Konu Dışı [Genel Sohbet]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Geçmiş olsun hocam aman dikkat et kendine bu senede herşey seni buluyor var üstünde bişe kesin nazar değdirdi gabel hocam sana 😂

Hızlı giden atın neyse bir şey demicem bilir o işini :D2

• Şiddet hiç bir zaman çözüm değildir fakat dayağın cennet çıktığı da unutulmamalı.Allah var bende çok sopa yedim ama çoğu zaman bir tokat doğruyu gösterdi bana veya o maça korkusu 1/kahkahas23s1 ..Vefat edenlerin mekanları cennet yaşayan hocalarımın ömrü güzel olsun emekleri büyük

Üniversitede sınıf yönetimi dersine giren hocamız çok kraldı hatta fakültede en çok sevilen hocalardandı. Artık dönemin son dersiydi tasvip etmiyorum ama dayak cennetten çıkmadır çocuklar dedi bunu aklınızın bir köşesinde tutun diye öğütledi. Ama tabi zırt pırt öğrenci dövülmesine stres atar gibi karşıyım, görüntüdeki hasını haketmiş ama dayağın.

Ayrıca geçmişte dayak yediğim her hocamı saygıyla anıyorum, gerçekten haketmiştim %90 ında. :)

• Öyle zaten aşırı hızlı ürüyorlar. Bu konu önemli bir konu aslında ama kimse önemsemiyor. Suriyeli kadınların bir çoğu nerdeyse her sene 1 çocuk doğuruyor artık bilinçlimi yapıyorlar yada böylelermi genel olarak tam olarak bilemeyiz ama oldukça hızlı çoğalıyorlar ileride bize büyük sıkıntılara neden olacak bu olay.

Hocam yıllardır niye suriyede bu kadar hızlı üremiyorlardı da buraya gelince üremeye başladılar? Bu hızla üreselerdi ülkelerinde nüfusları 20 milyon olmaz 200 milyon olurdu. Ben art niyet arıyorum açıkçası bu kadar hızlı üremelerinde.

Ülkemize bu plansız göç bizim ekonomimizdrn, doğal kaynaklarımıza kadar herşeyi sarstı ve sarsmaya devam ediyor devlet planlaması alt üst oldu.

• Zamanında benimde el bileğim kırılmıştı ben kaleciydim topu elimle tuttum ama sağ el bileğim burkuldu ve kırıldı neyse doktora gittim bileğin kırılmış dedi. O günün gecesi çektiğim acı tarif edilemez yatakta göz yaşı döktüm çok kötü bir şey düşmanımın başına gelmesin

• Hocam yıllardır niye suriyede bu kadar hızlı üremiyorlardı da buraya gelince üremeye başladılar? Bu hızla üreselerdi ülkelerinde nüfusları 20 milyon olmaz 200 milyon olurdu. Ben art niyet arıyorum açıkçası bu kadar hızlı üremelerinde.

Benim aklıma sadece bir elin nesi var iki elin sesi var sözü geliyor anlayana :)

• Sanırsam oraj sevdalısını seçmem hata oldu profilimde gözüküyormuş sadece bende ismimin altında gözükecek zannettim ah benim kafam 😀😀

Neyse hf goldu aldım sağlık olsun

• Hocam yıllardır niye suriyede bu kadar hızlı üremiyorlardı da buraya gelince üremeye başladılar? Bu hızla üreselerdi ülkelerinde nüfusları 20 milyon olmaz 200 milyon olurdu. Ben art niyet arıyorum açıkçası bu kadar hızlı üremelerinde.

Ülkemize bu plansız göç bizim ekonomimizdrn, doğal kaynaklarımıza kadar herşeyi sarstı ve sarsmaya devam ediyor devlet planlaması alt üst oldu.

Bildiğim kadarıyla ailede kişi başına maaş alıyorlar tabii ne kadar doğru bilemiyorum?

I am not afraid of an army of lions led by a sheep; I am afraid of an army of sheep led by a lion.