Hoşgeldin 2024! İyi Seneler

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • 2024 yılının değerli Hava Forum ailemize güzellikler getirmesini diliyorum.Yüce Rabbim hepimizi her türlü afetten,kötülüklerden korusun.Sağlığımızın bozulmadığı,huzurun,neşenin,sevginin,yüzümüzdeki gülümsemelerin eksik olmayacağı bilakis daim olacağı artacağı güzel keyifli bir yıl İnşAllah hepimize nasip etsin,ve her şeyin gönlümüzce ve kalbimizce olmasını nasip etsin :) <3 :saint:

hava-kars323 hava-kars323 <3 DEK Candır Gerisi Yalan <3 hava-kars323 hava-kars323

• Yeni yıl, hepimizin huzurlu ve mutlu olduğu; herkesin gönlünden geçenlerin ,hayatta da gerçekleştiği; sağlığın, bereketin her daim bizimle olduğu güzel bir yıl olsun. Aileniz ve sevdiklerinizle birlikte herkese mutlu yıllar..

• Sevgili Forum Arkadaşları,

Yeni bir yılın başlangıcında hepinize mutluluk, sağlık ve başarılar diliyorum! Geçmiş yılın zorluklarından ders çıkararak, yeni bir başlangıç yapmanızı ve hayallerinizi gerçekleştirmenizi umuyorum. Birlikte güzel anılar biriktirmek dileğiyle, mutlu yıllar!

Saygılarımla, [Burak] :)

• 2024'deyiz! /scatisma2::341 <3

Merhabalar, ben Yiğit. Bugün 19 yaşındayım ve uzun zamandır hava olaylarına merak saran birisiyim. Şu an Beykent Üniversitende İktisat 2. sınıf Türkçe bölümü okumaktayım. Bu forumda amacım özellikle kış mevsiminde güncel veriler hakkında amatör tahminlerde bulunmak kar hevesini diğer üyelerle yaşamaktır :)

"Bütün ümidim gençliktedir." - Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk

(1881-193∞)