Konu Dışı [Genel Sohbet]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Fenerli arkadaşların hoşgörüsüne sığınarak ilk defa fenerin maçını izledim. [gs maçı bile izlemedim. Hazırlık maçı olması nedeniyle belki takımda sadece İsmaili beğendim. Bakalım 2.yarı ne olur. Hullcityde ise bir numara göremedim. 25m euro ya oyuncu satmak büyük başarı...

soru-isareti(1).jpgBir ihtimal daha var...

• devlet hastanesinin orada Köfteci İsmail de yemek yemeye girdim.karşımda Ali koç ve acun :) tamamen tesadüf eseri .istesen denk gelmez

Ulu önderimiz, ebedi ve ezeli liderimiz, alemlerin sultanı Hz.Muhammed Mustafa (SAV)'ya salat ve selam olsun.

• Acun'a baksana. Tuttuğu takım ile satın aldığı takım maç yapıyor. Maç kendi kanalı TV8'de yayınlanıyor. Reklam panolarında Acun'un platformu Exxen var. Spiker ise günümüz futbolunda en iyi ilk 3 spikerden biri Gökhan Abdik.

• Arda Güler bu sezon 36 maçın tamamında sakatlıksız bir şekilde oynasa minimum 25 gol katkısı olur Şampiyonlar Ligi'nde de kendisini gösterecek Süper Lig'in en pahalı transferi olarak gidecek yakın zamanda ben çok ümitliyim elimizde tutamayacağız zaten. Allah sakatlıktan korusun. Arsenal ve üstü seviyede görürüz inşallah ama önce bu sene bizi şampiyon yapmalı :)--

• Offizieller Beitrag

Maçın 2. yarısını izleyebildim, öncelikle çok sıkıcı bir maçtı onu belirtmem lazım.

Hull City'de hiç ışık yok, bilmem durumlari ne olur.

FB'nin ise alması gereken çok yol var. 1 forvet, 1 sol bek, 1 sağ bek kesinlikle düşünülmeli.

Arda Güler ise yürüyen yetenek, nazar değmesin maşallah. Sonradan girdiği her maçta dokunuş yaptı, bu performansını ilk 11'de de verebilir ve bu çizgide ilerlemeye devam ederse Türkiye bonservis rekorunu kırması içten bile değil.

Ben birde Ferdi'yi çok beğeniyorum ama hayalimdeki Ferdi sol bekte değil orta saha sol içte hep. Jesus orada kullanır diye umudum vardi ama şimdilik olmadı. Dikine oynayarak orta sahayi cok rahatlatır.

• Offizieller Beitrag

Dün Beşiktaş'ı izledin mi hocam :) Vintersaga

Hocam 10-15 dakika izleyebildim, Beşiktaş'ta da başta Emirhan olmak üzere 2-3 tane genci gözüme kestirdim onlari izlemem lazım. Nasipse bir sonraki maçı minimum 45-60 dk izlemek istiyorum.

Ama Valerien Ismael hocamın 3-4-3'ü hakkında endişelerim var, bir kaç maç daha izlemem lazım. Anadolu takımlarına karşı 3'lü sistem çok fayda vermiyor veya biz doğru 3'lü sistem oynatana denk gelmedik.

• Hocam 10-15 dakika izleyebildim, Beşiktaş'ta da başta Emirhan olmak üzere 2-3 tane genci gözüme kestirdim onlari izlemem lazım. Nasipse bir sonraki maçı minimum 45-60 dk izlemek istiyorum.

Ama Valerien Ismael hocamın 3-4-3'ü hakkında endişelerim var, bir kaç maç daha izlemem lazım. Anadolu takımlarına karşı 3'lü sistem çok fayda vermiyor veya biz doğru 3'lü sistem oynatana denk gelmedik.

3-4-3 bu sene iyi işler yapar diyorum bende. Oynatana denk gelemedik dediğin gibi. Bu sene hücum hattımız alev alev :)

• Offizieller Beitrag

3-4-3 bu sene iyi işler yapar diyorum bende. Oynatana denk gelemedik dediğin gibi. Bu sene hücum hattımız alev alev :)

Hocam Muleka konusunda hiç yazamadım, çok çekincelerim var. Fazla tanımıyorum oyuncuyu ama sezonluk performanslar beni hep korkutur.

Weghorst ise hani yanilabilirim tabi bilemiyorum ama Türkiye için harika santrafor. Ghezzal bu kule gibi herife acayip asistler yapar, o kesin. Efsane ikili olacak.

Ben Hasic'i de çok beğeniyorum, bilmiyorum ama güzel işler kesinlikle yapacaktır.

Birde şunu yazmak lazım, Beşiktaş'ın en büyük avantajı kadroda fazlalık yok. Kenan Karaman, Boyd ve Salih'ten kurtulunca bir kaç transferle rekabeti bol kadro olur. FB'nin göndermesi gereken adamı epeyce var, GS bu konuda daha beter halde. Ömer Bayram'dan başlar Muslera'dan çıkarım. GS'nin çok oyuncu göndermesi lazım çok...

• Resim
    Resim
    Resim
    Resim
    Resim
    Sözüm ona medeni avrupanın göbeğinde hristiyan terörist sırp domuzları tarafından şehit edilen müslüman boşnak kardeşlerimizi unutmayın.

DON'T FORGET SREBRENİCA 11.07.1995

Ulu önderimiz, ebedi ve ezeli liderimiz, alemlerin sultanı Hz.Muhammed Mustafa (SAV)'ya salat ve selam olsun.