Forumdaki Üyeleri Tanıtın

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Metehan ile benim çoğu görüşüm zıt. Arada yazışırız da çoğu kez zıtlaşırız. Herşeye rağmen 10 numara insandır Metehan :).

• Metehan trakyalı kardeşim :) Çok iyi insandır Sevecen ve bir o kadar kar delisidir kaç defa çatalcqya davet ettim gelmedi kendisi neyse iyisin yani xDHayırlısınla Haftaya Tamamen Tanışacağız :)

• Ben biraz farklı biriyim. Günümüz gençlerine hiç benzemem, daha farklıyım. Soğuk biri değilim ama çok da sıcak değilim. Genelde ciddiyimdir, hemde çok ciddi. Laubali davranışları pek sevmem, bazı. rkadaşlar bilir ama bir o kadar da sevecen biriyim. Haksızlığa tahammül edemem, her zaman doğrunun yanında yer alırım.

Hobilerim de yaşıtlarıma göre farklıdır. Boş vakitlerimde oltayı alıp deniz kıyısına giderim, köyde iken dağda bayırda gezerim. Yaşlı insanlarla oturup konuşmayı severim. Kitap okumayı çok severim, ayrıca Tarih'e çok meraklıyımdır. Kendime ait 250 kitaplık kütüphanem vardır, binlerce TL harcadım o kütüphaneye. Ağustos-Ekim arasında bizim yörede atmacacılık yapılır, bende meraklıyımdır. Bende ilgilenirim, onlarca atmaca tutmuşumdur. Doğadan uzak kalmayı hiç sevmem.

Yaşıtlarından farklı değilsin. Bildiğin karadenizlisin. :hfyeni (18): Dağ, orman varken bilgisayar başında olsaydın asıl o zaman tuhaf olurdu. Dün haberde gördüm yukarı kavrun ile adını hatırlamadığım bir yayla arasında yol çalışması gösteriyordu. Ses kapalıydı anlamadım. :) Ne iş o?

• Yaşıtlarından farklı değilsin. Bildiğin karadenizlisin. :hfyeni (18): Dağ, orman varken bilgisayar başında olsaydın asıl o zaman tuhaf olurdu. Dün haberde gördüm yukarı kavrun ile adını hatırlamadığım bir yayla arasında yol çalışması gösteriyordu. Ses kapalıydı anlamadım. :) Ne iş o?

Anlamıyorum dağ orman varken biz onlarla iç içe mi olmak zorundayız,hayır.İstersek her gün avm gezeriz istersek 1 hafta evde otururuz bu mantığınızı anlamıyorum harbiden.

• Yaşıtlarından farklı değilsin. Bildiğin karadenizlisin. :hfyeni (18): Dağ, orman varken bilgisayar başında olsaydın asıl o zaman tuhaf olurdu. Dün haberde gördüm yukarı kavrun ile adını hatırlamadığım bir yayla arasında yol çalışması gösteriyordu. Ses kapalıydı anlamadım. :) Ne iş o?

Yeşil yol projesi... Yukarı Kavrun ve Samistal arasında :). Çivisi çıkmak üzere oraların.

• @dmin : Siteye ilk geldiğim günden beri sitedeki en iyi dostum ve hayatımda abim dediğim sayılı kişilerden. Kendisiyle tanışmamızın 4. Yılını geride bıraktım ve 5. Yıla girdim. Hayatımdan hiç çıkmayacak saygın ve değerli kişilerden biri olarak her zaman hayatımda ve bu böyle devam edecek.

• Umut Can Oğuz
    Mütevazi bir kişiliğe sahip. Havaforum diyince aklıma gelen ilk isimlerden. Zamanında kardan emrah ve Umut Can Abi moderatorluk yapar; tahminleri güncellerdi. Uzun bir süre siteden ayrıydı, tekrârdan kendisine "Hoşgeldin" diyorum :).

AF-YOK

• Umut Can Oğuz
    Mütevazi bir kişiliğe sahip. Havaforum diyince aklıma gelen ilk isimlerden. Zamanında kardan emrah ve Umut Can Abi moderatorluk yapar; tahminleri güncellerdi. Uzun bir süre siteden ayrıydı, tekrârdan kendisine "Hoşgeldin" diyorum :).

Teşekkürler. Evet Kardan Emrah kulakları çınlasın çok iyi biriydi o zaman bölge tahminleri yoktu il tahminleri vardı, illeri ben ve kendisi uzun süre güncel tuttuk kendisi uzun bir süredir gözükmüyor. Bölge tahminleri çıkınca iş ayrımı yapıldı ve artık daha profesyoneliz, bu sonbahar-kışta kesinlikle tüm bölgeler kesintisiz güncel tahminlerle karşınızda olacaktır. ;)

Ayrılık sebebi sınavdı halen bu durum geçerli ancak siteye olan ilgim nedeniyle dersler dışında zamanımı burada harcıyorum. Derslerden sonra iyi oluyor sitede tahmin yapmak gezinmek benim için.

Einmal editiert, zuletzt von UmuTCaN ()