İstanbul Özel Raporlar-Yorumlar

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • 6 ocak 2017 sisteminin girişi geldi aklıma kar tanesinin düştüğü an tutması. 5 saattir kar yağıyor çatı arabada toz halinde beyazlık var beklentimin altında dediğim için trol oluyorum. Ne kadar demokratik arkadaşlar.. bir kelimeye bir cümleye dahi tahammülü saygısı olmayanları kınıyorum.

O sistemle bu sistemi nasil bir tutuyorsun allah aşkına

• MGM nin 3 derece beklediği saatteyiz 0.1 derece şu an gece için 1 derece tahmin ediyor eğer ondada beklentinin altında gidersek epey bı kar olur

• 6 ocak 2017 sisteminin girişi geldi aklıma kar tanesinin düştüğü an tutması. 5 saattir kar yağıyor çatı arabada toz halinde beyazlık var beklentimin altında dediğim için trol oluyorum. Ne kadar demokratik arkadaşlar.. bir kelimeye bir cümleye dahi tahammülü saygısı olmayanları kınıyorum.

Şimdi boşuna burada laf dalaşına girip diğer insanların da bilgi edinmesini engellememize gerek yok. Tek diyeceğim size 6 ocak olacak diye bir şey söylenmedi. Kıyaslamanız dahi yanlış.

• Bu arada beklenene gore oldukca dogulu oldugunu gordum siklonu simdi bakmaya firsatim oldu da. Bogaz hatti kurtaracak gibi duruyor bakalim.

Hocam en ufak olumsuz şey söylesen troll oluyorsun boşver. Sanki biz istemiyoruz kar yağmasını. Burada herkes koro halinde "Sistem müthiş ilerliyor" demek zorunda.

Sistemde sıcaklık sorunu olduğunu kıyılar için çok sans olmadığını tüm ustalar söyledi burda kim verdiki sana umut?

• Hocam en ufak olumsuz şey söylesen troll oluyorsun boşver. Sanki biz istemiyoruz kar yağmasını. Burada herkes koro halinde "Sistem müthiş ilerliyor" demek zorunda.

Sistem muthis ilerliyor.

Sistem muthis ilerliyor.

Sistem muthis ilerliyor.

3 kere soyledim, fazlasina gerek yok sanirim.

Kimse ettiğiniz lafa bir şey demiyor, sürekli negatif olumsuz yorum yapmanız sıkıntı bence. Olumlu düşünüp buna göre enerji verin, Atmosfer her zaman kaotiktir !

• Bu arada beklenene gore oldukca dogulu oldugunu gordum siklonu simdi bakmaya firsatim oldu da. Bogaz hatti kurtaracak gibi duruyor bakalim.

Bogazi birak anadolunun bati hattinida alicak iceri aksam ciktilarinin bir coguda dogulu indirtmis ve suana kadar iconun dedigi gibi ilerledigi icin onu baz alarakn soyluyorum -7 anadolu yakasinda bile kaliyor

• Sistem doğru düzgün başlamadı ki daha, Yani geçen haftaki verilere göre -12 olması lazımdı şu an evet ona göre altında ama şu anki grafiklere göre üzerinde. Asıl soğuklar yarın gece giriyor zaten onun öncesi ısınma da var, rakım sistemi yorumu o ana kadar geçerli olabilir. Kar bile beklemiyordum ben bugün için, boğaz hattındayım. KKy ara ara hafif tipi şeklinde.