Futbol Tahmin Konusu [2021-2022]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
 • Arkadaşlar futbol konumuz kapalı, ancak tahmin yarışması adı altında bir konu açıyorum. Bu konuda sadece ve sadece tahminler ve tahmin yarışması ile ilgili yazılmasını sizlerden rica ediyorum. Futbol konuşan olursa mesajı silinip konuya girmesi engellenecektir. Futbol konusundan uzak olabiliriz ama maçlardan ve tahmin yarışması keyfinden uzak kalmayalım istedim. Umarım eğlenceli olur.


  Genel anlamda Türkiye ligini esas alıp şampiyonluğu olan 6 takımın maçlarını tahmine açacağım ama arada sürpriz maçlar, hatta bazen avrupadan da maçlar tahmin yarışmasına katılabilir. Ödül HF puan olacaktır ancak her zaman aynı puanı vermeyebiliriz bunda da değişiklik olabilir. Yönetim dışında üyelerin tahmin konusunda maç tahmini açmasını istemiyoruz. Dolayısıyla benim açtığım maçlarla yetineceğiz:)


  Herkese şimdiden tahminlerinde bol şanslar..

  VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

  Edited once, last by Narsil ().

 • Yarın ki eleme maçlarında galatasaray içerde oynuyor zaten avantajlı,fenerbahçe ilk maçı kazandı ve rakibi öyle güçlü bir takım değil,sivas ve trabzon ise ilk maçı evlerinde oynamalarına rağmen kaybetti ancak trabzon ve sivas özelliklede trabzon çok şanssız bir kura çektiler zor takımlar geldi.

  Yarın ki maçlar sonucunda galatasaray ve fenerbahçe yüksek ihtimal turu atlar diyebiliriz bence,sivas ve trabzondan pek umutlu değilim çünki iki takımda deplasmanda kazanmak zorundalar her ne kadar pek umudum olmasada bu iki takımın hafta içi birbirleriyle oynadıkları maçı izledim ve çok keyifli bir maçtı iki takımda güzel top oynadı o yüzden pek umudum olmasada kesin elenirler diyemiyorum özellikle trabzonspor çok kaliteli bir takım olmuş,savunmada ki eksikleri pek saymazsak ofansif anlamda ligde beşiktaşla beraber en iyi takım diyebilirim ancak elemede roma gibi güçlü bir takıma denk gelmeleri kötü olmuş umarım yarın 4 takımımızda kazanır

 • İlk yarışmayı avrupa da maç yapacak takımlarımızla yapalım;


  HJK-Fenerbahçe

  Galatasaray-Randers

  AS Roma-Trabzonspor

  FC Kopenhag- Sivasspor


  Maçlarının skorlarını doğru tahmin edenlere 5000 HF puan verilecektir. Maçlar başladıktan sonra yapılan tahminler geçersizdir. Herkese başarılar


  Not: Maçlar uzatmaya giderse 90 dakika skoru dikkate alınacaktır.

  VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

 • HJK 0-1 Fenerbahçe

  Galatasaray 2-0 Randers

  AS Roma 3-1 Trabzonspor

  FC Kopenhag 1-1 Sivasspor


  Fenerbahçe ve Galatasaray turu geçer, Trabzonspor ve Sivasspor turu geçemez.

 • HJK 1- 0 Fenerbahçe

  Galatasaray 2- 1 Randers

  AS Roma 4- 2 Trabzonspor

  FC Kopenhag 3- 1 Sivasspor

  Bir gönüllünün yüreğinden daha güçlü bir yürek yoktur.