yüksek olan biri. Karizmatikde, mavi gözler falan :D. Muhabbeti iyi, sevdiğim bir arkadaş.